Дізнатись більше BMW M4 Coupe

Із задоволенням за кермом
НОВИЙ BMW M4 КУПЕ.

ПОРУШНИК СПОКОЮ.

НОВИЙ BMW M4 КУПЕ.

Потужний атлет для доріг і гоночних трас, для досконалого дріфту, швидкісних поворотів і довгих прямих, що з'єднують між собою віражі. Для заїздів з викидом величезної кількості адреналіну, коли в руках знаходиться рульове колесо з відмінним хватом, а пальці лежать на чуйних підрульових пелюстках і будь-який момент готові перемикати передачі. Сідаючи в спортивне сидіння M, водій стає невід'ємною частиною автомобіля. Спорткар, створений для отримання яскравих вражень від спортивного воожденія - BMW M4.

ДИВОВИЖНА СТУПІНЬ ФОРМИ.

Хвилюючий дизайн.

Беззастережно спортивний, з динамічним виглядом і відчуттям, що рівних йому на дорозі немає. Вражаюча передня частина з великими повітрозабірниками заявляє про величезну потужність BMW M4, як і ефектні легкосплавні колісні диски і «мускулиста» задня частина кузова.

Атлетичний силует купе.

Автомобіль з вигнутими лініями і плавно спадаючим дахом купе в поєднанні з ексклюзивними легкосплавними колісними дисками і аеродинамічними зовнішніми дзеркалами М випромінює концентровану спортивну енергію. Витягнутий силует закінчується виразною задньою частиною, яка уособлює стриману міць.

Потужна передня частина.

Спрямована вперед передня частина з гратами радіатора з подвійними глянцевими чорними ламелями і великими повітрозабірниками підкреслена світлодіодними фарами з точною графікою. Їх філігранний дизайн і вражаюча яскравість гарантують, що автомобіль чудово видно вдень, а вночі відмінно висвітлює дорогу.

Виразна задня частина.

Опуклі розширювачі колісних арок відображають визначну міць BMW M4. Кришка багажного відділення з інтегрованим спойлером, посилена карбоном, об'єднує функцію і дизайн. Змінені задні світлодіодні ліхтарі підкреслюють солідний вигляд спортивного купе незалежно від того, горять вони чи ні. Дифузор M і скошені подвійні вихлопні патрубки M ідеально вписані в задній дифузор і задній бампер з характерними виходами для повітря.

Аеродинамічні елементи.

Два вертикальних повітрозабірника в передньому бампері і повітроводи Air Breather з боків знижують аеродинамічний опір навколо колісних арок. Для оптимізації аеродинаміки і прискореного серцебиття.

Ексклюзивний дах з карбону.

Дах, виконаний з вуглепластика (CFRP), - один з компонентів інтелектуальної легковагої конструкції BMW. Вона дозволяє зменшити масу автомобіля і забезпечує більш низьке розташування центру тяжіння. Зниження ступеня перерозподілу навантаження між колесами дозволяє підвищити маневреність і динамічність в поворотах, а також збільшити ефективність шин при розгоні і гальмуванні.

Світлодіодні фари і ліхтарі.

В задніх ліхтарях, як і в фарах, все світлові функції забезпечуються виключно світлодіодами. Їх витягнута L-образна форма і дизайн з замкнутими світловими лініями забезпечують плавний перехід в місці стиковки з кришкою багажного відділення і підкреслюють елегантність задньої частини кузова.

ПАКЕТ M COMPETITION.

Завдяки підвищеній віддачі двигуна і адаптивній підвісці M з особливими настройками пакет M Competition забезпечує помітне поліпшення динаміки. Спортивна випускна система M з чорною хромованою обробкою подвійних вихлопних патрубків генерує потужний звук двигуна. У пакет також входять полегшені спортивні сидіння M і ексклюзивні 20 "легкосплавні диски M з різнорозмірними шинами.

Дізнайтесь більше

450 К.С.

BMW M4 з опціональним пакетом M Competition витягує ще більше динаміки з двигуна потужністю 331 кВт. Додаткове ексклюзивне обладнання: спеціальна адаптивна підвіска M, поліровані 20-дюймові легкосплавні колісні диски M Star-Spoke 666 M з різнорозмірними шинами і випускна система M Sport для отримання ще більш виразного звуку вихлопу.

НА СТАРТОВІЙ ЛІНІЇ

BMW M4 пройшов сотні випробувань на гоночних трасах для доведення безлічі інновацій, створених на основі рішень для автоспорту. Результат більш ніж вражаючий: концентрована міць і захоплююче прискорення поєднуються з дивовижною маневреністю і точністю рульового управління. У будь-якій ситуації водіння.

6-ЦИЛІНДРОВИЙ РЯДНИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWIN POWER TURBO.

3,0-літровий 6-циліндровий рядний бензиновий двигун M TwinPower Turbo поєднує в собі найкраще з двох світів: здатність розвивати високі обороти - до 7600 об / хв - і величезний піковий крутний момент, рівний 550 Нм. Безпосереднє впорсрискування в двигуні з подвійним турбонаддувом і типові точні настройки M гарантують, що двигун чуйно відгукується на щонайменше натиснення педалі акселератора, забезпечуючи вибухове прискорення і впевнену тягу.

Дізнайтесь більше