Динаміка руху та економічність bmw i8

Із задоволенням за кермом

НЕВЕЛИКІ РОЗМІРИ. ВЕЛИЧЕЗНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ
ВІД ВОДІННЯ.

Динаміка руху та економічність BMW 2 серії Active Tourer.

Перебуваючи за кермом вашого BMW 2 серії Active Tourer, що просувається в щільному міському трафіку, гірським серпантином або бездоріжжям, ви незмінно отримуєте задоволення, насолоджуючись незрівнянно енергійною їздою.
Застосування технології BMW TwinPower Turbo, інноваційного кермового управління, що демонструє вражаючу реакцію, ряду ретельно продуманих систем регулювання ходової частини BMW 2 серії Active Tourer, дозволили забезпечити досягнення безпеки та задоволення за кермом. Це зберігається незмінно, незалежно від крутизни поворотів та стану дорожнього покриття.

ТЕХНОЛОГІЯ BMW TWINPOWER TURBO.

Технологія BMW TwinPower Turbo, втілена в інноваційних бензинових та дизельних двигунах BMW, дозволила домогтися набагато активнішої віддачі потужності. Наслідком стала видатна реакція, що проявляється навіть на низьких обертах. При цьому спостерігаються чудове заощадження палива, низький рівень викидів.
Для новітнього покоління силових агрегатів сімейства EfficientDynamics властиве застосування найсучасніших технологій впорскування палива. Вони поєднуються з впровадженням інноваційних технологій турбонаддуву, що дозволяє вільно регулювати віддачу потужності. Це проявляється в економічності, що зросла, та поліпшенні динамічних характеристик.

Потужність та економічність як одне ціле.

Двигуни BMW TwinPower Turbo в BMW 2 серії Active Tourer.

Двигуни

BMW xDRIVE.

Ідеальна адаптація інтелектуальної системи повного приводу BMW xDrive до будь-яких дорожніх покриттів забезпечує незмінність оптимального зчеплення з дорогою. Системами xDrive та стабілізації (DSC) гарантується, що ваш BMW буде зберігати стійкість та перебувати в безпеці.
Система xDrive користується системою датчиків DSC, щоб оперативно та гнучко розподіляти потужність приводу між осями. Це дозволяє запобігти виникненню ефекту надлишкової або недостатньої поворотності під час здійснення поворотів. xDrive забезпечується не тільки відмінна курсова стійкість, але і швидкість та безпека розгону, включаючи проходження слизької або крутої ділянки траси.
Це знижує інтенсивність втручань системи DSC в керування автомобілем при виникненні критичної дорожньої ситуації.
В системі xDrive досягнуте поєднання переваг повного приводу (відмінного зчеплення, курсової стійкості, безпеки руху) та класичної маневреності BMW.

ПРИПЛИВ АДРЕНАЛІНУ ЩОДНЯ.

Відкрийте для себе можливості BMW 2 серії Active Tourer.

BMW sDRIVE.

В автомобілі BMW sDrive передбачена передача крутного моменту двигуна тільки через одну вісь. Застосування sDrive для переднього моста та поперечного розташування силового агрегату дозволяє заощадити чимало місця при гарантованих чудових динамічних властивостях та маневреності. Компактний автомобіль надає в ваше розпорядження просторий салон та багажне відділення, що розсовується.

НЕЗМІННА АТЛЕТИЧНІСТЬ.

Розганяючись на прямій та проходячи повороти, здійснюючи тривалі поїздки або переміщуючись в щільному міському трафіку, ви можете завжди бути впевнені в спортивному характері BMW 2 серії Active Tourer. Він незмінно атлетичний, проявляє жвавість, маневреність, чітку роботу трансмісії, чудове зчеплення з будь-яким дорожнім покриттям.

Коробка передач Steptronic

З 6-ступінчастою коробкою передач Steptronic набагато простіше перемикати передачі. Спрощується і процес водіння в цілому, оскільки підвищується реакція під час перемикання передач.
8-ступінчастою коробкою передач Steptronic забезпечується плавність перемикань та комфорт. Цьому сприяють зближені передавальні числа та максимальна швидкість перемикань. Ця коробка передач – поєднання комфорту, вражаючої динаміки та підвищеної паливної ефективності.
Зі спортивною 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic перемикати передачі та вести автомобіль стає простіше. Швидше здійснюються переходи між швидкісними режимами двигуна, скорочується час перемикання передач.
Передбачені автоматичний та ручний режими перемикання. В ручному режимі слід користуватися важелем перемикання передач або підкермовими пелюстками, щоб здійснювати поїздку більш динамічно.

Управління стартом з місця та контроль динамічних характеристик BMW

Для шанувальників динамічного спортивного стилю водіння функція управління стартом з місця представляє особливий інтерес. Вона дозволяє виконати максимальне прискорення з місця, відпускаючи педаль гальм та натискаючи на педаль акселератора.
Функцією управління стартом з місця коригується частота обертання колінвала двигуна, щоб отримати ідеальні значення. Спортивною коробкою передач Steptronic постійно обираються моменти перемикання, дозволяючи підтримувати оптимальне число обертів двигуна, коли потрібно увімкнути наступну передачу.
Втручання функції контролю динамічних характеристик BMW до процесу керування автомобілем направлене на розподіл більшого крутного моменту на зовнішні колеса та меншого – на внутрішні. Для цього задіюються система управління двигуном та контрольоване гальмування на поворотах. При проходженні поворотів водій забезпечується підвищеною безпекою та комфортом, оскільки усі операції виконуються автомобілем практично самостійно.

Система регулювання жорсткості амортизаторів

Можливий вибір одного з двох режимів в системі регулювання жорсткості амортизаторів для забезпечення особливої комфортності та плавності їзди, поліпшення динамічних характеристик. Стандартний режим Comfort дозволяє насолоджуватися приємним спокоєм під час водіння. Режим Sport передбачає підвищення жорсткості амортизаторів для отримання більшої динаміки.
Для вибору режиму використовується перемикач системи регулювання динаміки руху на центральній консолі.

Електромеханічний підсилювач кермового приводу та адаптивне спортивне кермове управління

Електромеханічним підсилювачем кермового приводу та адаптивним спортивним кермовим управлінням забезпечуються динамічність керування, підвищення маневреності та комфорту за кермом. Автомобілі BMW славляться точністю управління. Вона досягається ідеальною відкаліброваністю електромеханічного кермового управління, що приводиться у відповідність передньому приводу. Об’єднання в одному компоненті сервоприводу та кермового механізму забезпечило мінімізацію тертя під час роботи системи кермового управління.

Для забезпечення точності кермового управління, яка виключає необхідність стороннього втручання, електронним кермовим керуванням компенсуються реактивні зусилля, які в іншому випадку були б відчутними. Для цього використовується електромеханічне зусилля кермового механізму. Розрахунок його рівня виконується блоком управління системи стабілізації. Така компенсація дозволяє домогтися точності управління, яку можна порівнювати з характеристиками, властивими автомобілям з задніми приводами.

Досягнення виняткової керованості забезпечується також за рахунок особливої жорсткості передньої частини кузова та точної кінематики осей. Переваги електромеханічного кермового управління особливо припадуть до душі водіям, які віддають належне точності та швидкості реагування. Важливо, що воно позбавляє від необхідності докладання чималих зусиль під час виконання паркування.

Адаптивним спортивним кермовим управлінням з сервотроніком забезпечується безпосередня та активна керованість, з прикладенням менших фізичних зусиль під час поворотів. Реакція на кут повороту кермового колеса та регулювання передавального відношення кермового механізму дозволяють домогтися кращої керованості при динамічній спортивній їзді. Також стає зручніше здійснювати паркування та проходити повороти.

РЕЖИМ ECO PRO.

Внутрішнє дослідження BMW показало, що стиль керування автомобілем дозволяє домогтися зниження витрати палива в режимі ECO PRO до 20%. Зниження витрати палива досягається при використанні функції руху за інерцією (доступна тільки з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic) та системи ECO Pro Route (доступна тільки з системою навігації Plus).

Маршрут ECO PRO

Для вибору найбільш ефективного маршруту, що враховує дорожню ситуацію, стиль водіння та стан дорожнього покриття, використовуйте можливості системи ECO Pro Route. Бортовим комп’ютером буде показано, скільки вдасться заощадити відсотків палива, використовуючи ECO Pro Route.

Рух накатом

Рух за інерцією супроводжується від’єднанням трансмісії від двигуна. Автомобіль продовжує рухатися накатом. Рух автомобіля на холостому ході стає можливим на швидкості 50-160 км/год, коли водій прибере ногу з педалі акселератора, не натискаючи на педаль гальм.
Для ефективного набору автомобілем заданої швидкості після гальмування використовується поєднання системи підтримки заданої швидкості та режиму ECO PRO.

АВТОМАТИЧНА ФУНКЦІЯ «СТАРТ-СТОП».

Витрачайте паливо тільки під час руху автомобіля, користуючись автоматичною функцією «старт-стоп». При нетривалих зупинках (на світлофорі, в заторах) автоматичною функцією «старт-стоп» виконується вимикання двигуна, ледь автомобіль припинив рух, а водій відпустив педаль зчеплення (механічна коробка передач) або натиснув на гальма (коробка передач Steptronic). Це дозволяє заощадити чимало палива.

Активність автоматичної функції «старт-стоп» відображається відповідним сигналом, що надходить до інформаційного дисплею. Автоматичне увімкнення двигуна відбувається при натисканні водієм на педаль зчеплення (механічна коробка передач) або знятті ноги з педалі гальм (коробка передач Steptronic).

РЕКУПЕРАЦІЯ ЕНЕРГІЇ ГАЛЬМУВАННЯ.

Кожне гальмування призводить до вивільнення енергії, яка раніше не використовувалася жодним чином. Тепер стало доступне застосування цього ресурсу завдяки впровадженню системи рекуперації енергії гальмування. При кожному гальмуванні автомобіля або знятті водієм ноги з педалі акселератора вироблена кінетична енергія перетворюється в електричну.

Отримана електрична енергія спрямовується на зарядку акумуляторної батареї. Інтелектуальна система управління електроживленням позбавляє генератор від необхідності працювати безперервно, істотно знизивши навантаження на нього. Це призводить до зменшення витрати палива та зростання потужності. У наявності класичний приклад, який ілюструє ефективність програми BMW EfficientDynamics.

ІНДИКАТОР ОПТИМАЛЬНОГО МОМЕНТУ ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ.

Своєчасно, в оптимальному режимі перемикаючи передачі, ви заощаджуєте чимало палива. Це особливо яскраво проявляється під час руху в місті та в тривалих поїздках. Для своєчасного перемикання передач та зниження витрати палива електронною системою двигуна визначається найбільш ефективна передача. При цьому враховуються стан дорожнього покриття, оберти двигуна.
При настанні оптимального моменту підвищити/знизити передачу на інформаційному дисплеї відображається стрілка. Системою розпізнається швидке прискорення, що проявляється в затримці відображення рекомендацій, поки не досягнута встановлена частота обертання двигуна.
Згідно з даними порівняльних досліджень автомобілями з системою індикації оптимального моменту перемикання передачі споживається палива приблизно на 4% менше.