Системи допомоги водієві в BMW 2 active tourer

Із задоволенням за кермом

ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи підтримки BMW ConnectedDrive в BMW 2 серії Active Tourer.

Численні інформаційні технології можуть бути використані, щоб прийти вам на допомогу в складних ситуаціях. Це гарантує збереження комфорту та безпеки на найвищому рівні. Ніщо не повинно відволікати вас від такої важливої речі, як отримання задоволення від водіння.

АСИСТЕНТ РУХУ В ЗАТОРІ.

Навантаження на водія під час монотонного руху в транспортному потоці може бути знижене за допомогою асистента руху в заторі. Він стане автоматично підтримувати дистанцію до автомобіля, що їде попереду, регулювати швидкість аж до повної зупинки, забезпечить активну підтримку кермового управління.

Щоб автомобіль просувався зі швидкістю щільного транспортного потоку, що не перевищує 60 км/год, вам досить тримати на кермі одну руку. Зробивши коротку зупинку (менше 30 секунд), автомобіль самостійно відновить рух. Це ще одне важливе досягнення на шляху до повної автоматизації поїздок.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повнокольоровим віртуальним дисплеєм вся актуальна інформація проектується таким чином, щоб опинитися в полі зору водія, не відволікаючи його від контролю за дорогою. У числі даних, що відображаються: попередження від систем підтримки водія, поточна швидкість, вказівки навігаційної системи, відомості про обмеження швидкості включно з забороною обгону, телефонні номери, список розваг.

Проекції символів на зсувній панелі над панеллю приладів – повнокольорові, що реалістично відображають дорожні знаки. Контрастність зображення збільшена за рахунок тонування панелі.

Автоматичне регулювання яскравості реагує на освітлення, але встановити налаштування можна і вручну. Дизайн денного та нічного режиму дисплея відрізняється. Водієві доступний вибір відомостей та попереджень систем підтримки, які повинні відображатися крім даних про поточну швидкість.

Поляризовані сонячні окуляри погіршують огляд дисплея.

DRIVING ASSISTANT PLUS.

Зробіть поїздки більш безпечними та комфортними, використовуючи систему Driving Assistant Plus. У неї входять такі функції:
  • застереження про наближення та розпізнавання людей;
  • пригальмовування під час руху містом;
  • попередження про вихід за межі смуги руху;
  • асистент дальнього світла;
  • інформація про обмеження швидкості;
  • круїз-контроль з функцією Stop and Go на основі відеокамери;
  • асистент руху в заторі.
Не забувайте, що в темний час доби та в туманну погоду можливе обмеження роботи системи Driving Assistant Plus.
Система Driving Assistant

Опцію Driving Assistant обладнали системами підтримки водія на основі відеокамери: попередженням про вихід за межі смуги руху, попередженням про наближення, виборчим освітленням BMW, інформацією про обмеження швидкості.
Функцією попередження про наближення та розпізнавання людей з функцією пригальмовування в міському русі попереджаються зіткнення на швидкостях від 10 до 60 км/год. Попередженням про вихід за межі смуги руху викликається вібрація кермового колеса при ненавмисній зміні смуги руху на швидкості не менше 70 км/год.

Система попередження про вихід за межі смуги руху

Системою попередження про вихід за межі смуги руху розпізнається дорожня розмітка. Водій попереджається, що відбувається ненавмисна зміна смуги руху, якщо швидкість становить не менше 70 км/год, вібрацією кермового колеса.
Навмисна зміна смуги руху після увімкнення покажчика повороту не викличе активації попередження.

Функція попередження про наближення та функція розпізнавання людей

Системою попередження про наближення з функцією пригальмовування в міському русі розпізнаються автомобілі. На систему розпізнавання людей та функцію пригальмовування в міському русі покладене завдання зреагувати на небезпечне зближення з пішоходами. При ризику зіткнення функцією попередження про наближення подається двоетапне попередження: слідом за появою символу на приладовій панелі лунає звуковий сигнал. Функція діє на швидкості 10-60 км/год, попередження подається, якщо рівень загрози високий.
При надходженні від системи попередження гальма синхронно проходять налаштування на більш швидке реагування. В екстреній ситуації система загальмує самостійно, щоб швидкість при зіткненні виявилася нижчою.
При різкому уповільненні автомобіля, що рухається попереду, буде слідувати негайна реакція функції попередження. Вона проявляється поетапно: спочатку з’являється відображення попереджувального символу, потім він починає блимати та вмикається звуковий сигнал, після чого (на швидкостях до 60 км/год) відбувається пригальмовування.

Система підтримки заданої швидкості з функцією Stop & Go

Системою підтримки заданої швидкості з функцією Stop & Go на основі камери підтримується швидкість до 140 км/год, задана водієм, і відстань до автомобіля, що їде попереду автомобіля. При необхідності нею може бути ініційоване гальмування, аж до повної зупинки, автоматично розпочато рух. Після чого в транспортному потоці, що повільно рухається, буде підтримуватися мінімальна дистанція до автомобіля попереду.

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ.

Паралельне паркування спрощується при наявності асистента. Навіть будучи не активованою, система здійснює оцінку потенційно придатних для паркування місць під час руху автомобіля зі швидкістю менше 35 км/год на відстані до 1,5 м від припаркованих автомашин.
Коли відповідне місце знайдене, водієві залишається увімкнути індикатор та обмежитися натисканням на педалі акселератора та гальм, перемиканням передач. Кермове управління передається асистентові маневрування під час паркування. Система при цьому видає на дисплей управління вказівки, подає додаткові звукові сигнали. Такий поділ обов’язків дозволяє здійснювати паркування з більшою безпекою.

ВІДЕОКАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.

Відеокамерою заднього виду направляється на дисплей картинка, коли відбуваються маневри або здійснюється паркування. За допомогою камери заднього виду досягається поліпшення огляду, коли доводиться рухатися заднім ходом, наприклад, здійснюючи паркування. Відображення на дисплеї ліній руху та кольорового маркування перешкод дозволяє водієві визначитися з вибором місця для паркування і здійснити його. При повністю заблокованому кермовому колесі траєкторія повороту буде позначена червоним кольором, а зелені лінії руху будуть переміщатися, реагуючи на рухи кермового колеса.
Коли швидкість руху підніметься вище 15 км/год, то через 10 м відбудеться автоматичне вимкнення камери заднього виду. Відеокамера заднього виду на моделях з тягово-зчіпним пристроєм отримала практичну функцію масштабування. З нею легше під’їжджати до причепу для зчеплення.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PLUS ІЗ СЕНСОРНИМ КОНТРОЛЕРОМ IDRIVE.

У навігаційній системі Plus з віртуальним дисплеєм BMW об’єднані такі корисні компоненти: навігаційна система з вбудованим 8,8-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм, радіо, MP3-плеєр, подвійний тюнер RDS, приладова панель з 5,7-дюймовим TFT-дисплеєм з високою роздільною здатністю. Маршрут до пункту призначення вказують стрілка або карта, подаються мовні команди. Для інтуїтивно зрозумілого управління навігаційною системою використовуються сенсорний контролер iDrive з кнопками вибору меню, або вісім програмованих кнопок, або голосове управління. Це залежить від комплектації транспортного засобу.
Навігаційній системі Plus доступна прокладка оптимальних маршрутів в європейських країнах. У низці випадків вона може працювати і за межами Європи. Щоб завчасно виявити затори та швидко розрахувати альтернативні маршрути, що дозволяють своєчасно опинитися на місці призначення, застосовується технологія TMC.

 

Система навігації Professional.

Дивитися ролик