Із задоволенням за кермом

The 5

BMW 5 серії: особливості

У BMW 5 серії втілені уявлення передових фахівців сучасного автомобілебудування про те, яким повинен бути седан бізнес-класу. Йому властиві традиційно атлетичні форми, динамічний силует, лаконізм дизайну. В елегантному зовнішньому вигляді домінують гладкі поверхні, що поєднуються з чітко окресленими контурами. Інтер’єр, насичений технологічними інноваціями, по-спортивному вишуканий і функціональний.

BMW 5 серії постає як неймовірно вдале поєднання відмінної динаміки, новітніх технологій, найвищого рівня комфорту та безпеки. Прямуючи в далекі або щоденні поїздки, Ви незмінно отримуєте вишукане задоволення від водіння.

ОСОБЛИВОСТІ BMW 5 СЕРІЇ

Дизайн, функціональні можливості та системи допомоги водієві BMW 5 серії.

01

СПОРТИВНИЙ І ЕЛЕГАНТНИЙ ЕКСТЕР'ЄР.

02

СУЧАСНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ІНТЕР'ЕР.

03

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

03

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

Інноваційні рішення для бізнесу, розваг і допомоги водієві.

Системи допомоги водієві Асистента руху Professional гарантують максимальну безпеку та найвищий рівень комфорту, в той час як приладова панель BMW Live Cockpit Professional відповідає за наочне представлення інформації та простоту управління. Безліч практичних функцій, в тому числі інтеграція смартфона, спрощують підключення мобільних пристроїв до автомобіля.

04

ВІДМІННА КЕРОВАНІСТЬ І ДИНАМІКА.

ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ.

КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ОСНАЩЕННЯ.

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА ВИКИДИ CO2.

Показники витрати палива та рівня викиду CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Усі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6 (дизельні – EU5). Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116/ЄР), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (за пройденою відстанню). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива у тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів у стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива та динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять до базової комплектації. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна та додаткова комплектації не завжди відповідають описаним у тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін до конструкції та комплектації автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Обладнання, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлене. Маса без навантаження (ЄР) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг та 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Встановлення додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення. Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетильований бензин Преміум
Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики та витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.