Комунікація і системи допомоги водієві bmw 4

Із задоволенням за кермом

ПІДКЛЮЧЕНИЙ+

Підключення до мережі та система допомоги водієві
у BMW 4 серії Купе.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ І КРАЩІ РОЗВАГИ В ДОРОЗІ.

Послуги та додатки в BMW 4 серії Купе.

Зв'язок, інформація та розваги — з сервісами і додатками BMW ConnectedDrive Ви відчуєте свою мобільність абсолютно по-новому.

СЕРВІСИ BMW CONNECTEDDRIVE.

Завдяки опції «Сервіси BMW ConnectedDrive» в шляху в Вашому розпорядженні широкий спектр інформаційно-розважальних функцій і корисних додатків.
До Ваших послуг сервіс BMW Online, що надає доступ до свіжої інформації з прив'язкою до місця розташування (погода, новини), а також онлайн-пошук або офісні функції (електронна пошта). Крім того, Ви можете ще більше індивідуалізувати Ваш BMW, вибравши, які з додатків відображати на екрані, наприклад, інформацію про паркування або туристичний путівник.
Функціонал також включає в себе легкий і безпечний доступ до мобільних додатків, наприклад, з додатком BMW Connected. У опцію "Сервіси BMW ConnectedDrive" входить безліч додаткових послуг, які зроблять подорож за кермом BMW ще приємніше.

ОФІС BLUETOOTH.

Більш ефективне використання часу в автомобілі.

Офіс Bluetooth дозволяє більш ефективно використовувати час, що проводиться в автомобілі. Bluetooth і USB інтерфейси дозволяють з комфортом займатися справами та завжди залишатися на зв'язку. Електронна пошта, зустрічі, завдання та текстові повідомлення відображаються на дисплеї управління або ж зачитуються вголос через динаміки аудіосистеми автомобіля. Перелік сумісних мобільних пристроїв можна знайти на веб-сторінці www.bmw.com/bluetooth.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЮ СИТУАЦІЮ ОНЛАЙН.

Система інформації про дорожню ситуацію онлайн (Real Time Traffic Information — RTTI) постійно забезпечує Вас найбільш актуальними відомостями про ситуацію на дорогах.
У режимі реального часу Ви отримуєте точні відомості про місцезнаходження та тривалості автомобільних пробок. Інформація про рух надходить з багатьох джерел, зокрема, це і інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, і GPS-дані корпоративних транспортних засобів, і додатки для смартфонів, і поліцейські звіти, і дорожні камери, що аналізують швидкість транспортних потоків. Одержані дані ретельно аналізуються, дозволяючи визначити місце розташування транспортного затору з точністю до кількох метрів, також враховується обстановка за попередні періоди, що дозволяє прогнозувати розвиток ситуації, наприклад, в години пік, вихідні або святкові дні. Завдяки цьому система RTTI в режимі реального часу надає інформацію про поточну ситуацію на автомагістралях, основних дорогах і заміських трасах, а також на безлічі міських маршрутів, і за допомогою вбудованої в автомобіль SIM-карти відображає їх на екрані навігаційної системи, при можливості рекомендуючи альтернативні маршрути проїзду. Для наочності вулиці в навігаційній карті фарбуються в зелений, жовтий, оранжевий або червоний кольори в залежності від інтенсивності руху.
Система інформування про дорожню ситуацію онлайн пропонується тільки в поєднанні з опцією «Сервіси BMW ConnectedDrive» і навігаційною системою Professional або Business.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Якщо Вам завжди було цікаво, яке мати в своєму розпорядженні персонального дворецького, консьєрж-сервіс BMW ConnectedDrive надасть Вам таку можливість. Єдиного натискання кнопки в меню досить, щоб зв'язатися з Інформаційним центром BMW ConnectedDrive, співробітник якого виступить в ролі Вашого асистента, поки Ви перебуваєте в дорозі.
Чи шукаєте Ви якийсь конкретний ресторан, найближчий банкомат або цілодобову аптеку — співробітник інформаційного центру BMW ConnectedDrive завжди готовий прийти до Вас на допомогу, відправивши необхідну інформацію безпосередньо в навігаційну систему Вашого автомобіля. Консьєрж-сервіс працює незалежно від телефону водія і доступний як в Росії, так і за кордоном, цілодобово і без вихідних.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ВИКЛИКУ.

Інтелектуальна система екстреного виклику дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу в надзвичайних ситуаціях і підтримку кваліфікованих співробітників на Вашій рідній мові, навіть якщо Ви перебуваєте за кордоном. У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично ініціює з'єднання. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів, передаються в Інформаційний центр BMW ConnectedDrive за допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання Вашого мобільного телефону. Співробітники Інформаційного центру BMW ConnectedDrive повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби і нададуть підтримку по телефону, до тих пір, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Екстрений виклик можна активувати і вручну, наприклад в разі, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ.

Опція дистанційного керування автомобілем і безкоштовний додаток My BMW Remote (яке можна завантажити в магазинах Apple App Store і Google Play Store) дозволяють через Інтернет управляти на відстані різними функціями Вашого BMW — наприклад, відкрити або закрити двері, подати звуковий або світловий сигнали, включити систему автономного опалення або вентиляцію салону. Ви також можете передати в автомобіль адреса, знайдений на мапі в додатку за допомогою онлайн-пошуку Google™ або перевірити поточне місце розташування автомобіля. Для доступу до функцій дистанційного керування необхідно спочатку активувати їх на порталі BMW ConnectedDrive.