Дизайн

КОМПАКТНИЙ ЗЗОВНІ,
ПРОСТОРИЙ ВСЕРЕДИНІ.

КОМПАКТНИЙ ЗЗОВНІ, ПРОСТОРИЙ ВСЕРЕДИНІ.

Дизайн BMW 2 серії Active Tourer.

Для вирішення повсякденних завдань потрібно перебувати в гарній формі. BMW 2 серії Active Tourer став втіленням ідеального поєднання універсальності, функціональності та задоволення від водіння, яке дарують автомобілі BMW. За рахунок характерної довгої колісної бази, коротких звисів та високої лінії даху формуються потужні пропорції та компактність, що поєднуються з дивовижною просторістю салону.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР’ЄРУ.

Функціональність та естетична привабливість гармонійно поєднуються в BMW 2 серії Active Tourer. Він демонструє небачену для цього сегменту автомобілів динамічність зовнішніх обрисів.
При погляді спереду увага приковується до чітких контурів фартуха, низького лобового скла та високого капоту. Перебуваючи збоку від нерухомого автомобіля, ви відчуваєте, завдяки виразним лініям, наскільки автомобіль динамічний та здатний до прискорення. Високою лінією даху та великими дверима забезпечується зручність доступу до сидінь.
У витонченому дизайні задньої частини автомобіля роль домінанти відведена великим L-подібним фарам та колісним нішам. Вони роблять високий BMW 2 серії Active Tourer більш спортивним.
Завдяки великій кришці багажника, низькому борту вантажної підлоги та широкому отвору доступ до багажного відділення є легким.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ.

Опціональними світлодіодними фарами з освітленням поворотів забезпечується відмінний огляд дороги, спокій та безпека руху вночі. Ближнє та дальнє світло фар здійснюється яскравими та ефективними подвійними світлодіодами, як і освітлення поворотів. Знижена яскравість освітлення поворотів під час руху містом дозволяє водієві раніше побачити наближення збоку пішоходів, велосипедистів.
Стильний вигляд автомобіля та пізнаваність забезпечуються стандартними світлодіодними денними ходовими вогнями та лампами стоянкового ліхтаря в світлових трубках головних фар.

КОМПАКТНИЙ. ПОТУЖНИЙ. ЕЛЕГАНТНИЙ.

КОМПАКТНИЙ. ПОТУЖНИЙ. ЕЛЕГАНТНИЙ.

Найстильніший спосіб необмеженого пересування.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ПРОСТОРИЙ САЛОН ІЗ ЗАТИШНОЮ АТМОСФЕРОЮ.

При будь-якій кількості вантажу в просторому салоні BMW 2 серії Active Tourer завжди зберігається відчуття легкості. Атмосфера, пронизана світлом, створюється великими вікнами та опціональним скляним панорамним дахом і підтримується застосуванням матеріалів найвищої якості, внутрішньої обшивки м’яких тонів.
Відчуття легкості підтримує і панель приладів, що буквально літає у повітрі. Салон виглядає стильно та сучасно. Завдяки припіднятому положенню сидінь гарантована можливість оптимального кругового огляду.
У просторому салоні BMW 2 серії Active Tourer завжди вистачає місця, що свідчить про його функціональність.
Зберігання речей полегшується завдяки ефектній центральній консолі, внутрішній стороні дверей та центральному підлокітнику, що встановлюється за бажанням. Додаткові можливості надаються відсіком для смартфонів або окулярів, що замикається, місцем для чашок та великих пляшок. Трансформація простору здійснюється за рахунок опціонального складного сидіння переднього пасажира.
Завдяки майже повністю плоскому днищу багажного відділення легше здійснювати завантаження. Опціональне регулювання довжини заднього дивану, розрахованого на трьох осіб, можливість складати його в пропорції 40:20:40 дозволяють спростити перевезення багажу та пасажирів.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ПІДБІР МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ АТМОСФЕРИ САЛОНУ.

Матеріали, прискіпливо відібрані для оформлення салону BMW 2 серії Active Tourer, покликані підкреслити спортивність вигляду сучасного автомобіля. Інноваційне оздоблення дерев’яних поверхонь, ексклюзивні тканини, шкіряна оббивка свідчать про високий рівень оформлення, надаючи салону незвичайну просторість.
Легкість атмосфери, відчуття величезного обсягу внутрішнього простору підтримуються підкресленим горизонтальним розподілом приладової панелі. Опціональним фоновим освітленням, в якому стильно поєднуютьс

simple_slider_slide
simple_slider_slide

ПАНОРАМНИЙ СКЛЯНИЙ ДАХ.

Піднімаючи панорамний скляний дах, ви розширюєте перспективу. Особлива атмосфера салону підкреслюється великою кількістю світла. Від занадто яскравих променів вкриє сонцезахисна штора, що закривається легко та плавно.
Передбачені різні варіанти вентиляції за рахунок функцій зсуву та підйому панорамного скляного даху. Під час встановлення його в положення для вентиляції забезпечення значної циркуляції повітря досягається автоматичним згортанням сонцезахисної штори. Рух з відкритим дахом не супроводжується надмірними повітряними завихреннями зважаючи на автоматичну активацію вітрозахисної перегородки.

auto_main_photo

АВТОНОМНИЙ ДИСПЛЕЙ.

Легка сучасна атмосфера салону BMW 2 серії Active Tourer насичується нотами ексклюзивності, що забезпечуються стильним автономним рідкокристалічним дисплеєм.
Зручне розташування сприяє огляду. Передбачене поєднання автономного дисплея з іншими пристроями. З’єднання з навігаційною системою Professional відкриває доступ до необхідних даних, висока якість надання яких не знижується через несприятливе освітлення.