BMW 2 серії огляд

Із задоволенням за кермом
Перше BMW 2 серії Купе.

ТУРБОЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

Перше BMW 2 серії Купе.

BMW 2 серії Купе – ідеал спортивного купе, кращий автомобіль в своєму класі. Він характеризується різкістю, темпераментом, своєрідністю, незрівнянним атлетичним дизайном. Важлива роль в цьому належить оптимальному розподілу осьового навантаження 50:50, потужним двигунам BMW TwinPower Turbo, використанню елементів стратегії BMW EfficientDynamics. За кермом M235i Купе ви відчуваєте турбозадоволення, коли він проявляє виразну динаміку, розганяючись з місця до 100 км/год за 4,8 секунд.

Технічні характеристики

Потужність, кВт (к.с.) при об/хв (228i)

240 (326)/5800-6000

Витрата в змішаному циклі, л/100 км (228i)

8.1 [7.6]

Розгін 0-100 км/год, с (228i)

5.0 [4.8]

BMW 2 СЕРІЇ КУПЕ – ВАШ ВІРНИЙ ПАРТНЕР.

BMW 2 серії Купе M235i.

Там, де інші відступають, BMW 2 серії Купе M235i проявляє свої незрівнянні переваги. Характер спринтера, забезпеченого турбованим рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном потужністю 240 кВт (326 к.с.), поєднується з максимальною економічністю. Атлетичний вигляд формується аеродинамічним пакетом M, кромкою заднього спойлера та спортивною підвіскою М, що збільшують тиск прижиму та забезпечують оптимальність динамічних характеристик при будь-яких умовах водіння.

Салон BMW M235i пройнятий атмосферою, властивою стайням перегонових болідів. Цьому сприяють спортивні сидіння водія та переднього пасажира, шкіряне багатофункціональне кермове колесо М та багато інших компонентів.

Це і є High Performance – досконалість, від якої захоплює дух.

Дизайн кузова. 

Рішучість характеру задається лінією кузовного переходу, що кидається в очі. Вона піднімається від переднього моста до заднього крила, утворюючи форму клину, спортивну та динамічну. Яскраво виражені колісні арки свідчать про постійну готовність BMW 2 серії Купе зробити стрімкий ривок.

Дізнатися більше про дизайн

Салон.

Орієнтованість на водія проявляється відразу, як тільки ви займете місце за кермом BMW 2 серії Купе. Розташування приладів, нахиленої до водія асиметричної центральної консолі, дисплея управління, який можна легко оглянути та який стоїть окремо, завжди контрольованих найважливіших функцій, дозволяє вам, сівши за кермо, опинитися в епіцентрі подій.

Характерні для купе безрамні вікна не перешкоджають бічному огляду.

Спортивний характер автомобіля простежується в салоні завдяки динамічним лініям та поверхням, що накладаються одна на одну. Органічність дорогих матеріалів та високоякісного оздоблення сприяє створенню розкішної та невимушеної атмосфери.

Дізнатися більше про дизайн

Динамічні характеристики. 

BMW 2 серії Купе не схильний до компромісів, він прагне домогтися всього можливого. Автомобіль вирізняється унікальними для свого класу стійкістю, розподілом осьового навантаження 50:50, спортивним характером заднього приводу. Динамізм та темперамент спрямовані на досягнення головної мети – абсолютного задоволення від водіння.

Дізнатися більше про динамічні характеристики

240 кВт

BMW M235i захоплює: неприборкана потужність, чудова маневреність, готовність до тривіальних повсякденних поїздок. Турбований рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower з робочим об’ємом 3 літри оснащений системою Valvetronic з подвійним VANOS, безпосереднім впорскуванням палива, турбонагнітачем TwinScrol.
 
Це дозволяє потужному силовому агрегату виключно чуйно реагувати, розвивати великий крутний момент, починаючи з низьких обертів та в широкому діапазоні. Результат:
  • досягнення максимального крутного моменту 450 Нм при середній витраті бензину 8,1 л/100 км (xDrive – 7,8 л).
  • для розгону автомобіля з 0 до 100 км/год турбованому рядному 6-циліндровому бензиновому двигуну M Performance TwinPower знадобиться всього 4,8 секунди (xDrive – 4,6 с).

Дізнатися більше про економічність

Дізнайтеся все про технічні характеристики