Дизайн кузова BMW 4 Gran Coupe

Із задоволенням за кермом

ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ: ЯСКРАВА ВИРАЗНІСТЬ.

ДИЗАЙН КУЗОВА BMW 4 СЕРІЇ ГРАН КУПЕ.

Швидкого погляду вистачить, щоб побачити в BMW 4 серії Гран Купе поєднання динаміки, зовнішньої естетики та природної елегантності. Кожна лінія кузова підтримує враження, що створилося. Профіль купе додає автомобілю піджарості, елегантності та спортивності. Практична функціональність та спортивна виразність підкреслюються чотирма дверима з бічними стеклами без рамок та великою кришкою багажника.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД.

Стильність профілю BMW 4 серії Гран Купе незмінно привертає увагу. Протяжність спадної лінії даху, розгладженість скління, загальна виразність зводяться до потужної динамічної корми. Яскравість враження посилюється великою, надзвичайно широкою та плоскою передньою частиною кузова BMW 4 серії Гран Купе.

І ще більш підкреслюється М Спорт пакетом. Його виразні динамічні деталі відтіняють природну витонченість та плавність ліній передньої частини кузова. Сторонній спостерігач буквально підпадає під гіпноз цього унікального втілення тяги та прагнення вперед.

ДВЕРІ БАГАЖНОГО ВІДСІКУ.

У витонченому силуеті BMW 4 серії Гран Купе особливе місце відводиться великим цільним дверям багажного відсіку. Їх ефектний вигляд поєднується з практичністю. Солідність габаритів дверей та плоска підлога дозволили зробити багажний відсік ще ширшими.

Наявність системи комфортного доступу з функцією безконтактного відкривання та закривання дверей багажника надзвичайно зручна. Відкривання багажного відсіку можливо навіть із зайнятими руками. Для цього потрібно провести ногою під заднім бампером. Після чого виконати необхідні маніпуляції з багажем.

В ЦЕНТРІ УВАГИ.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ВРАЖАЮЧІ ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ BMW 4 СЕРІЇ ГРАН КУПЕ.

ДИЗАЙН ДВЕРЕЙ З БЕЗРАМНИМИ СТЕКЛАМИ.

У витонченому профілі BMW 4 серії Гран Купе домінантою виступають четверо дверей з безрамними стеклами.

Раціональний підбір габаритів передніх дверей допомагає зручно сідати в автомобіль та виходити з нього. Ця властивість стає особливо важливою під час паркування в умовах обмеженого простору. Спортивні декоративні смуги та контрастні світла та тіні візуально збільшують розмір дверей під час погляду зсередини. Це надає салону ще більшої вишуканості та просторості.

ФОРМУЄМО ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД АВТОМОБІЛЯ НА ВЛАСНІ ВПОДОБАННЯ.

Обираючи колісні диски та колір кузова, надаємо зовнішньому вигляду BMW 4 серії Гран Купе бажані риси. Використовуємо численні можливості індивідуалізації, запропоновані:

  • М Спорт пакетом;
  • варіантами виконання Modern Line, Sport Line та Luxury Line.

АДАПТИВНІ СВІТЛОДІОДНІ ПЕРЕДНІ ФАРИ.

Коли поліпшується видимість, підвищується комфортність руху. Нова технологія, використана в адаптивних світлодіодних передніх фарах, дозволяє розрізняти навіть дрібні деталі з настанням темного часу доби. Спектр чистого білого світла аналогічний денному, що забезпечуює чудову рівномірність освітлення дороги.

Поліпшення видимості дозволяє водієві зберігати концентрацію, коли стає темніше. Додаткові переваги випливають з характеру розподілу світлового потоку, що динамічно регулюється у зв’язку зі швидкістю руху та кутом рульового управління. Тепер водій може впевнено проходити повороти та невимушено керувати автомобілем, незважаючи на повну відсутність стороннього освітлення.