Дизайн BMW i3

ФАНТАСТИЧНИЙ З БУДЬ-ЯКОЇ ПЕРСПЕКТИВИ

Дизайн нового BMW i3.

BMW i3 не йде слідами існуючих напрямків, представляючи вираз самоусвідомлюючого укладу життя. Створений в стилі передових трендів та конфігурацій, які представляють точність та характер внутрішнього інтер’єру. Оснащений з граничною легкістю, зачаровуючи матеріалами та різними опціональними деталями. Машина, що задає тенденції власною унікальністю.

ДУХ ЧАСУ З ПРОГРЕСИВНИМ ТРАКТУВАННЯМ.

СТИЛЬНИЙ ВСЮДИ.

Зовнішній вигляд автомобіля BMW i3 демонструє хватку з першого погляду, заявляючи про це власним стилем. Пофарбована 2-кольорова поверхня та виступні кромки – така модель в сучасному стилі. Стильний дизайн вікон виглядає таким чином, ніби вони мають єдину, монолітну поверхню, що доповнює загальний вигляд та забезпечує неймовірний огляд.

В АНСАМБЛІ З ВБУДОВАНИМ ВІЛЬНИМ ПРОСТОРОМ.

Оригінальний місткий салон BMW i3 заворожує після одного лише погляду крізь розчинені двері. Зручна конструкція робить посадку та завантаження багажу зручною, водночас забезпечуючи необхідні заходи безпеки, оскільки двері у закритому режимі гарантують захисну функцію фронтальної стійки.

ВРАЖАЮЧИЙ ПРИ ПЕРШОМУ ПОГЛЯДІ.

«Динамічний» – це термін, який у всіх абсолютно сенсах укладений в BMW i3. Його стереотипні U-образні діодні фари підкреслюють символіку моделі: закритий характер. Бампер візуально витягує передок автомобіля з великими світлодіодними вказівниками поворотів та додає їм особливої виразності.

ВІДПОВІДНА СПОРТИВНІСТЬ.

Задній бампер нового BMW i3 автомобіля займає на 40 мм місця більше, ніж на попередній моделі та переважає по ширині. Розміщені на задніх засклених дверях написи «i3» та «eDrive» зміщені назовні, підкреслюючи таким чином спортивну манеру. Емблема BMW виділяє типовий ремінь безпеки чорного кольору та ще раз акцентує увагу на спортивності авто.

ПОСИЛЕНИЙ АКЦЕНТ НА ДЕТАЛЯХ.

Підібрані акценти дають округлення кожній фігурі BMW i3 та показують це безпосередньо. Зразками таких деталей виступають передня стійка та чорний глянсовий дах з матовою хромованою обробкою, які підкреслюють новаторський дизайн машини, надаючи їй своєрідний елегантний вигляд.

СЛІПУЧА ПРИСУТНІСТЬ.

Найпотужніші центральні фари застосовують інноваційну світлодіодну методику для фар як далекого, так і ближнього світла, бічних, денних вогнів та індикаторів. Проїжджа частина висвітлюється набагато краще, а в нічний час всім об’єктам надається велика контрастність. Регулювання дальності освітлення здійснюється автоматично. Денні та бічні фари мають U-подібну форму. Дальнє світло на відстань в декілька сотень метрів дуже яскраво висвітлює трасу.

ПЕРЕТВОРІТЬ НІЧ У ДЕНЬ.

Заднє U-подібне світлодіодне освітлення BMW i3 вмикає фари, покажчики-індикатори та стоп-сигнали. Під час несприятливих умов на дорозі світлові одиниці дають прекрасну видимість та поширюються від боковин до відділення багажника. По обидва боки бампера вбудовані зворотні вогні, відбивачі та протитуманні фари.

ЩЕ БІЛЬШЕ СВІТЛА. ЩЕ БІЛЬШЕ ДИНАМІКИ.

В рамках продуманої полегшеної конструкції BMW, карбоновий дах з вуглецевих волокон надає можливість знизити масу машини та змістити вниз центр ваги, що призводить до нарощування спритності на поворотах, під час прискорення та у момент гальмування.

УНІКАЛЬНИЙ НОРОВ, ВИРАЖЕНИЙ У ВСЬОМУ.

Неповторність виражена різними способами, один з яких – це новітні колірні варіації BMW i3, що включають 6 найяскравіших відтінків. Перший представлений у витонченому «Імперіал Блю» (синій граніт) та насиченому Melbourne Red (червоний), які мають підсвічування кольору «Заморожений сірий металік» та зачаровують своєю яскравістю. Відповідні 19-R та 20-R легко сплавні (литі) диски з різними профілями вдосконалюють зовнішній вигляд автомобіля.

БЛИСКАВИЧНИЙ. ЗАРЯДЖЕНИЙ ЕМОЦІЯМИ.

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ.

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ.

Салон BMW i3. 

ЗАПАС ХОДУ, ЗАРЯДКА І ЕФЕКТИВНІСТЬ.

Витрата палива і викиди CO2.

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год):
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0
Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 13,6-13,1
Електричний запас ходу в км (комбінований): 300-290
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 200

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год) з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14-13
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 11,9-11,5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.6
Електричний запас ходу в км (комбінований): 235-225
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 330

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s (94 А•год):
Витрата палива на л/100 км (комбінована): 0
Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 14,3
Електричний запас ходу в км (комбінований): 280
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 200

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s (94 А•год) з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 12,5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.7
Електричний запас ходу в км (комбінований): 220
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 330

Ці значення є умовними цифрами та ще не підтверджені.

Показники витрати палива, викидів CO2 та споживання енергії залежать від обраного колеса та шин. Дані про споживання визначаються відповідно до циклу їзди ЄЕК.

Запас ходу залежить від безлічі факторів, зокрема: особистої поведінки водіння, обраного маршруту, погодних умов, використання опалення/охолодження та попередньої підготовки.

Більш детальну інформацію про офіційну витрату палива та офіційні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві зі споживанню палива та викидів CO2 у новому пасажирському транспортному засобі», які доступні безкоштовно в усіх торгових точках та від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина.