Дізнатись більше BMW 4 Series Gran Coupe

Із задоволенням за кермом
НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ ГРАН КУПЕ.

ВІДТЕПЕР ВИ МОЖЕТЕ ОБІГНАТИ
БУДЬ-ЯКІ МОДНІ ТЕНДЕНЦІЇ.

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ ГРАН КУПЕ.

Винятковість та елегантність, характерні для BMW 4 серії Гран Купе, не заважають йому прекрасно відповідати вимогам повсякденної експлуатації. У динамічному вигляді чотирьохдверного купе гармонійно поєднуються особливості, які з першого погляду здаються взаємовиключними. Він відрізняється особливою красою. Знайомство з BMW 4 серії Гран Купе відкриє перед вами нові естетичні стандарти.

Технічні характеристики

Номінальна потужність, кВт (к.с.) при об/хв

135(184)/5000

Витрата у змішаному циклі, л/100 км

[5,8-5,5]

Розгін 0-100 км/г, с

[7,7]

ВТІЛЕНА ЕЛЕГАНТНІСТЬ.

Приковуючи погляди.

Досконалість силуету формується елегантною лінією даху та чотирма дверима з бічними стеклами без рамок. Естетика та динаміка поєднані з високою функціональністю.

Дизайн кузова.

Стильність профілю BMW 4 серії Гран Купе незмінно привертає увагу. Протяжність спадної лінії даху, розгладженість скління, загальна виразність зводяться до потужної динамічної корми. Яскравість враження посилюється великою, надзвичайно широкою та плоскою передньою частиною кузова BMW 4 серії Гран Купе.

Ще більше підкреслюється М Спорт пакетом. Його виразні динамічні деталі відтіняють природну витонченість та плавність ліній передньої частини кузова. Сторонній спостерігач буквально потрапляє під гіпноз цього унікального втілення тяги та прагнення вперед.

Дізнайтеся більше

Ергономічний салон.

Продумане поєднання ліній та поверхонь робить водіння особливо зручним, а розумна ергономіка салону дозволяє водієві з легкістю використовувати всі функції автомобіля. У цій гармонії втілено ексклюзивний характер автомобіля. Вражаюча динамічність, сучасна елегантність, чудова функціональність.

Зручність водіння підвищується за рахунок продуманого поєднання ліній та поверхонь. Розумне розміщення в салоні зробило всі функції автомобіля легкодоступними для водія. Ексклюзивність характеру автомобіля випливає з гармонії:

 • вражаючої динамічності;
 • сучасної елегантності;
 • чудової функціональності.

Дізнайтеся більше

Поєднання динаміки та комфорту.

Ходовим якостям BMW 4 серії Гран Купе притаманні ідеальний баланс динаміки та комфорту. Досягнення найвищого рівня задоволення за кермом забезпечується характерними ознаками BMW:

 • ідеальним розваженням;
 • задньопривідним компонуванням;
 • перемикачем системи управління режимами руху.

Додавання динаміки забезпечується опціональною адаптивною М підвіскою. Підтримка динаміки під час поворотів здійснюється за допомогою адаптивного спортивного рульового управління.

Дізнайтеся більше

326 к.с.

Характеристики рядного 6-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo об’ємом 3,0 л в BMW 440i xDrive вражають:

 • потужністю 326 к.с.;
 • максимальним крутним моментом 450 Н·м;
 • розгоном до 100 км/год за 5 с;
 • обмеженою електронікою максимальною швидкістю 250 км/год;
 • середньою витратою палива, що дорівнює 7,1 л на 100 км в змішаному циклі.

Всіма бензиновими двигунами BMW 4 серії Гран Купе дотримані вимоги стандарту EU6.

Дізнайтеся більше про економічність

Технічні характеристики