БІЗНЕС СПА.

ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ СТАРШЕ 3-X РОКІВ. 

 

При замовленні робіт по заміні моторної оливи і оливного фільтру
Ви отримуєте можливість придбати 2 літри моторної оливи 
за спеціальною ціною*, а також можливість перевірити 
наступні системи автомобіля із вигодою 50%**:

 

СИСТЕМУ ОСВІТЛЕННЯ ТА СИСТЕМУ ОЧИЩЕННЯ СКЛА АБО

ПІДВІСКУ, АБО 

АКТУАЛЬНИЙ СТАН ЕЛЕКТРОСИСТЕМ.

 

В акції беруть участь оливи BMW 0W30 LL04

та BMW 0W30 LL01 FE.

 

Кількість оливи за спеціальною ціною обмежена.

 

ЗАПИТАЙТЕ У ВАШОГО КОНСУЛЬТАНТА ВІДДІЛУ СЕРВІСУ,
ЧИ ПІДПАДАЄ ВАШ АВТОМОБІЛЬ ПІД ДІЮ АКЦІЇ? 

 

Відправити запит

*Дана пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 01.11.2019 до 31.12.2019 виключно для автомобілів BMW, віком від 3-х років, які не мають активовані сервісні пакети Repair Inclusive або Service Inclusive, та з моменту останнього обслуговування яких на офіційному сервісі BMW в Україні пройшло не менше 12 місяців, лише за умови замовлення робіт по заміні моторної оливи і оливного фільтру.

Під терміном „спеціальна ціна“ мається на увазі вартість 1,2 грн. з ПДВ.

**Дана пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 01.11.2019 до 31.12.2019. Під терміном „вигода 50%“ мається на увазі можливість отримання однієї з перелічених вище послуг за половину вартості робіт, встановленої у прейскуранті та лише за умови замовлення проведення робіт по заміні моторної оливи і оливного фільтру. Кількість літрів оливи, що приймає участь у акції, обмежена.

Зображення наведені для ілюстрації і можуть відрізнятися від пропозицій. Знижки, що надаються за умовами цих пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер BMW, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції на власний розсуд без попереднього повідомлення.