Динамічні характеристики BMW 4 Gran Coupe

Із задоволенням за кермом

Ходовим якостям BMW 4 серії Гран Купе притаманний ідеальний баланс динаміки та комфорту. Досягнення найвищого рівня задоволення за кермом забезпечується характерними ознаками BMW:

 • ідеального розваження;
 • задньопривідного компонування;
 • перемикачем системи управління режимами руху.

Додавання динаміки забезпечується опціональною адаптивною М підвіскою. Підтримка динаміки під час поворотів здійснюється за допомогою адаптивного спортивного рульового управління.

АДАПТИВНА М ПІДВІСКА.

Керованість без компромісів.

Краща керованість досягається за допомогою чудової підвіски. М підвіска з електронним управлінням виконає динамічне підлаштування амортизаторів відповідно до характеру дороги та стилю водіння. Система управління режимами водіння дозволяє самостійно змінити характеристики амортизаторів.

Обираючи режим Sport, відчутно збільшуємо жорсткість підвіски. Під час переходу до режиму Sport+ система динамічного контролю курсової стійкості (DSC) замінюється системою динамічного контролю тяги (DTC). Це дозволяє забезпечити ще більшу спортивність стилю водіння.

КРАСА В РУСІ.

ПРОНИКНІТЬСЯ ДИНАМІКОЮ BMW 4 СЕРІЇ ГРАН КУПЕ.

СПОРТИВНЕ РУЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ З SERVOTRONIC.

Паркуючись, ви зберігаєте високу маневреність, не докладаючи надмірних зусиль. Набравши високу швидкість, зберігаєте високу чутливість рульового управління та стійкість. Водіння з Servotronic більш комфортне, адже знижується зусилля, необхідне для повороту рульового колеса. Зміна ступеню посилення рульового механізму залежить від швидкості.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ У ЦИФРАХ.

Розгін 0-100 км/год всього за 5 секунд – неперевершене задоволення від водіння. Динамічні якості BMW 4 серії Гран Купе змусять Ваше серце битися прискорено. Переконайтеся в цьому особисто!

8-СТУПІНЧАСТА АКПП STEPTRONIC.

Підвищений комфорт і динаміка.

У пакеті BMW EfficientDynamics ключова роль відведена 8-ступінчастій АКПП Steptronic. Вона піднімає динаміку та економічність на новий рівень.

З огляду на особливу точність підбору передавальних чисел потужність набирається оптимально на всіх передачах. Це зумовило істотне зниження витрати палива та значно більшу динамічність автомобіля. Наприклад, під час переходу на високі швидкості наявність додаткових передач дозволяє зменшити число обертів двигуна. Це призводить до зниження витрати палива та рівня шуму.

Важлива роль (навіть під час перемикання передач вручну) відведена муфті гідротрансформатора. При високій швидкості зміни числа обертів двигуна та точному налаштуванні коробки передач, нею забезпечується:

 • зручність перемикань;
 • істотне зниження рівня шуму.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ РЕЖИМАМИ ВОДІННЯ.

Системою управління режимами водіння забезпечується самостійний вибір одного з доступних режимів:

 • Comfort (зі стандартними параметрами двигуна та коробки передач);
 • ECO PRO (з підвищенням економічності);
 • Sport (з максимальною динамічністю водіння).

В економічному інтелектуальному режимі ECO PRO адаптуються:

 • характеристики акселератора та трансмісії;
 • алгоритм роботи системи опалення/кондиціонування повітря.

У режимі ECO PRO здійснюється економія до 20% палива. Економія забезпечується і за рахунок функцій:

 • руху накатуванням (доступним тільки в поєднанні з АКПП);
 • «Проактивною системою допомоги водієві» та «Маршрутом ECO PRO» (доступні тільки в поєднанні з навігаційною системою Professional).
 • «Проактивною системою допомоги водієві», що використовує навігаційну систему, завдяки якій здійснюється оцінка дорожньої ситуації та надаються попередні рекомендації водієві. Наприклад, системою рекомендується зниження швидкості перед виконанням повороту, адже за поворотом дороги встановлено знак, що обмежує швидкість руху.

З функцією «Маршрут ECO PRO» також знижується витрата палива. Вона допомагає скласти маршрут, в якому враховані:

 • економічність;
 • завантаженість доріг;
 • індивідуальна манера водіння;
 • локальні умови.

Функцією руху накатуванням забезпечується рух автомобіля за інерцією. Вона спрацьовує на швидкостях до 160 км/год, коли водій, знявши ногу з педалі акселератора, не здійснює гальмування.

Режим Sport дозволяє виявити підвищену точність реакцій автомобіля та керувати ним в найбільш динамічній манері.