Огляд моделей BMW

Із задоволенням за кермом

ОГЛЯД МОДЕЛЕЙ.

Кожна доля не схожа на іншу, як і кожен BMW Individual.

Виберіть модель BMW і скористайтеся різноманітними можливостями додаткового обладнання BMW Individual, для того щоб висловити свою індивідуальність.

BMW 3 СЕРІЇ.

Попереду безліч відкриттів. BMW 3 серії вже більше 40 років перебуває у прекрасній формі і являє собою втілення пристрасті. За допомогою колекції BMW Individual можна додати йому ще більше пристрасті і ексклюзивності. Додаткове обладнання дає вам численні можливості продемонструвати вашу індивідуальність як на седані, так і на Турінг.

BMW 4 СЕРІЇ.

Краса, яка зворушує душу. Ексклюзивність, яка зворушує. Новий BMW 4 серії і BMW Individual створені одне для одного. Елегантні деталі оснащення колекції BMW Individual є на вибір для всіх моделей BMW 4 серії і дозволяють зробити їх індивідуальними відповідно до ваших уявлень.

BMW 5 СЕРІЇ.

Виразний, стильний, універсальний. BMW 5 серії видатним чином поєднує у собі ці якості і рішучим чином відрізняється від інших. Ідеальна передумова для того, щоб завдяки додатковому оснащенню колекції BMW Individual підкреслити характер і висловити свою індивідуальність.

BMW 6 СЕРІЇ.

Втілення чистої динаміки у своїй досконалості. BMW 6 серії і BMW Individual мають спільну мету - порушити всі органи чуття. Деталі оснащення колекції BMW Individual дозволять цієї мети здійснитися і зробити належний ефект, незалежно від того, чи йде мова про купе, кабріолет або гран купе.

BMW 7 СЕРІЇ.

Досконалість, повна гідності. BMW 7 серії приковує до себе увагу - і як одне ціле, і кожною своєю деталлю. За допомогою колекції BMW Individual BMW 7 серії стане виразом унікальної елегантності і вашого персонального стилю. Різноманітними пропозиціями BMW Individual навряд чи залишить невиконаним чиєсь бажання.

BMW X СЕРІЇ.

Немає підстав не бути попереду. BMW X серії. Для того, щоб бути вище обставин, потрібен сильний характер. Характер, який ви можете висловити за допомогою оснащення з колекції BMW Individual для BMW X5 і BMW X6, забезпечивши тим самим для себе справжній рівень комфорту.

BMW M.

Динаміка, досконалість форм. Незвичайному завжди була притаманна чарівність. За допомогою BMW Individual і ваших власних запитів ця чарівність може бути доповнена елементами унікальності та ексклюзивності. Колекція BMW Individual пропонує для цього прекрасний вибір оснащення для всіх моделей BMW M і не йде на компроміси.