Комунікація

Із задоволенням за кермом

ЩЕ БІЛЬШЕ ІНОВАЦІЙ.

Підключення у BMW M4 Купе.

У BMW M4 ви отримуєте підтримку на дорозі і гоночних треках завдяки безлічі інноваційних технологій, що забезпечують підвищення комфорту, безпеки і встановлюють нові стандарти. У будь-який момент ви можете почати записувати інформацію, що відноситься до водіння, і отримувати задоволення від мережевих підключень, користування інформацією та розвагами максимально високого рівня. Задоволення від керування ніколи ще не було таким інноваційним.

 

НОВИЙ ДИЗАЙН ІНТЕРФЕЙСУ.

Управління інформаційно-розважальною системою стало ще більш простим, інтуїтивним і інформативним. Водій може користуватися сенсорним дисплеєм для організації в будь-якому порядку шести іконок: Навігація, Медіа, Комунікація, Мій автомобіль та Повідомлення. Ці іконки представляють собою не статичні картинки, а дозволяють переглядати контент.

ЗАПИСУЮЧИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ: ДОДАТКИ М.

BMW M4 - більше ніж автомобіль: він кидає виклик водіям, які хотіли б постійно підвищувати свою майстерність. Ось чому в ньому використовуються додатки BMW M Laptimer і GoPro. Для запису кращого часу проходження кола, кращих прискорень і збереження кращих спогадів про останні заїзди.

Додаток BMW M laptimer

За допомогою програми BMW M Laptimer Ви можете записати точні дані параметрів руху на гоночній трасі і потім проаналізувати їх для поліпшення власних показників. Скріншот записаних даних, таких як, наприклад, положення педалі акселератора, кут повороту рульового колеса, поперечні прискорення, найкращий час проходження кола, потім можна викласти в соціальних мережах, або зберегти і відправити по електронній пошті. Додаток також містить інтерфейс для камери GoPro.

Додаток GoPro

Використання безкоштовного додатку GoPro дозволяє встановлювати в салоні автомобіля відеокамеру GoPro для управління за допомогою центрального дисплея BMW M4. Таким чином, ви отримуєте зручний засіб для контролю фото- і відеозаписів за допомогою контролера iDrive. Додаток також дозволяє включати і вимикати камеру по мережі WiFi, а також конфігурувати її і перевіряти рівень зарядки акумулятора камери.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW З ОСОБЛИВИМИ ФУНКЦИЯМИ M.

Повноколірний проекційний дисплей BMW зі спеціальними функціями M виводить всю важливу під час поїздки інформацію в безпосередньому полі зору водія. Натисканням кнопки водій може переключитися на спеціальну індикацію М, яка включає в себе індикатори включеної передачі, частоти обертання у вигляді динамічної кривої, а також оптимальних моментів перемикання передач.

ТЕЛЕФОНІЯ З МОЖЛИВІСТЮ БЕЗДРОТОВОЇ ЗАРЯДКИ.

До складу телефонії з можливістю бездротової зарядки входять зарядна док-станція і додаткові USB-роз'єми. Антена з підсилювачем, встановлена ​​на даху, забезпечує оптимальний прийом сигналів мобільного зв'язку. За допомогою системи Bluetooth можна одночасно підключати два мобільних телефони та аудіоплеєр. Крім того, в опцію входить офіс Bluetooth.