КОМПЛЕКТИ ОРИГІНАЛЬНИХ КОЛІС BMW.

Оригінальні колеса BMW - це першокласна комбінація колісних дисків і шин, ідеально пристосованих до Вашого BMW. При їх розробці враховуються всі індивідуальні особливості шасі і гальмівної системи кожної моделі BMW. Ось чому на дорозі Вам забезпечена чудова динаміка, керованість і безпека.

Відповідність Вашому стилю, Вашим вимогам безпеки та особистому прагненню естетики, все це доступне з кращими шинами від преміум-виробників, у тісній співпраці з якими вони розроблені. Усі вони мають маркування зіркою, тож обирайте саме їх.

Індивідуальність: Всі Оригінальні Шини та Комплекти Коліс BMW спеціально розроблені у точній відповідності до усіх параметрів конкретної моделі.

Тестування: Кожна шина пройшла жорстке випробування за 50 різними критеріями якості.

Спортивність: Оригінальні Шини BMW ідеально підходять до компонентів підвіски й адаптивних систем та мають максимальнє зчеплення та ефективність.

Безпека: Шини з маркуванням зіркою мають особливо тривалий термін служби, найвищі рейтинги безпеки та найсучасніші технології.

Економічність: Використання спеціальних матеріалів зменшує витрату палива та знижує рівень шуму.

ШИННИЙ ГОТЕЛЬ

Придбання комплекту оригінальних коліс у сервісних центрах "АВТ Баварія Київ", гарантує Вам можливість зберігання їх протягом півріччя на нашому складі за спеціальними умовами. Також, ми раді запропонувати Вам послуги сезонного зберігання шин та комплектів коліс в зборі відповідно до сезону.

Звертайтеся до наших консультантів сервісу, щоб дізнатись подробиці.

Дізнайтесь більше про виробництво оригінальних коліс BMW.