Короткий огляд

СВОБОДА ПЕРЕСУВАННЯ

СВОБОДА ПЕРЕСУВАННЯ

Перший BMW 2 серії Active Tourer.

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

BMW 2 серії Active Tourer – реальний доказ можливості поєднання динамічного дизайну з компактними розмірами, функціональністю та трансформованістю. Втілення динамічності BMW завжди до ваших послуг, коли захочете поїхати у відпустку, позайматися спортом або приділити час повсякденним турботам.

Змішаний цикл, л/100 км (218d) 4.3-4.1 [4.3-4.1]
Об'єм багажного відділення 468-1,510
Сидіння переднього пасажира зі складною спинкою так

 

4,3-4,1 л

У новому поколінні бензинових та дизельних двигунів BMW 2 серії Active Tourer використана технологія BMW TwinPower Turbo. Потужність набирається з помітно збільшеною активністю, демонструється чудова реакція, починаючи з низьких обертів. При цьому досягнуті виключно високе заощадження палива та низький рівень викидів.

ЗОВНІШНЯ КОМПАКТНІСТЬ, ВНУТРІШНІЙ ПРОСТІР.

Характерний дизайн.

Для вирішення повсякденних завдань потрібно перебувати в гарній формі. BMW 2 серії Active Tourer став втіленням ідеального поєднання універсальності, функціональності та задоволення від водіння, яке дарують автомобілі BMW. За рахунок характерної довгої колісної бази, коротких звисів і високої лінії даху формуються потужні пропорції та компактність, що поєднуються з дивовижною просторістю салону.