BMW M4 Комунікація

Із задоволенням за кермом

ЩЕ БІЛЬШЕ ІННОВАЦІЙ

Комунікація в BMW M4 Кабріолет.

У BMW M4 Кабріолет Ви отримуєте підтримку на дорозі і гоночних треках завдяки безлічі інноваційних технологій, що забезпечують підвищення комфорту, безпеки і встановлюють нові стандарти. У будь-який момент Ви можете почати записувати інформацію, що відноситься до водіння, і отримувати задоволення від мережевих підключень, користування інформацією та розвагами максимально високого рівня. Задоволення від водіння ніколи ще не було таким інноваційним.

НОВИЙ ДИЗАЙН ІНТЕРФЕЙСУ.

Управління інформаційно-розважальною системою стало ще більш простим, інтуїтивним і інформативним. Водій може користуватися сенсорним дисплеєм для організації в будь-якому порядку шести іконок: Навігація, Медіа, Комунікація, Мій автомобіль та Повідомлення. Ці іконки представляють собою не статичні картинки, а дозволяють переглядати контент.

ЗАПИСУЮЧИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ: ДОДАТКИ М.

BMW M4 Кабріолет - більше ніж автомобіль: він кидає виклик водіям, які хотіли б постійно підвищувати свою майстерність. Ось чому в ньому використовуються додатки BMW M Laptimer і GoPro. Для запису кращого часу проходження кола, кращих прискорень і збереження кращих спогадів про останні заїзди.

Додаток BMW M Laptimer

За допомогою програми BMW M Laptimer Ви можете записати точні дані параметрів руху на гоночній трасі і потім проаналізувати їх для поліпшення власних показників. Скріншот записаних даних, таких як, наприклад, положення педалі акселератора, кут повороту рульового колеса, поперечні прискорення, найкращий час проходження кола, потім можна викласти в соціальних мережах, або зберегти і відправити по електронній пошті. Додаток також містить інтерфейс для камери GoPro.

Додаток GoPro

Використання безкоштовного додатку GoPro дозволяє встановлювати в салоні автомобіля відеокамеру GoPro для управління за допомогою центрального дисплея BMW M4. Таким чином, ви отримуєте зручний засіб для контролю фото- і відеозаписів за допомогою контролера iDrive. Додаток також дозволяє включати і вимикати камеру по мережі WiFi, а також конфігурувати її і перевіряти рівень зарядки акумулятора камери.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW З ОСОБЛИВИМИ ФУНКЦИЯМИ M.

Повноколірний проекційний дисплей BMW зі спеціальними функціями M виводить всю важливу під час поїздки інформацію в безпосередньому полі зору водія. Натисканням кнопки водій може переключитися на спеціальну індикацію М, яка включає в себе індикатори включеної передачі, частоти обертання у вигляді динамічної кривої, а також оптимальних моментів перемикання передач.

ТЕЛЕФОНІЯ З МОЖЛИВОСТЯМИ БЕЗДРОТОВОЇ ЗАРЯДКИ.

До складу телефонії з можливістю бездротової зарядки входять зарядна док-станція і додаткові USB-роз'єми. Антена з підсилювачем, встановлена на даху, забезпечує оптимальний прийом сигналів мобільного зв'язку. За допомогою системи Bluetooth можна одночасно підключати два мобільних телефони та аудіоплеєр. Крім того, в опцію входить офіс Bluetooth.

Витрата палива і викиди СО2.

BMW M4 Кабріолет:
Витрата палива, л/100 км (в змішаному циклі): 9,1 (8,7)
Викиди CO2, г/км (в змішаному циклі): 213 (203)

Цифри в дужках відносяться до транспортного засобу з 7-ступінчастою M трансмісією з подвійним зчепленням і функцією Drivelogic.

Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116/EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини - на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики.

Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у офіційного дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено.

Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.

Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.