Служби і мобільні додатки bmw 2 active tourer

Із задоволенням за кермом

ОБИРАЙТЕ СВІЙ ШЛЯХ, І НЕХАЙ ІНШІ ПРЯМУЮТЬ ЗА ВАМИ.

Служби та додатки BMW ConnectedDrive в BMW 2 серії Active Tourer.

Спілкування, інформація, розваги – мобільність по-новому за допомогою служб та мобільних додатків від BMW ConnectedDrive.

СЛУЖБИ CONNECTEDDRIVE.

Основу системи BMW ConnectedDrive, що надає водієві в ході поїздки інформацію, розважальні послуги та сервісні функції, становить опція «Служби BMW ConnectedDrive».

Серед служб – система BMW Online, що надає актуальні локалізовані новини, дані про погоду, пошукову систему на сайті GoogleTM та застосування деяких офісних функцій. Меню «Додатки» можна використовувати для створення власного набору служб, наприклад, веб-камер, інформації про місця для паркування, путівників, довідника про готелі.

Відкритий зручний, надійний та необмежений доступ до обраних додатків для смартфона. У магазині BMW ConnectedDrive Store, доступному користувачам BMW ConnectedDrive всюди і в будь-який час, можливе підключення бажаних послуг та пропозицій. Функції, які надає BMW ConnectedDrive, дозволяють насолоджуватися кожною поїздкою як особливою пригодою.

ВАШ МИТТЄВИЙ АВАРІЙНИЙ СИГНАЛ.

Інтелектуальну систему екстреного виклику водій може використовувати, навіть перебуваючи за кордоном. Система оперативної допомоги в екстрених ситуаціях та надання підтримки водієві на рідній мові спеціально підготовленими співробітниками діє цілодобово. Якщо трапиться серйозна аварія, коли спрацьовують подушки безпеки або натягувачі пасків безпеки, відбудеться активація функції інтелектуального екстреного виклику. Щоб передати до контактного центру BMW відомості, необхідні для надання допомоги, не потрібно використовувати мобільний телефон – в автомобіль вбудована SIM-карта.
Отримавши дані про точне місцезнаходження автомобіля, ступінь тяжкості аварії, можливі травми постраждалих осіб, контактний центр BMW зв’яжеться з найближчим координаційним центром, що здійснює рятувальні операції. Поки не прибули рятувальники, допомога буде надаватися через телефон.
Можлива активація екстреного виклику вручну. Наприклад, якщо в наданні допомоги потребують інші учасники дорожнього руху.

Як працює Інтелектуальна система екстреного виклику.

Дивитися ролик

BMW TELESERVICES.

Інтелектуальними службами BMW TeleServices забезпечується з’єднання між водієм, автомобілем та компанією BMW. Ними передається компанії BMW інформація про автомобіль, повідомляється про необхідність проходження техобслуговування.
Авторизованим сервісним партнером BMW може бути отриманий доступ до даних, щоб заздалегідь запланувати відвідування сервісного центру та підготуватися до візиту. Наприклад, замовивши певні запасні частини.
Коли автомобілю настає час пройти техобслуговування, сервісний партнер BMW зв’язується з його власником. Завдяки BMW TeleServices можливе навіть дистанційне усунення деяких несправностей, що не потребує поїздки до станції техобслуговування.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Натискання на кнопку з’єднує вас з інформаційним центром BMW. Перебуваючи в дорозі, ви спілкуєтеся зі співробітником, що виступає в якості вашого особистого помічника.
Водієві нададуть допомогу, що дозволяє відшукати найближчий ресторан, банкомат, чергову аптеку. Співробітник інформаційного центру BMW надішле потрібну адресу прямо до системи навігації вашого автомобіля.
Консьєрж-сервіс не прив’язаний до мобільного телефону водія, доступний в режимі 24/7 в країні проживання та за кордоном, надається безкоштовно. Надання консьєрж-сервісу можливе тільки зі службами ConnectedDrive.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА.

Кожна поїздка на BMW приносить нові враження. Правильно підібравши музичну композицію, ви із задоволенням просувається обраним маршрутом. Для цього ваш автомобіль оснащений музичними мобільними додатками для відтворення треків, які підходять для певних ситуацій. Прямуючи на автомобілі на роботу, збираючись зробити покупки або слідуючи у відпустку, ви користуєтеся персональною радіостанцією, обираєте аудіокнигу або відтворюєте музику зі свого смартфона за допомогою Служб ConnectedDrive.

ТОЧКА ДОСТУПУ BMW CAR HOTSPOT LTE.

Високошвидкісний Інтернет.

Точкою доступу BMW Car Hotspot LTE високошвидкісний інтернет роздається восьми користувачам. Єдине, що для цього потрібно, – сумісна з LTE SIM-карта. Мобільна точка доступу встановлюється легко, а користуватися нею можна і поза автомобілем, оскільки є вбудований акумулятор.