Комфорт і універсальність bmw 2 active tourer

Із задоволенням за кермом

МАЙСТЕР ПЕРЕТВОРЕНЬ.

Комфорт та універсальність BMW 2 серії Active Tourer.

BMW 2 серії Active Tourer продуманий таким чином, щоб комфортно перевезти сім’ю або чималу кількість багажу. Для трансформації простору під вирішення певної задачі можна скористатися регульованістю сидіння, багажним відділенням, в якому складана підлога, великими можливостями зберігання.
Посадка та вихід з автомобіля спрощуються великими дверима. Навантаження зручно здійснювати, користуючись доступною у вигляді додаткової опції функцією безконтактного відкривання та закривання кришки багажника.

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИВАННЯ КРИШКИ БАГАЖНИКА.

Ця функція позбавить вас від необхідності користуватися ключем, стоячи перед багажником з сумками в руках. Інноваційною системою, що забезпечує безконтактне відкриття кришки багажника, користуватися зручно. Досить швидкого спрямованого руху ногою під заднім бампером, щоб його зареєстрував датчик та відкрилася кришка багажника.
Це потребує наявності у вас ключа, щоб замок розблокувався, і кришка багажника самостійно піднялася вгору. Розпізнавання руху ноги виконується датчиками, встановленими в задньому бампері на різній висоті, щоб відкривати багажне відділення. Завдяки оригінальній інновації від BMW ConnectedDrive відкривати і завантажувати багажне відділення стало зручніше.

СИДІННЯ ПЕРЕДНЬОГО ПАСАЖИРА ЗІ СПИНКОЮ, ЩО СКЛАДАЄТЬСЯ.

Ретельна продуманість концепції внутрішнього простору проявляється у використанні сидіння переднього пасажира зі складаною спинкою. Ручка допоможе повністю відкинути вперед та вниз спинку сидіння для отримання практично плоскої поверхні. Така гнучкість трансформування дозволяє здійснювати перевезення предметів та спортивного спорядження, що досягають до 2,40 м у довжину.

ПРИПІДНЯТЕ ПОЛОЖЕННЯ СИДІНЬ.

Припіднятим положенням сидінь забезпечується ряд переваг. Поліпшується огляд для всіх пасажирів, що дозволяє їм спостерігати за ситуацією на дорозі. Це допомагає підвищити рівень безпеки руху. Всім пасажирам стає зручніше сідати до автомобіля і виходити з нього. Досягається чітке сприйняття висоти автомобіля та просторості салону.

ЗРУЧНЕ РОЗМІЩЕННЯ БАГАЖУ.

Компонування вантажів, що перевозяться, має чимале значення. Гнучкість, властива BMW 2 серії Active Tourer, дозволяє компактно розміщувати багаж, якого всім, що прямують на відпочинок, потрібно чимало.
Ви не відчуєте особливих труднощів при розміщенні багажу в салоні завдяки просторим дверям, кришці багажника, що широко відкривається, опціональному складаному сидінню переднього пасажира, регульованому задньому дивану та підлозі багажного відділення.
Вільний простір для спортивних і дорожніх речей знайдеться завжди. Навіть в тому випадку, якщо йому, як здається, і взятися нізвідки.

Спинка заднього сидіння з трьох частин

Спинка заднього сидіння, що складається в співвідношенні 40:20:40, робить автомобіль ще більш практичним. Кожну частину спинки можна відкинути окремо або скомбінувавши з іншими. Кожен варіант передбачає, що отвір розташується врівень з днищем багажного відділення, щоб забезпечити підвищену гнучкість використання багажного відділення.
Стає можливим перевезти великогабаритний багаж або комфортно розмістити чотирьох пасажирів, залишаючи місце під довгі предмети, наприклад, лижі.

Спинки заднього сидіння з електроприводом, що складаються

Розблокування та відкидання спинок задніх сидінь здійснюються дистанційно, за допомогою електроніки. Одне натискання кнопки дозволяє розблокувати спинки сидінь і від’єднати їх від багажного відділення.
Це виконується за допомогою перемикачів, розташованих зліва та справа. Лівим перемикачем багажного відділення від’єднуються сегменти, які складають ліву (40%) та центральну (20%) частини спинки сидіння. Правим перемикачем від’єднується права частина (40%).

РЕГУЛЬОВАНЕ ЗАДНЄ СИДІННЯ.

Багажне відділення стає більш функціональним завдяки регульованому задньому сидінню. Мети поїздки визначають як змінити положення сидінь, збільшуючи простір для ніг для пасажирів на задніх сидіннях або місткість багажного відділення.
Ручка під сидінням дозволяє виконати механічне регулювання довжини сидіння в межах 130 мм. Сидіння може бути розділене в пропорції 60:40.
Регульованість спинки сидінь сприяє як підвищенню комфорту пасажирів, що розташувалися позаду, так і збільшенню простору багажного відділення. Повністю відкинувши спинку заднього сидіння, розділеного в співвідношенні 40:20:40, отримаємо практично рівну підлогу в багажному відділенні.

БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЗІ СКЛАДАНОЮ ПІДЛОГОЮ.

Практичність автомобіля зростає завдяки багажному відділенню зі складаною підлогою. Коли підлога закрита, то на рівній поверхні можливе розміщення до 420 кг вантажу, поміщеного в ящики, кошики та сумки.
Також можливе використання практичного лотка для дрібних предметів та додаткового місця для зберігання речей під підлогою. Його обсяг, що не враховує додаткове запасне колесо, дорівнює приблизно 70 л. Для отримання зручного доступу до простору під відкидною підлогою досить виконання декількох простих рухів.