Дизайн

ФАНТАСТИЧНИЙ З БУДЬ-ЯКОЇ ПЕРСПЕКТИВИ.

ФАНТАСТИЧНИЙ З БУДЬ-ЯКОЇ ПЕРСПЕКТИВИ.

Дизайн нового BMW i3.

BMW i3 не йде слідами існуючих напрямків, представляючи вираз самоусвідомлюючого укладу життя. Створений в стилі передових трендів та конфігурацій, які представляють точність та характер внутрішнього інтер’єру. Оснащений з граничною легкістю, зачаровуючи матеріалами та різними опціональними деталями. Машина, що задає тенденції власною унікальністю.

ДУХ ЧАСУ З ПРОГРЕСИВНИМ ТРАКТУВАННЯМ.

Зовнішній дизайн

Зовнішній дизайн

Зовнішній вигляд автомобіля BMW i3 демонструє хватку з першого погляду, заявляючи про це власним стилем. Пофарбована 2-кольорова поверхня та виступні кромки – така модель в сучасному стилі. Стильний дизайн вікон виглядає таким чином, ніби вони мають єдину, монолітну поверхню, що доповнює загальний вигляд та забезпечує неймовірний огляд.

Місткий салон

Місткий салон

Оригінальний місткий салон BMW i3 заворожує після одного лише погляду крізь розчинені двері. Зручна конструкція робить посадку та завантаження багажу зручною, водночас забезпечуючи необхідні заходи безпеки, оскільки двері у закритому режимі гарантують захисну функцію фронтальної стійки.

Передня частина

Передня частина

«Динамічний» – це термін, який у всіх абсолютно сенсах укладений в BMW i3. Його стереотипні U-образні діодні фари підкреслюють символіку моделі: закритий характер. Бампер візуально витягує передок автомобіля з великими світлодіодними вказівниками поворотів та додає їм особливої виразності.

Задня частина

Задня частина

Задній бампер нового BMW i3 автомобіля займає на 40 мм місця більше, ніж на попередній моделі та переважає по ширині. Розміщені на задніх засклених дверях написи «i3» та «eDrive» зміщені назовні, підкреслюючи таким чином спортивну манеру. Емблема BMW виділяє типовий ремінь безпеки чорного кольору та ще раз акцентує увагу на спортивності авто.

Екзотично декоративна планка та A-стійка

Екзотично декоративна планка та A-стійка

Підібрані акценти дають округлення кожній фігурі BMW i3 та показують це безпосередньо. Зразками таких деталей виступають передня стійка та чорний глянсовий дах з матовою хромованою обробкою, які підкреслюють новаторський дизайн машини, надаючи їй своєрідний елегантний вигляд.

Передні фари

Передні фари

Найпотужніші центральні фари застосовують інноваційну світлодіодну методику для фар як далекого, так і ближнього світла, бічних, денних вогнів та індикаторів. Проїжджа частина висвітлюється набагато краще, а в нічний час всім об’єктам надається велика контрастність. Регулювання дальності освітлення здійснюється автоматично. Денні та бічні фари мають U-подібну форму. Дальнє світло на відстань в декілька сотень метрів дуже яскраво висвітлює трасу.

Вуглецевий дах

Вуглецевий дах

В рамках продуманої полегшеної конструкції BMW, карбоновий дах з вуглецевих волокон надає можливість знизити масу машини та змістити вниз центр ваги, що призводить до нарощування спритності на поворотах, під час прискорення та у момент гальмування.

Фари заднього світла

Фари заднього світла

Заднє U-подібне світлодіодне освітлення BMW i3 вмикає фари, покажчики-індикатори та стоп-сигнали. Під час несприятливих умов на дорозі світлові одиниці дають прекрасну видимість та поширюються від боковин до відділення багажника. По обидва боки бампера вбудовані зворотні вогні, відбивачі та протитуманні фари.

Особливий екстер'єр

Особливий екстер'єр

Опціональний Sport package підкреслює динаміку BMW i3. Він включає в себе 20 "легкосплавні диски Jet Black або BiColor, спортивну підвіску із заниженням на 10 мм, розширені колісні арки і аеродинамічні пороги з боків що завершують динамічний вигляд.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

УНІКАЛЬНИЙ НОРОВ, ВИРАЖЕНИЙ У ВСЬОМУ.

Неповторність виражена різними способами, один з яких – це новітні колірні варіації BMW i3, що включають 6 найяскравіших відтінків. Перший представлений у витонченому «Імперіал Блю» (синій граніт) та насиченому Melbourne Red (червоний), які мають підсвічування кольору «Заморожений сірий металік» та зачаровують своєю яскравістю. Відповідні 19-R та 20-R легко сплавні (литі) диски з різними профілями вдосконалюють зовнішній вигляд автомобіля.

БЛИСКАВИЧНИЙ. ЗАРЯДЖЕНИЙ ЕМОЦІЯМИ.
photo_text_left_right6551

Витрата палива та викиди CO2.

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3:
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0
Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 13.1
Електричний запас ходу в км (комбінований): 359
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 260

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14-13
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 11.5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.6
Електричний запас ходу в км (комбінований): 235
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 380

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s:
Витрата палива на л/100 км (комбінована): 0
Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 14.6-14.0
Електричний запас ходу в км (комбінований): 330-345
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 260

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 12.5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.7
Електричний запас ходу в км (комбінований): 220
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 380

 *значення, засновані на циклі тестування NEDC

Запас ходу залежить від багатьох факторів, зокрема: особистої поведінки водіння, обраного маршруту, погодних умов, використання опалення / охолодження і попередньої підготовки.

Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційним питомим викидам CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві по споживанню палива і викидах CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», які доступні безкоштовно в усіх торгових точках і від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина.