Фінансування і страхування

auto_main_photo

НОВІ МОЖЛИВОСТІ, НОВІ КРИТЕРІЇ СЕРВІСУ.

Служби BMW Financial Services для BMW 2 серії Active Tourer.

Служби BMW Financial Services гнучко реагують на зміни на ринку автосервісу. Придбання автомобіля вашої мрії не викличе проблем. Ви можете використовувати лізинг або кредит, програмою BMW Financial Services Flexibility Program будуть запропоновані персоналізовані рішення, що враховують ваші індивідуальні потреби. Адже ніщо не повинно відволікати вас від найголовнішого – отримувати задоволення від водіння.

auto_main_photo

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЛІЗИНГ BMW АБО КРЕДИТ, ЩОБ СТАТИ ВЛАСНИКОМ АВТОМОБІЛЯ ВАШОЇ МРІЇ.

Гнучкість пропозицій BMW Financial Services з лізингу та кредитування вашого BMW 2 серії Active Tourer, дозволяють втілити мрії про нього. Обирайте відповідний варіант, щоб надати основу під всі інші компоненти програми BMW Financial Services Flexibility Program. 

auto_main_photo

BMW CARE: СТРАХУВАННЯ АБО СЕРВІСНИЙ ПАКЕТ.

BMW Care пропонує включити до договору лізингу або кредитування вашого BMW 2 серії Active Tourer пакети страхування або сервісних послуг.

Пакет страхування дозволяє вам використовувати всі переваги базової пропозиції, отримавши також повне страхове покриття.

Сервісний пакет для автомобіля передбачає доступ до всього спектру переваг для вашого BMW 2 серії Active Tourer протягом обмеженого періоду. При цьому враховується фіксований пробіг. Скористатися цими перевагами можливо у всьому світі.

Сервісний пакет забезпечує найвищу якість обслуговування фахівцями сервісної служби BMW, гарантує застосування виключно оригінальних запасних частин BMW.

auto_main_photo

BMW COVER: ВСЕБІЧНІ ПОСЛУГИ ТА СТРАХУВАННЯ.

Вагаючись між перевагами, що надаються сервісним пакетом та страхуванням, ви можете віддати перевагу програмі BMW Cover. Вона об’єднує переваги повного страхового покриття та сервісного обслуговування, яке задовольняє всі запити вашого BMW 2 серії Active Tourer.

auto_main_photo

BMW COMFORT: КОМПЛЕКСНИЙ ПАКЕТ ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ.

У програмі BMW Comfort міститься комплексна пропозиція, що розширює угоду лізингу або кредитування вашого BMW 2 серії Active Tourer шляхом включення до нього сервісних пакетів для автомобіля, послуг страхування та забезпечення мобільності.

auto_main_photo

BMW SERVICE INCLUSIVE.

В рамках програми BMW Service Inclusive клієнти обирають конкретний період покриття, протягом якого можна не турбуватися про витрати на поточне сервісне та технічне обслуговування. Програма BMW Service Inclusive передбачає покриття всіх зазначених послуг, включно з наданням оригінальних деталей BMW.

Програма доступна повсюдно, в ній беруть участь ремонтні майстерні BMW та авторизовані сервісні партнери BMW. Продаж BMW передбачає автоматичний перехід пакета BMW Service Inclusive до нового власника, що призводить до підвищення вартості перепродажу.

Пакет BMW Service Inclusive обирається клієнтом з урахуванням його індивідуальних потреб. Пропонується виконання регулярних операцій в рамках сервісного обслуговування: заміни масла з фільтром та його заправлення, обслуговування та заміни мікрофільтрів, паливних та повітряних фільтрів, свічок запалювання, заміни гальмівної рідини, проведення техогляду автомобіля та надання додаткових послуг відповідно до стандартів BMW.

При виборі пакету BMW Service Inclusive Plus, стають доступними додаткові послуги BMW Service Inclusive. До них відносяться: заміна передніх та задніх гальмівних колодок/дисків, зчеплення (у разі необхідності) або склоочисників лобового скла (у разі необхідності, при заміні масла). Отримати пакет Service Inclusive можна на період 3-10 років або ґрунтуючись на фіксованому пробігу в 40 000-200 000 км.