Огляд

THE 5

THE 5

BMW 5 СЕРІЇ: ОСОБЛИВОСТІ

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Щоб зрозуміти, яким повинен бути седан бізнес-класу, треба познайомитися з BMW 5 серії. Він зберігає традиційні для сімейства BMW риси: динамічний силует, стриманий дизайн, підкреслено атлетичні пропорції. Поєднання чітких контурів і плавних поверхонь – перше, на чому зупиняється увага при вивченні екстер’єру.

Сучасний автомобіль використовує досягнення інноваційних технологій. Вони проявляються як у зовнішньому вигляді, так і у вишукано функціональному салоні. BMW 5 серії постає в гармонії неймовірної динаміки, привабливого комфорту, безпеки. Кожна поїздка, далека або нетривала, подарує Вам задоволення від водіння.

ОСОБЛИВОСТІ BMW 5 СЕРІЇ

Дизайн, функціональні можливості та системи допомоги водієві BMW 5 серії.

СПОРТИВНИЙ І ЕЛЕГАНТНИЙ ЕКСТЕР'ЄР.

СПОРТИВНИЙ І ЕЛЕГАНТНИЙ ЕКСТЕР'ЄР.

СУЧАСНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ІНТЕР'ЕР.

СУЧАСНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ІНТЕР'ЕР.

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

БЕЗДОГАННА КЕРОВАНІСТЬ І ДИНАМІКА.

БЕЗДОГАННА КЕРОВАНІСТЬ І ДИНАМІКА.

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА ВИКИДИ CO2.

Показники витрати палива та рівня випуску CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Усі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6 (дизельні – EU5). Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116/ЄР), який має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (за пройденою відстанню). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива у тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів у стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива та динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять до базової комплектації. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним у тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін до конструкції та комплектації автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Обладнання, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлене. Маса без навантаження (ЄР) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля у стандартній комплектації. Встановлення додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення. Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетилованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, який містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики та витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.