Комунікація BMW M3 Седан

ІННОВАЦІЙНІСТЬ+

Підключення до мережі у BMW M3 Седан.

Під час користування BMW M3 Седан як на дорозі, так і на треку вам допомагають різні інноваційні технології, що підвищують комфортність і рівень безпеки, встановлюючи при цьому нові стандарти керування. Усю інформацію, яка стосується керування, можна записати за якісь частки секунди, віддаючи при цьому належне зв'язку, інформації та розвагам із використанням відповідних мереж. Насолода від керування ще ніколи не була настільки інноваційною.

 

НОВИЙ ДИЗАЙН ІНТЕРФЕЙСУ.

Управління інформаційно-розважальною системою стало ще більш простим, інтуїтивним і інформативним. Водій може користуватися сенсорним дисплеєм для організації в будь-якому порядку шести іконок: Навігація, Медіа, Комунікація, Мій автомобіль та Повідомлення. Ці іконки представляють собою не статичні картинки, а дозволяють переглядати контент.

 

ЯК ЗАПИСАТИ НАСОЛОДУ ВІД ЇЗДИ: ЗАСТОСУНКИ M APPS.

BMW M3 Седан — це не просто автомобіль. Він кидає виклик тим водіям, які прагнуть керувати ним дедалі краще. Саме тому BMW M установила в ньому таймер часу проходження кола і застосунок для GoPro. Для того, щоб зберегти в пам'яті найкращий час, найвищі темпи розгону та найчудовіші спогади про останню поїздку.

 

Застосунок BMW M Laptimer

Застосунок таймера часу проходження кола BMW M Laptimer дає змогу точно записати, а потім проаналізувати дані про поїздку на треку. Записаною інформацією можна поділитись у соціальних мережах у вигляді моментального знімку, а дані — в тому числі, про положення педалі газу, кути повороту керма, показники перевантаження та найкращі показники проходження кола — можна надіслати електронною поштою. Крім того, передбачено інтерфейс для підключення камер GoPro.

 

Застосунок GoPro

Використання безплатного застосунку програми дає змогу підключати відеокамери GoPro, встановлені зовні або всередині автомобіля, та керувати ними через дисплей управління BMW M3 Седан. Завдяки цьому можна зручно контролювати фотознімки та відеозаписи з використанням контроллера iDrive. Крім того, через Wi-Fi можна вмикати та вимикати відеокамеру, налаштовувати її та перевіряти рівень заряду.

 

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW
ЗІ СПЕЦИФІЧНИМИ ФУНКЦІЯМИ M.

Повноколірний проекційний дисплей BMW Head-Up Display відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія. Натиснувши на кнопку, водій може переключитись у режим відображення M, у якому відображаються такі показники, як увімкнена передача, частота обертів двигуна у вигляді кривої в динамічноиу діапазоні, а також світлові сигнали, які вказують оптимальний момент для перемикання передач.

 

ТЕЛЕФОНІЯ З БЕЗПРОВІДНИМ ЗАРЯДЖАННЯМ.

Система телефонного зв'язку з безпровідним заряджанням включає в себе безпровідний зарядний пристрій і додаткові порти USB. Підключення до антени на даху поліпшує якість мобільного зв'язку. Система дає змогу одночасно підключати по Bluetooth два мобільні телефони та аудіоплеєр. Система також включає в себе Bluetooth Office і технічне обладнання для створення точки доступу WiFi.

 

Расход топлива и выбросы СО2.

BMW M3:
Расход топлива, л/100 км (в смешанном цикле): 8,8 (8,3)
Выбросы CO2, г/км (в смешанном цикле): 204 (194)

Цифры в скобках относятся к транспортному средству с 7-ступенчатой M трансмиссией с двойным сцеплением и функцией Drivelogic.

Расход топлива определяется в испытательном цикле ЕЭК (93/116/EC), имеющем следующий состав: приблизительно одна треть приходится на городской режим и две трети — на загородный (по пройденному расстоянию). Уровень выброса CO2 измеряется одновременно с расходом топлива в том же цикле. Показатели расхода топлива рассчитываются для автомобилей в стандартной комплектации. Установка специального оборудования может существенно повлиять на расход топлива и динамические характеристики.

Модели, представленные на веб-страницах, могут быть оснащены дополнительным оборудованием и аксессуарами, которые не входят в базовую комплектацию. Из-за различий в требованиях на рынках других стран характеристики моделей, стандартная и дополнительная комплектации не всегда соответствуют описанным в тексте. Точную информацию можно получить у официального дилера BMW. Компания BMW оставляет за собой право на внесение изменений в конструкцию и комплектацию автомобилей без предварительного уведомления, а также право на ошибку. Оборудование, предназначенное исключительно для отдельных рынков, здесь не представлено.

Масса без нагрузки (ЕС) в кг: значения указаны с учетом заполнения бака на 90%, водителя массой 68 кг и 7 кг багажа. Значения собственной массы приведены для автомобиля в стандартной комплектации. Установка дополнительного оборудования может привести к увеличению указанного значения.

Номинальная мощность: BMW рекомендует использовать неэтилированный бензин Премиум Евро-95. Допускается также использование неэтилированного бензина с исследовательским октановым числом 91 и выше, содержащего не более 10% этанола (E10). Указанные тягово-динамические характеристики и расход топлива достигаются при использовании бензина Супер Евро-98.