Дізнатись більше BMW 4 Series Coupe

Із задоволенням за кермом
НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ КУПЕ.

ДИНАМІКА+

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ КУПЕ.

Створений для того, щоб захоплювати людей і підкорювати дороги. Результат вражає. Більше динаміки, більше маневреності і більше комфорту. Безкомпромісна потужність, ретельно покращений дизайн і оптимізована керованість. Одним словом, захоплююче дух спортивне купе, яке дозволить насолодитися новим рівнем задоволення від водіння і задовольнить найвимогливішого клієнта.

ВОСТОРГ+

BMW 4 серії Купе відрізняється неймовірною динамікою, яка не залишить вас байдужим. Ідеальна взаємодія тяговитого двигуна з опціональною адаптивною спортивною М-підвіскою, адаптивним спортивним рульовим керуванням і 8-ступінчастою АКПП Steptronic дозволяє насолоджуватися спортивним рухом в будь-якій ситуації, викликаючи радісну посмішку на вашому обличчі і захоплені погляди оточуючих.

"Ми прагнемо створювати дизайн, в ДНК якого закладено динаміку".

АДРІАН ВАН ХОЙДОНК, ГОЛОВНИЙ ДИЗАЙНЕР BMW GROUP.

ДИЗАЙН+

Форма+

Якщо і існує ідеальна форма для спортивного купе, то зразком може послужити дизайн BMW 4 серії Купе. Його атлетичний вид випромінює динамічну солідність і відрізняється гармонійним поєднанням плавних ліній і точно окреслених бічних панелей. Блискуча комбінація спортивного стилю, динаміки і естетики задовольнить найвимогливішого клієнта.

ЛІНІЇ ОБЛАДНАННЯ НОВОГО BMW 4 СЕРІЇ КУПЕ.

Бажаєте зробити BMW 4 серії Купе ще більш спортивним або ексклюзивним? Різні моделі та варіанти оснащення, а також опції з програми BMW Individual пропонують найширші можливості для індивідуалізації. У повній відповідності з вашим смаком.

ЕСТЕТИКА+

ДИЗАЙН НОВОГО BMW 4 СЕРІЇ КУПЕ.

ІНТЕР'ЄР+

Атмосферність+

Ексклюзивний салон BMW 4 серії Купе поєднує в собі спортивний стиль із сучасною функціональністю. Численні інформаційно-комунікаційні системи та орієнтований на водія салон з обробкою високоякісними матеріалами задовольняють найвищим вимогам до комфорту. При цьому комфортне підсвічування додатково сприяє створенню унікальної атмосфери.