Огляд BMW 2 серії

Із задоволенням за кермом
Перший BMW 2 серії Active Tourer.

СВОБОДА ПЕРЕСУВАННЯ

Перший BMW 2 серії Active Tourer.

BMW 2 серії Active Tourer – реальний доказ можливості поєднання динамічного дизайну з компактними розмірами, функціональністю та трансформованістю.
Втілення динамічності BMW завжди до ваших послуг, коли захочете поїхати у відпустку, позайматися спортом або приділити час повсякденним турботам.

 

Технічні характеристики

Змішаний цикл, л/100 км (218d)

4.3-4.1 [4.3-4.1]

Об'єм багажного відділення

468-1,510

Сидіння переднього пасажира зі складною спинкою

так

ЗОВНІШНЯ КОМПАКТНІСТЬ, ВНУТРІШНІЙ ПРОСТІР.

Характерний дизайн.

Для вирішення повсякденних завдань потрібно перебувати в гарній формі. BMW 2 серії Active Tourer став втіленням ідеального поєднання універсальності, функціональності та задоволення від водіння, яке дарують автомобілі BMW. За рахунок характерної довгої колісної бази, коротких звисів і високої лінії даху формуються потужні пропорції та компактність, що поєднуються з дивовижною просторістю салону.

Комфорт і універсальність.

BMW 2 серії Active Tourer продуманий таким чином, щоб комфортно перевезти сім’ю або чималу кількість багажу. Для трансформації простору під вирішення певної задачі можна скористатися регульованістю сидіння, багажним відділенням, в якому складана підлога, великими можливостями зберігання.
Посадка та вихід з автомобіля спрощуються великими дверима. Завантаження зручно здійснювати, користуючись доступною у вигляді додаткової опції функцією безконтактного відкривання та закривання кришки багажника.

Дізнатися більше

Лінійки та оснащення.

Для облаштування BMW 2 серії Active Tourer за власним смаком та уподобаннями використовуються пакети оснащення від BMW. Лінійки BMW Luxury та Sport, наприклад, дозволять домогтися більшої витонченості. Також можна скористатися пакетом M Sport або іншим, оригінальними аксесуарами BMW.

Дізнатися більше

Панорамний скляний дах.

Піднімаючи панорамний скляний дах, ви збільшуєте огляд. Особлива атмосфера салону підкреслюється великою кількістю світла. Від занадто яскравих променів вкриє сонцезахисна штора, що закривається легко та плавно.
Передбачені різні варіанти вентиляції за рахунок функцій зсуву та підйому панорамного скляного даху. Під час встановлення його в положення для вентиляції забезпечення значної циркуляції повітря досягається автоматичним згортанням сонцезахисної штори. Рух з відкритим дахом не супроводжується надмірними повітряними завихреннями зважаючи на автоматичну активацію вітрозахисної перегородки.

Дізнатися більше

 

4.3-4.1 л.

У новому поколінні бензинових та дизельних двигунів BMW 2 серії Active Tourer використана технологія BMW TwinPower Turbo. Потужність набирається з помітно збільшеною активністю, демонструється чудова реакція, починаючи з низьких обертів. При цьому досягнуті виключно високе заощадження палива та низький рівень викидів.

Дізнатися більше про економічність

Дізнайтеся більше про технічні характеристики