BMW 4 Series ефективність руху

Із задоволенням за кермом

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ+

Динаміка водіння та
економічність BMW 4 серії Купе.

З першого погляду зрозумієте, наскільки спортивний BMW 4 серії Купе. І ви відчуєте, який динамічний той момент, коли ви торкнетеся педалі газу. Його приводять в рух один із високопродуктивних двигунів на вибір, із заднім приводом або повним приводом і з ідеальним розподілом навантаження на осі. Кожна передача є насолодою. Кожна крива є чистим передчуттям наступної. І кожен кілометр ― це захоплюючий досвід.

BMW 440i Купе:
Витрата палива, л/100 км (у змішаному циклі): 7,7–7,4
Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 179–172

ЧИСТА ДИНАМІКА.

Енергійний атлетизм і відмінна продуктивність. З опційною підвіскою Adaptive M, спортивній системі кермування зі змінним підсиленням керма та опційною восьмиступінчатою коробкою передач Steptronic BMW 4 Series Купе приносить на дорогу вражаючу динаміку ефективної рушійної сили. Відчуйте необмежене задоволення від водіння BMW 4 серії Купе.

 

ПОТУЖНІ ДВИГУНИ.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Значна потужність, бездоганно плавна робота та приголомшливий звук ― ось що відрізняє однорядний шестициліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo сімейства BMW EfficientDynamics. Його оснащено системами Double-VANOS, Valvetronic, високоточним впоркуванням і турбонагнітачем TwinScroll, і його потужність досягає 240 кВт (326 к.с.), а витрата палива в змішаному циклі становить 7,9–7,4 л/100 км.

4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Чотирьохциліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo об'ємом 2,0 л, що належить до останнього покоління двигунів, гарантує максимальну насолоду від керування. Для нього характерна чітка видача потужності та відмінна чутливість навіть за низької частоти обертів; при цьому він має виняткову економічність і низький рівень викидів.

 

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo останнього покоління характеризується вражаючою потужністю і виключно низькими показниками витрати палива завдяки використанню інноваційних технологій, таких як турбонагнітач із змінною геометрією турбіни і система безпосереднього уприскування Common Rail. Він розвиває потужність від 190 кВт (258 л. С.) До 230 кВт (313 л. С.) При максимальному крутному моменті від 560 до 630 Н · м.

 

4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Чотирьохциліндрові дизельні двигуни останнього покоління BMW TwinPower Turbo об'ємом 2,0 літра демонструють гнучку видачу потужності й відмінну чутливість навіть при низьких обертах. Технологія турбонагнітача зі змінною геометрією турбіни та система безпосереднього впорскування Common Rail забезпечують виняткову економічність цих двигунів і низький рівень викидів.

 

8-СТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC

Опційна восьмиступінчаста спортивна автоматична коробка передач забезпечує максимальну динамічність, економічність і їздовий комфорт. Короткий час перемикання передач прискорює розгін, а невеликі відстані між вісьмома передачами роблять перемикання майже непомітним. При цьому частота обертів двигуна підтримується на ідеальному рівні, що забезпечує оптимальну видачу потужності та зниження шумності. Восьма передача знижує оберти двигуна під час руху на високій швидкості разом із витратою палива та викидами СО2.

 

СПОРТИВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КЕРУВАННЯ.

Чудовий настрій одним натисненням кнопки? Це те, що пропонує BMW 4 серії Купе к виборі режиму керування Driving Experience Control. Вибір режиму SPORT або, опційно, SPORT+ активує більш жорстку настройку амортизатора, завдяки чому автомобіль може реагувати ще більш безпосередньо. Двигун реагує більш спонтанно. Це ідеально підходить для більш гнучкого керування під час динамічного водіння. Це особливо очевидно у поєднанні з опційною адаптивною підвіскою Adaptive M, яка регулює стиль водіння та дорожні умови за допомогою електронного управління.

Розподіл маси на осі у співвідношенні 50:50

Ідеальний розподіл ваги на осі (50:50) гарантує високу курсову стійкість і точність реакцій рульового управління. Ходові якості поліпшуються також завдяки низькому центру маси та вкороченим частинам, що звішуються за передню та задні осі.

 

Адаптивна підвіска М

Адаптивну підвіску Adaptive M можна регулювати за допомогою електроніки відповідно до стану дороги та умов їзди. Водій має також змогу змінювати характеристики підвіски через систему регулювання динаміки руху Driving Experience Control відповідно до власного стилю керування: від комфортних до винятково атлетичних з істотно «гострішим» керуванням.

 

Спортивне кермування зі змінною чутливістю

Спортивне кермування, що має змінне передавальне число, з системою Servotronic забезпечує пряме і швидке реагування на поворот керма та зменшує зусилля, необхідне для повороту керма. Система реагує га кут повороту керма з різним передавальним числом механізму кермування. Завдяки цьому поліпшуються керованість і стійкість при русі з великою швидкістю та зменшуються зусилля на кермо при виконанні паркування і на поворотах. Ще однією особливістю цього пакету є можливість вибору режиму СПОРТ+.

 

Витрата палива і викиди СО2.

BMW 440i Coupé:
Витрата палива, л/100 км (змішаний цикл): 7,7-7,4
Викиди CO2, г/км (змішаний цикл): 179-172

Наведені технічні дані відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач Steptronic.

Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116/EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики.

Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у офіційного дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено.

Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.

Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.