Дизайн BMW 4 series

Із задоволенням за кермом

НАЙКРАЩА ФОРМА+

Дизайн BMW 4 серії Купе.

Створіть свій власний BMW 4 серії Купе — за допомогою дизайн ліній і опціонального обладнання BMW. Для BMW 4 серії Купе пропонуються дві дизайн лінії Sport Line і Luxury Line, а також М Спорт пакет, інші пакети опціонального обладнання та оригінальні аксесуари BMW.

BMW 4 СЕРІЇ КУПЕ З ПАКЕТОМ SPORT LINE.

Новий BMW 4 серії Купе з пакетом Sport Line — це втілення чистої динаміки. Для спортивної версії нового BMW 4 серії Купе характерні елементи дизайну в глянсовому чорному виконанні.

Дизайн кузова

Лінія дизайну Sport Line робить зовнішній вигляд автомобіля ще більш динамічним за рахунок 19-дюймових легкосплавних дисків Star-spoke в двокольоровому виконанні. Яскраві глянцево-чорні елементи дизайну — повітроводи, особлива обробка переднього і заднього бампер, декоративна вставка центрального переднього повітрозабірника — розставляють спортивні і разом з тим елегантні акценти. Дев'ять ребер решітки радіатора BMW з чорною глянсовою обробкою підсилюють спортивний характер автомобіля. Зовнішні дзеркала також можуть бути виконані в глянсовому чорному виконанні в якості опції. Окантовка бічних вікон і їх внутрішнє оздоблення виконані в матовому чорному кольорі. Спортивну динаміку підкреслюють чорна хромована вихлопна труба і напис «Sport» на передніх крилах.
Автомобіль з лінією дизайну Sport Line можна опціонально оснастити воздуховодами, пофарбованими в колір кузова.

Салон

Інтер'єр BMW 4 серії Купе c лінією дизайну Sport Line відрізняється контрастним поєднанням чорного і червоного кольорів, натхненним класичної динамікою BMW, і зустрічає водія і пасажирів яскравими алюмінієвими накладками дверних порогів з логотипом BMW Sport. Водій і передній пасажир насолоджуються ергономічністю спортивних сидінь, оббитих тканиною 'Track' антрацитового кольору з червоними або сірими акцентами, або опціонально чорною шкірою 'Dakota' з червоними акцентами або шкірою 'Dakota' кольору 'Червоний Корал' з чорними акцентами в поєднанні з контрастною шкіряною оббивкою нижній частині передньої панелі шкірою кольору 'Червоний Корал'. Декоративні планки в ексклюзивному для лінії глянсовому чорному виконанні або опціонально з алюмінію з поздовжньою шліфуванням, в обох випадках — з матовими коралово-червоними акцентними лініями, особливо гармонійно доповнюють спортивний настрій інтер'єру. Додаткові акценти привносить глянсова чорна обробка центральної консолі.
Шкіряне спортивне рульове колесо може мати червону або — за бажанням — чорну контрастну строчку. Безліч яскравих деталей: фонове освітлення і освітлення при відкритті автомобіля, спідометр і тахометр з червоними шкалами і червоними контрастними кільцями, хромовані елементи на панелях управління клімат-контролем і мультимедіа. Режим Sport + надає автомобілю ще більше динаміки і маневреності. Доповнює дизайн Sport Line автомобільний ключ з матовою червоною декоративною смугою.

BMW 4 СЕРІЇ КУПЕ З ПАКЕТОМ LUXURY LINE.

Новий BMW 4 серії Купе з пакетом Luxury Line вражає підкреслено класичним і елегантним дизайном. Ключовою особливістю цієї лінії обробки є благородні матеріали і хромовані деталі.

Дизайн кузова

Лінія дизайну Luxury Line — це втілення елегантності. Решітка радіатора має одинадцять вертикальних ребер і хромовану окантовку. Високоякісні елементи дизайну поєднують в собі ексклюзивність і спортивний стиль. Додаткову привабливість переднього і заднього бамперів надає хромована обробка, що включає хромовану смугу поблизу передніх бокових повітропроводів, окантовку бічних вікон і їх внутрішню обробку, а також наконечник вихлопної труби. 18-дюймові легкосплавні диски з багатоспицеві дизайном є невід'ємним елементом цієї розкішної лінії обробки. А напис «Luxury» на передніх крилах заявляє про це недвозначно.
В якості альтернативи при замовленні пакета Luxury Line Ви також можете вибрати 19-дюймові легкосплавні диски з багатоспицеві дизайном і аеродинамічний повітропровід, пофарбований в колір кузова.

Салон

Алюмінієві накладки дверних порогів з логотипом BMW Luxury і салон, прикрашений декоративними елементами з цінних порід деревини 'Fineline' кольору антрацит з вставками 'Перлинний Хром', створюють відчуття розкоші в кожній деталі. У дизайні Luxury Line варто також звернути увагу на регульовану декоративне підсвічування і підсвічування входу. Як ексклюзивної особливості дизайну Luxury Line виступає хромована обробка центральної консолі, елементів управління автоматичної системи кондиціонування і аудіосистеми. Навіть ключ з обробкою 'Перлинний Хром' відображає виняткову привабливість цієї розкішної лінії дизайну. При замовленні лінії дизайну Luxury Line Вам будуть запропоновані кілька варіантів оббивки на вибір: шкіра Dakota 'Чорний' з ексклюзивною рядком, шкіра Dakota 'Бежевий Венето' з ексклюзивною рядком, а також шкірні оббивка 'Dakota' устричного кольору з темно-устричними акцентами.

М СПОРТ ПАКЕТ.

Підкресліть заряджений енергією дизайн і спортивний характер BMW 4 серії Купе за допомогою яскравих елементів М Спорт пакета.

Дизайн кузова

Спортивний дух — це головна особливість нового BMW 4 серії Купе. M Спорт пакет робить його характер ще більш енергійним, що виражається як у зовнішньому вигляді, так і в динаміці водіння. M Спорт пакет пропонує яскравий спортивний дизайн, який помітний з першого погляду завдяки емблемі M на передніх крилах. Враження від автомобіля посилюється завдяки 18-дюймовими легкосплавними колісними дисками з подвійними спицями, аеродинамічному пакету M зі збільшеними повітрозабірниками в передньому бампері, порогах з додатковими світловідбиваючими елементами і заднім бампером з дифузором, пофарбованим в колір Dark Shadow metallic. Подвійна решітка BMW з дев'ятьма ребрами і аеродинамічний воздухотвод пофарбовані в чорний колір BMW Individual 'Глянцевий Чорний' так само, як і окантовка вікон. Аеродинамічний повітропровід також може бути пофарбований в колір кузова або опціонально в сатинований алюміній, в останньому випадку — разом з окантовкою вікон. Завершує образ вихлопна труба в контрастному хромованому виконанні. Крім того, спортивна підвіска M дозволяє Вам насолоджуватися динамічним водінням на кожному кілометрі шляху.
У складі M Спорт пакету Ви можете вибрати ексклюзивне забарвлення 'Синій Ешторіл' і опціональні 19-дюймові легкосплавні диски з подвійними спицями та різнорозмірними шинами.

Салон

В інтер'єрі BWW 4 серії Купе з М Спорт пакетом панує унікальна спортивна атмосфера. Спортивні сидіння пропонуються в оббивці з поєднання тканини і алькантари 'Hexagon' кольору 'Антрацит' з рядком М і синіми акцентами. Шкіряне рульове колесо М з багатофункціональними клавішами гарантує точне управління завдяки упорів для великих пальців особливої ​​форми. М Спорт пакет включає в себе також накладки дверних порогів М, обшивку стелі BMW Individual кольору 'Антрацит' і декоративні планки з алюмінію 'Hexagon' з матовою акцентної вставкою кольору 'Синій Ешторіл'. Захоплення викликають такі деталі як глянсова чорна обробка центральної консолі, червоні шкали спідометра і тахометра з червоними контрастними кільцями, а також хромовані рамки на панелях управління клімат-контролем і мультимедіа. Режим Sport + системи управління режимами руху забезпечить Вам підвищену динаміку і ще більше задоволення від водіння. Ключ з матовою синьою декоративної смугою додатково підкреслює винятковість М Спорт пакета.
М Спорт пакет передбачає можливість індивідуалізації яскравих спортивних відчуттів — це опціональні оббивки зі шкіри Dakota кольору 'Бежевий Венето', чорного, устричного квітів або розширена шкіряна оббивка Dakota кольору 'Червоний Корал' з чорними акцентами, c якої нижня частина передньої панелі виконана в червоному кольорі . Серед декоративних планок можна опціонально вибрати виконані з цінних порід дерева: 'Волоський горіх', 'Fineline' кольору Антрацит або 'Візерунчастий ясен' з металевою інкрустацією - все з акцентними вставками кольору 'Перлинний Хром'. Або декоративні планки з алюмінію c поздовжньої шліфуванням з акцентними вставками кольору 'Перлинний Хром' або акцентними вставками кольору 'Глянцевий Чорний'.

BMW INDIVIDUAL.

Захоплює дух, навіть коли стоїть на місці: для BMW 4 серії Купе пропонується широка палітра ексклюзивних кольорів BMW Individual.

Кольори кузова BMW Individual

Один з цих ефектних кольорів — Чорний Цитрин металік. Він надає купе класичну елегантну ноту, гармонійно поєднується з спортивними генами. Крізь густий оливково-чорний цитрин немов золотий пил мерехтить перламутр пігменту Xirallic®.

Шкіра Merino BMW Individual

Занурення в елегантність: м'яка і шовковиста дрібнозерниста шкіра Merino BMW Individual золотисто-коричневого кольору надає салону особливий флер. Вишукана окантовка і контрастні рядки доповнюють благородну розкіш шкіряної оббивки деталями ручної роботи. На додаток до золотисто-коричневих тонів пропонується широкій вибір кольорів: від 'Білого опала' і 'Бежевого Кашеміру' до чорного, класичного в своїй строгості.

Декоративні планки BMW Individual

На золотисто-коричневому фоні шкіри 'Merino' стильно виділяються червоно-коричневі декоративні планки BMW Individual з дерева 'Платан'. Крім унікального кольору, вони відрізняються неповторним малюнком, який проглядається на їх глянцевому поверхні. Малюнок зрізу у добірної деревини ретельно підбирається вручну майстерними майстрами. Альтернативою цьому виразному варіанту обробки є декоративні планки з цінних порід дерева, покриті чорним рояльним лаком з глибоким блиском, рівні яким можна знайти тільки у провідних виробників фортепіано.

Легкосплавні диски

19-дюймові легкосплавні диски BMW Individual V-spoke 626 випромінюють відчуття динаміки. Виключно естетична деталь — вигравірувана лазером напис «BMW Individual».

Шкіряне рульове колесо BMW Individual 'Merino'

Задоволення від водіння на кінчиках пальців: рульове колесо BMW Individual з обробкою з шкіри високої якості. Ефектне доповнення — логотип BMW Individual на витонченої табличці.

Шкіряна оббивка панелі приладів BMW Individual

Обтягнута шкірою приладова панель BMW Individual відкриває нові грані якості в обробці салону.

ПАКЕТИ.

Пакети опцій BMW — найкраще рішення при виборі опціонального обладнання для Вашого BMW 4 серії Купе.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.

Оригінальні аксесуари BMW вигідно підкреслять індивідуальність Вашого BMW 4 серії Купе. Тут Ви знайдете асортимент унікальних високоякісних виробів.

Всепогодні килимки Sport

Брудовідштовхувальні і водостійкі. Всепогодні килимки можуть бути повністю перероблені після закінчення терміну служби. Динамічний дизайн в стилі Sport Line. Килимки також пропонується в кольорах, відповідних інших лініях обробки.

Автономна система опалення

Прогріває салон автомобіля ще до початку поїздки. Попередній підігрів охолоджуючої рідини захистить двигун від навантажень холодних запусків і знизить витрати палива. Цю функцію можна активувати з дисплея управління або з дистанційного пульта. З них же можна включити автономну вентиляцію.

Пакет освітлення салону

Нове слово в області ефективного використання енергії. Світлодіоди, що застосовуються для освітлення салону в автомобілях BMW, відрізняються разюче низьким енергоспоживанням і неймовірно довгим терміном служби. Білий денне світло створює сучасну атмосферу, при цьому він досить яскравий. Спеціальна лінза дає світловий потік, який за своїми характеристиками близький до світла від лампи розжарювання. Світлодіодні модулі можуть бути вмонтовані в уже наявні плафони.

Адаптер Snap-in

Snap-In адаптер — надійна система підключення мобільних телефонів Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony і RIM / BlackBerry з інтегрованою функцією швидкої зарядки. Безконтактне з'єднання з вбудованою автомобільної антеною підвищує якість передачі і прийому сигналу і знижує інтенсивність електромагнітного випромінювання в салоні. Залежно від оснащення автомобіля, типу адаптера Snap-In і моделі телефону є можливість інтеграції додатків зі смартфона в бортову систему BMW.

Рукоятка стояночного гальма у виконанні Sport

Рукоятка важеля стоянкового гальма у виконанні Sport обтягнута високоякісною шкірою. Центральна частина зі шкіри червоного кольору надає рукоятці динамічний і спортивний вигляд. Також доступна обробка в кольорах, відповідних інших лініях обробки.

Футляр для ключа Sport

Гарний футляр зі шкіри високої якості для ключа від Вашого BMW. Також пропонується в кольорах, відповідних інших лініях обробки.