Динаміка руху та ефективність BMW G30

ДИНАМІКА, ГІДНА НАСЛІДУВАННЯ.

Динаміка руху та ефективність BMW 5 серії Седан.

У новенькому БМВ 5 серії Седан динаміка виходить на абсолютно новий рівень. Найпотужніші двигуни – безперечне підтвердження значних динамічних властивостей автомашини, які обіцяє її спортивний вид. Але BMW 5 наділений не тільки міццю, а й високим інтелектом, використовуючи сучасні технології майбутнього, що забезпечують ефективне використання подібної динаміки.

 

BMW 540i Седан:
Витрата палива у змішаному циклі, л/100 км: 6,9-6,5
Викиди CO2, г/км в змішаному циклі: 159-149

НА ПЕРШОМУ МІСЦІ –
МАНЕВРЕНІСТЬ.

Система інтегрального активного рульового управління BMW 5 серії Седан.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ DRIVING EXPERIENCE CONTROL З РЕЖИМОМ ADAPTIVE.

Driving Experience Control надає на вибір звичайний режим COMFORT, ECO PRO режим, економічно оптимізований, а також режим SPORT, який забезпечує більше, ніж динамічне керування. Автономна функція ADAPTIVE безперервно пристосовує опції динамічної системи регулювання жорсткості амортизаторів, автоматичної коробки передач Steptronic і рульового управління до поточної ситуації на дорозі.

СТВОРЕНИЙ
БУТИ КРАЩИМ.

BMW 5 не приймає посередності. Тому логіка очевидна – за часом розгону, а також рівнем викидів двоокису вуглецю (CO2) він покликаний бути беззастережним фаворитом у власному класі. Сприяє цьому вперше застосована в БМВ 5 інтелектуальна функція – Start Stop. Вона вимикає двигун лише тільки в разі, якщо передбачається, що зупинка триватиме певний час.

BMW 520D EFFICIENTDYNAMICS EDITION.

Чотирициліндровий 2-літровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo моделі BMW 520d забезпечує чудову паливну ефективність без шкоди для робочих характеристик двигуна. Маючи вражаючу вихідну потужність 140 кВт (190 к.с.), агрегат здатний розганяти автомобіль від 0 до 100 км/год за 7,5 с.*

* Наведені значення є попередніми і на даний момент не підтверджені. Дані про витрату палива і викиди CO2 на даний момент недоступні.

 

МЕНША МАСА. БІЛЬША ДИНАМІКА.

Завдяки легкості алюмінію і інноваційним магнієвим сплавам, БМВ 5-ї серії 7-го покоління має масу на 100 кілограмів меншу, ніж її попередник. Полегшена конструкція сприяє рівноважному розподілу навантаження на фронтальну і задню вісь, дозволяє досягти невисокого центру ваги. У підсумку – збільшується динаміка руху.

КОНТРОЛЬ ПОВІТРЯНИХ
ПОТОКІВ. ПОЛІПШЕНА
МАНЕВРЕНІСТЬ.

Пакет сучасних технологій Efficient Dynamics в автомобілі BMW 5 виражається в фірмовому дизайні решітки радіатора. Коли необхідність у охолодженні повітрям знижується, функціональні повітряні заслінки всередині неї залишаються в замкнутому положенні. Це дозволяє досягти коефіцієнта опору аеродинаміки всього 0,22 cd – в представленому класі унікального показника.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Менша витрата пального – більша насолоду від їзди. Стратегія Efficient Dynamics удосконалює статистичні показники автомашини і збільшує насолоду від водіння, в той же час скорочуючи витрати пального та викиди CO2. Комплексні рішення охоплюють пристрій приводу, управління споживанням енергії і концептуальність автомобіля.

Витрата палива та викиди CO2

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин. Дані витрати розраховуються у відповідності до їздового циклу ECE.

Запас ходу залежить від різних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи і попереднього кондиціонування.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).