BMW M5 First Edition натхненний BMW Individual

СПРАВЖНІЙ ОБ

СПРАВЖНІЙ ОБ’ЄКТ БАЖАНЬ ДЛЯ ВСІХ ПРИХАЛЬНИКІВ СПОРТКАРА

BMW M5 First Edition натхненний BMW Individual

Червоний колір. Темпераментність. Унікальність. Такий BMW M5 First Edition, натхненний BMW Individual. Елегантну спортивну модель в ексклюзивному кольорі BMW Individual «Морозний Темно-червоний металік» випустили в кількості всього лише 400 екземплярів. Її зовнішній вигляд та інтер’єр приголомшують. Шанувальники спортивних автомобілів знають, що ховається за позначенням М – Must have.

BMW M5 з системою xDrive:
Витрата палива в л/100 км (комбінований режим): 10,5
Показники викидів СО2 в г/км (комбінований режим): 241

Показники витрати палива залежать від розмірів колісних шин та дисків. Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116/ЄC). Ілюстровані моделі мають додаткове обладнання.

СУВОРО ЛІМІТОВАНИЙ, ЗА ВИНЯТКОМ ДИЗАЙНУ.

Зовнішній вигляд BMW M5 First Edition натхненний BMW Individual.
Зовнішній вигляд BMW M5 First Edition натхненний BMW Individual.

БЕЗКОМПРОМІСНА ЕКСКЛЮЗИВНІСТЬ ЕКСТЕР’ЄРУ.

BMW M5 First Edition отримав ексклюзивний колір BMW Individual «Морозний темно-червоний металік». Харизматичний червоний колір кузова приголомшливо ефектно поєднується з чорним глянсовим кольором фірмової решітки радіатора, що контрастує, повітропроводів Air Breather з боків, чотирьох випускних патрубків та 20" легкосплавних дисків Double-spoke з сімкою подвійних спиць.

«Ексклюзивність, розкіш та досконалість в кожній деталі. Ось що таке BMW M5 First Edition натхненний BMW Individual».

 

Лотар Шупе, директор з продажу та маркетингу BMW M Gmb.

Показники витрати палива та рівня викидів СО2

Показники витрати палива та рівня викидів СО2 залежать від розмірів колісних шин та дисків. Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116/ЄC).

Більш детальну інформацію щодо офіційних даних витрати палива та показників викидів СО2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з питань витрати палива та показників викидів СО2 для нових легкових автомобілів», яке знаходиться в безкоштовному доступі в усіх пунктах продажу від DAT Deutsche Automobil Treuhand Gmb, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, та за електронною адресою:

http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html