BMW iPerformance

Із задоволенням за кермом

НЕЙМОВІРНО ІННОВАЦІЙНИЙ.

Гібрид BMW 530e, який можна підключати.

Рухайся в ногу з часом і думай творчо. Це основоположні концепції в базі стійкої продуктивності. У моделі BMW 530Е iPerformance ці дві ключові філософії впроваджені з особливою ретельністю, що дозволяє їй випереджати час. Гібридний привід, що можна підключати, завдяки новаторським технологіям, дає можливість берегти навколишнє середовище без завдання шкоди робочим характеристикам машини

BMW 530e iPerformance:

Витрата палива у змішаному циклі, л/100 км: 2,0*
Викиди CO2, г/км в змішаному циклі: 46* 

Споживання потужності в кВт/год на 100 км в змішаному циклі: 12,7*

* Наведені значення є попередніми і на даний момент не підтверджені.

КОНЦЕПЦІЯ
АВТОМОБІЛЯ.

В гібриді, який можна підключати, приводі БМВ eDrive високої ефективності моделі 530Е, поєднуються технології чотирициліндрового бензинового та електродвигуна TwinPowerTurbo. На електроживленні можна здійснювати екологічно нешкідливі подорожі з постійно високою динамікою під час водіння, а з чотирициліндровим бензиновим двигуном є можливість вирушити в поїздки на велику відстань.

СИСТЕМА
ПРИВОДУ.

Система приводу включає в себе: 4-х циліндровий бензиновий мотор за технологією TwinPower Turbo, з граничною потужністю в 135 кВт (184 кінських сил), електродвигун на 70 кВт (95 к.с.) і високовольтну акумуляторну літій іонну батарею загальною ємністю 9,2 кВт/год У разі застосування лише електротяги, машина володіє запасом ходу в межах 45 км при максимальній швидкості на електричному приводі 140 км/г.

* Наведені значення є попередніми і на даний момент не підтверджені.