Огляд BMW X1

THE X1

ДЕТАЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ BMW X1.

Випромінює непідробні амбіції: до дивних характеристик BMW X1 варто віднести не тільки атлетичний зовнішній вигляд, але і характерні для покоління Х ходові властивості та вражаючу маневреність. За рахунок максимальної комфортності в тривалій подорожі, матеріалам високої якості та сучасним технологіям, це авто прекрасно підготовлено до будь-якої пригоди.

СУТЬ ПОДОРОЖІ.

Відмінні риси оформлення BMW X1.

BMW X1 демонструє нестримне бажання до дій: від дивовижної решітки радіатора BMW, адаптивної світлодіодних та протитуманних фар зі світлодіодами, 19-ти дюймових коліс зі стилізованими Y-подібними спицями та дзеркалом бокового огляду зі світлодіодною проекцією «Х1», до самих задніх світлодіодних фар та дивовижних накладок на вихлопну трубу.
Посадку полегшує навколишнє підсвічування, яка пронизує весь салон. Приладова панель додатково прикрашається декоративним яскравим рядком, що присутній також в оббивці зі шкіри Oyster від Dakota та в підлогових килимках. Заднє сидіння з можливістю регулювання гарантує гнучкість за рахунок додаткового місця в задній області сидіння або більшого обсягу простору для перевезення речей в багажному відсіку.

ДИНАМІЧНІСТЬ У БУДЬ-ЯКОМУ АСПЕКТІ.

Повнопривідна система BMW X1.

BMW X1 обладнано повним набором приладів високої ефективності, серед них є 3-х та 4-х циліндрові мотори BMW TwinPower Turbo, АКП Steptronic, інноваційна повнопривідна система BMW xDrive, крім того сюди варто віднести опційну адаптивну підвіску та гальмівну систему M Sport.

ЗАТРЕБУВАНИЙ У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС.

Удосконалення BMW X1.

У моделі BMW X1 втілені такі удосконалення як Apple CarPlay®, проекційний екран бренду та управлінський монітор з діагоналлю 10,25 дюймів, а також велика кількість інтелектуальних систем безпеки. У їх число входить помічник водіння Plus та паркувальний асистент – за рахунок використання цих систем у будь-який час можна комфортно та безпечно дістатися до потрібного пункту призначення.

BMW X1
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

 Дослідити технічні характеристики

Витрата палива та викиди СО2.

BMW X1 xDrive20i:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.1
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 163

Значення транспортних засобів, позначених (2), є попередніми.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, що пропонується на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, що пропонуються для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/ЄC та чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.