BMW iPerformance

Із задоволенням за кермом

ЕЛЕКТРИЧНА ДИНАМІКА РУХУ.

BMW 2 серії Active Tourer з eDrive.

Поєднання BMW eDrive з двигуном BMW TwinPower Turbo BMW 225xe Active Tourer дозволяє розсунути обмеження запасу ходу для електромобіля. Електрична система xDrive стала результатом інтелектуальної взаємодії двох систем. Автоматичне регулювання xDrive допомагає домогтися максимально можливого зчеплення та маневреності, незважаючи на дорожню ситуацію. Споживання палива оптимізується на рівні 2,1-2,0 л на 100 км, рівень викидів становить 49-46 г/км.

КОНЦЕПЦІЯ АВТОМОБІЛЯ.

BMW 225xe Active Tourer створений як універсальний та економічний автомобіль, який доставляє задоволення від водіння. Його гнучкість перевірена часом, паливна економічність досягає видатних показників, динаміка руху характерна для BMW. Застосування технології BMW eDrive в лінійці BMW EfficientDynamics дозволяє автомобілям проїхати, використовуючи лише електричну тягу, до 41 км. При цьому відсутні шкідливі викиди і не витрачається паливо.
Особливості дизайну кузова дозволили зберегти звичний комфорт, функціональність та просторість салону при встановленні компонентів силової установки eDrive. Зовнішні відмінності від моделей з двигуном внутрішнього згоряння – круглий світлодіодний ліхтар на зарядному порті та напис eDrive на задніх стійках, що показує, що використані інноваційні технології системи приводу.
У салоні напис eDrive нанесли на пороги, перемикач режимів руху, рукоятку важеля перемикання передач і приладову панель (це відображення супроводжує вас під час поїздок).

ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕСУВАННЯ ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ.

Гібридний автомобіль BMW 225xe Active Tourer може заряджатися від мережі. Вибір режиму руху позначається на рівні споживання палива, як і характерна для водія манера їзди.
При повністю зарядженій акумуляторній батареї можна проїхати до 41 км, зовсім не витрачаючи палива. Режим AUTO eDrive розрахований на досягнення максимальної економічності, оскільки оптимально використовується поєднання електроприводу та традиційного двигуна.

Їзда містом

Переваги електродвигуна повністю проявляються, коли BMW 225xe Active Tourer їде містом. Повністю заряджена акумуляторна батарея дозволяє долати невеликі відстані (до 41 км), не витрачаючи палива та не здійснюючи шкідливих викидів.

Повсякденна їзда

Повсякденне пересування пов’язане з максимальним використанням обох систем приводу. Режим AUTO eDrive дозволяє домогтися істотного зниження споживання палива порівняно з бензиновими та дизельними автомобілями цього класу за рахунок інтелектуального поєднання дій електричного силового агрегату і ДВС. Універсальність BMW 225xe Active Tourer приносить чимале заощадження.

Поїздки на дальні дистанції

Економічна їзда може принести задоволення і в дальній поїздці. Запас ходу та функціональність гібридного автомобіля, що підзаряджається, цілком підходять для далеких поїздок.

ТРАНСМІСІЯ.

Для нового 3-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo характерні активний набір потужності, чудова реакція навіть на низьких обертах, розкішний звук та вражаюча економічність. Задіюючи його спільно з електродвигуном, що має можливість підзарядки, отримуємо напрочуд потужну силову установку для гібридного автомобіля.
У приводі BMW 225xe Active Tourer провідна роль відводиться двигуну внутрішнього згоряння, що приводить в рух передні колеса, та електродвигуну, вміщеному на задній осі. Для приведення автомобіля в рух можливе використання двигунів як спільно, так і окремо.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГІЄЮ.

У концепції BMW eDrive однією з основ виступає інтелектуальне управління енергією. Завдяки системі, яка координує взаємодію елементів приводу та електродвигуна, досягається максимальна заощадливість, чудова динаміка руху, збільшується запас ходу під час використання електричної тяги.
 
За допомогою кнопки eDrive водієм обираються три електричних режими:
  • стандартний – AUTO eDRIVE;
  • MAX eDRIVE, коли використовується тільки електротяга;
  • SAVE BATTERY (економія батареї), що дозволяє зберігати заряд акумуляторної батареї.
Режим AUTO eDrive

При виборі режиму AUTO eDrive інтелектуальна система BMW EfficientDynamics визначить найбільш ефективне поєднання використання електродвигуна та двигуна внутрішнього згоряння. При цьому враховуються швидкість руху, рівень заряду акумуляторної батареї.
Режим AUTO eDrive – двофазний. При рівні заряду акумуляторної батареї 7-100% під час їзди на швидкості до 80 км/год паливо можна не використовувати зовсім, уникаючи забруднення навколишнього середовища викидами. Автоматичне увімкнення бензинового двигуна відбувається під час їзди на більшій швидкості або при необхідності використовувати підвищену потужність.
При падінні заряду акумуляторної батареї нижче 7% користуватися тільки електричною тягою можливо під час їзди з невеликим прискоренням, або з помірним прискоренням на швидкості до 20 км/год, або дотримуючись постійної швидкості не більше 55 км/год.

Режим MAX eDrive

Випробувати в повній мірі потужність електродвигуна дозволяє режим MAX eDrive. Електрична тяга дозволяє розігнатися до швидкості 125 км/год. Коли вичерпано потенціал прискорення або набирається велика швидкість, відбувається автоматичне увімкнення бензинового двигуна.

Режим SAVE BATTERY

Перехід до режиму SAVE BATTERY через низький рівень заряду акумуляторної батареї дозволяє підзарядити її від двигуна внутрішнього згоряння або утримати рівень заряду на 50%. Це відкриває можливість для накопичення заряду акумуляторної батареї.

Предиктивний вибір

Коли пункт призначення введений до навігаційної системи, предиктивною системою управління електроживленням вивчається запланований маршрут. При цьому враховуються постійні значення: обмеження швидкості, дані про поточну дорожню ситуацію в режимі реального часу. Після чого система стане, враховуючи ситуацію, використовувати режим їзди, при якому використовується тільки електрична тяга. Це відноситься, в особливості, до ділянок маршруту на кшталт міського трафіку, де такий вибір стане найбільш ефективним.

Контроль динамічних характеристик
Наявність функції контролю динамічних характеристик сприяє вибору режиму:
  • Comfort – із застосуванням стандартних налаштувань двигуна та коробки передач;
  • ECO PRO, націленого на економічність;
  • Sport – для більш динамічного водіння.
При виборі режиму ECO PRO оптимізуються характеристики роботи педалі акселератора та коробки передач, налаштування обігріву та кондиціонування повітря, щоб підвищити паливну ефективність. Це дозволяє довести заощадження палива до 20%.
 
Режим ECO PRO Route відкриває додаткові можливості заощадити паливо. Це відбувається і за рахунок використання маршруту, оптимізованого в плані економічності. Для оптимізації економічності та зниження витрати палива враховуються щільність вуличного руху, індивідуальна манера водіння, місцеві умови.
 
В режимі Comfort гарантована максимально зручна їзда, що досягається оптимальним регулюванням налаштувань елементів підвіски. Режим Sport адаптує налаштування приводу та коробки передач до більш динамічного водіння. Зростає чуйність двигуна при різких прискореннях, прискорюються перемикання в автоматичній коробці передач. При використанні перемикання передач вручну рекомендовані моменти перемикання зміщуються вище. Автомобіль в цілому більш безпосередньо і динамічно реагує на команди управління.
 
Систему контролю динамічних характеристик можна встановити як на моделі BMW 2 серії Active Tourer з традиційною системою приводу, так і на BMW 225xe Active Tourer.

ЗАРЯДКА.

Заряджати акумуляторну батарею можна без труднощів, використовуючи звичайну побутову електричну розетку або BMW та Wallbox з лінійки повністю електричних продуктів та послуг 360° ELECTRIC. Ця послуга також надається на численних публічних зарядних станціях ChargeNow.

Зарядка вдома

Заряджайте акумуляторну батарею вашого автомобіля вдома. Для підключення до побутової розетки електромережі знадобиться стандартний зарядний кабель з комплекту поставки. Для отримання повного заряду акумуляторної батареї досить 2-4 години. Для прискорення зарядки, яка здійснюється при цьому з великою зручністю, скористайтеся станціями зарядки BMW та Wallbox.
Можливе монтування таких зарядних станцій для домашнього використання на стіну. Підвищуються можливості зарядки, скорочується час, що витрачається на неї. Служба установки чуйно прислухається до індивідуальних запитів.
Станція BMW та Wallbox Pro збільшує можливості зарядки, інтелектуально інтегрується до системи домашніх мереж, «розумного будинку», системи управління електроживленням.
Зарядний роз’єм автомобіля поміщається на лівому передньому крилі під кришкою. Візуальна індикація стану зарядки виконується світлодіодним кільцем, що світиться, на порті зарядки.

Зарядні станції загального користування

Навіть якщо ви не встигли зарядити автомобіль вдома, це можна зробити на станції загального користування. Об’єднання зусиль власників зарядних станцій загального користування призвело до створення великої мережі. Розвиток послуг із забезпечення альтернативної мобільності ChargeNow з боку компанії BMW дозволяє виконувати зарядку електричних та гібридних автомобілів BMW, що підзаряджаються, на станціях загального користування.

Для знаходження зарядних станцій ChargeNow можна скористатися навігаційною системою, системою BMW ConnectedDrive, додатком для віддаленого управління BMW Remote, веб-сайтом ChargeNow.

Зарядний роз’єм автомобіля поміщається на лівому передньому крилі під кришкою. Візуальна індикація стану зарядки виконується світлодіодним кільцем, що світиться, на порті зарядки, добре помітному, навіть якщо водій знаходиться ззовні автомобіля.

За допомогою карти ChargeNow та спеціального додатку водій може сплачувати послуги зарядних станцій, не користуючись готівкою. Для вивчення всіх процедур зарядки можна зайти на клієнтський портал chargenow.com. Клієнти ChargeNow отримують детальну інформацію про витрати. Наприкінці місяця їм пересилають консолідований рахунок, що сплачується за допомогою кредитної картки.

ЗВ'ЯЗОК.

Смартфон (iOS або Android) дозволяє користуватися як функціями BMW Remote Services, на кшталт віддаленого замикання, так і функціями гібридної силової установки. Тому стають завжди доступними дані щодо витрати палива ККД вашого BMW 225xe Active Tourer. Ви здійснюєте поїздку в автомобілі або перебуваєте далеко від нього, сервісна служба BMW завжди до ваших послуг.

Мобільний додаток My BMW Remote App

Мобільним додатком My BMW Remote App під iOS та Android для гібридних автомобілів з можливістю зарядки відображаються детальні відомості про актуальний стан вашого автомобіля. Наприклад, щодо місця розташування, рівня заряду акумуляторної батареї, запасу ходу.
Таймер week-to-view буде сприяти віддаленому контролю процесу зарядки. Про віддалене регулювання температури в салоні можна потурбуватися заздалегідь, готуючись до поїздки. Можливе пересилання з додатку прямо до автомобіля пунктів призначення, об’єктів, що цікавлять, адрес зарядних станцій.
Додатком My BMW Remote App для гібридних автомобілів з можливістю зарядки також оцінюється ефективність поїздок, надаються поради як підвищити ефективність водіння та збільшити запас ходу.

Попереднє кондиціонування повітря

Завдяки автономній системі опалення та кондиціонування вашого BMW 225xe Active Tourer ви зможете сідати до автомобіля, що зустрічає вас прохолодою жарким літом, теплом та чистими вікнами – в холодну зиму. Кондиціонер з електричним компресором та безрезервуарний електричний нагрівач забезпечують практично безшумну роботу системи автоматичного кондиціонування повітря. Навіть коли двигун вимкнений. Допускається заздалегідь задати два різні терміни виїзду.

За півгодини до настання запланованого терміну інтелектуальною системою керування вмикаються обігрів, охолодження та вентиляція. Це дозволяє встановити задану температуру. Управління системою можливе з салону автомобіля за допомогою контролера iDrive. Або, що значно зручніше, через сумісний смартфон, на який встановлений додаток My BMW Remote App.

Якщо рівень заряду акумуляторної батареї достатній, то увімкнення автономної системи опалення та кондиціонування відбудеться, незважаючи на те чи здійснюється її зарядка чи ні.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ САЛОНУ ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ.

BMW 225xe Active Tourer не тільки економно витрачає паливо, але й надає великий внутрішній простір салону. Припідняті сидіння дозволяють заднім пасажирам оглядати навколишні краєвиди. Під багатомісне заднє сидіння помістили високовольтну акумуляторну батарею, зберігши достатньо місця для перевезення вантажів.
За рахунок стандартного сидіння, що складається частинами в пропорції 40:20:40, можливе додаткове розширення простору. Це дозволяє більш гнучко підходити до компонування багажу, що розміщується, і спростити перевезення громіздких предметів.

Витрата палива та викиди CO2.

Витрата палива, викиди CO2 та споживання потужності BMW 225xe iPerformance Active Tourer:

Витрата палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): 2,1-2,0
Викиди CO2, г/км (змішаний цикл): 49-46
Споживання потужності в кВт/год на 100 км (змішаний цикл): 11,9-11,8

Значення витрати палива, викидів CO2 та споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс та шин.
Подальша офіційна інформація про витрату палива та конкретні значення викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви щодо витрати палива та викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).