Короткий огляд BMW 5 серії G30

Із задоволенням за кермом

BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Атлет в бізнес-класі.

Його завдання – визначати нові стереотипи. БМВ 5 Седан вважається втіленням передового бізнес-седана. Завдяки динамічному і в той самий час вишуканому зовнішньому вигляду він перевершує всі запити, які пред’являють на даний момент до автомобілів такого класу: спортивний стиль і задоволення від їзди, в сукупності з новітніми інноваційними технологіями.

Технічні характеристики 

Розгін 0-100 км/год, с. (BMW 540i Седан)

5,1

Витрата палива у змішаному циклі, л/100 км (BMW 540i Седан)

6,9-6,5

Викид CO2, г/км (BMW 540i Седан)

159-149

НЕЙМОВІРНО ВИСОКА
ДИНАМІКА.

Найпотужніший двигун TwinPower Turbo, інтелектуальна легка конструкція, вбудоване активне рульове управління для маневреності та керованості на вищому рівні, Adaptive режим – автомобіль BMW 5 розроблений для максимально спортивного водіння. Він націлений на отримання незабутнього враження від кожної нової поїздки, щоб залишатися беззаперечним переможцем і завжди бути на крок попереду конкурентів.

«BMW 5 серії – це досконале поєднання спортивної динаміки та елегантності. І тому він є ідеальним бізнес-седаном».

 

Адріан ван Хойдонк, старший віце-президент з дизайну BMW Group

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ.

Система управління BMW 5 серії Седан.

«Ексклюзивні матеріали, приголомшливий рівень комфорту і зручні системи управління гарантують повний спокій під час подорожі». 

 

Карім Хабіб, шеф-дизайнер автомобілів BMW

ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ
ПОМІЧНИК.

Ви знайдете свого кращого помічника в Driving Assistant Plus і без зайвих слів зможете доручити йому виконання одноманітних, але вагомих завдань. Він гарантує можливість автоматичного пересування в заторах на дорогах, щільному потоці автотранспорту або ж у далеких поїздках. При перебудові в інший ряд і ви, і машина будете в надійності.

НАЙКРАЩА ОПРАВА ДЛЯ
ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ.

Дизайн салону BMW 5 серії Седан.

Витрата палива та викиди CO2

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин. Дані витрати розраховуються у відповідності до їздового циклу ECE.

Запас ходу залежить від різних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи і попереднього кондиціонування.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).