Огляд BMW M5 First Edition

ПОТУЖНИЙ СТАРТ

ПОТУЖНИЙ СТАРТ

Новий BMW M5 з системою інтелектуального повного приводу xDrive зі спеціальними М налаштуваннями.

СПРАВЖНІЙ ОБ’ЄКТ БАЖАНЬ ДЛЯ ВСІХ ПРИХИЛЬНИКІВ СПОРТКАРІВ.

СПРАВЖНІЙ ОБ’ЄКТ БАЖАНЬ ДЛЯ ВСІХ ПРИХИЛЬНИКІВ СПОРТКАРІВ.

BMW M5 First Edition натхненний BMW Individual

Новому поколінню BMW M5 властиві чарівна елегантність форм та найвища потужність. У нього вкладене найвище інженерне мистецтво та інноваційний інтелект, щоб підняти рівень динаміки до кордонів можливого. Численні суперсучасні технології привнесли додаткову безпеку та комфорт.

З інноваційною системою повного приводу M xDrive водій нового BMW M5 потужністю 600 к.с. (441 кВт) стає впевненим пілотом суперспорткара. Йому підвладні фантастична сила, точність ходових якостей та динаміка. Водіння в стилі М приносить задоволення на новому рівні.

BMW M5 з системою інтелектуального повного приводу М xDrive
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 10,5
Викиди СО2 в г/км (комбінована): 241

Коефіцієнт витрати палива та викидів СО2 визначається відповідно до циклу водіння ЄС, і залежить від розміру обраних шин та коліс. Представлена модель включає додаткове обладнання.

ПОТУЖНИЙ СТАРТ

ФАКТОРІВ НЕЙМОВІРНОЇ ПОТУЖНОСТІ

01 Потужність 441 кВт (600 к.с.)

02 Максимальний крутний момент 750 Нм

03 Від 0 до 100 км/год за 3.4 с

04 Максимальна швидкість 305 км/год з пакетом M Driver's

05 Видатна динаміка руху завдяки системі M xDrive

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ВИЯВ ДИНАМІЧНОЇ ПОТУЖНОСТІ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ВИЯВ ДИНАМІЧНОЇ ПОТУЖНОСТІ

Дизайн нового BMW M5 з системою M xDrive.

ЕЛЕГАНТНІСТЬ ТА ДИНАМІЗМ ПРИ ПОГЛЯДІ З БУДЬ-ЯКОГО РАКУРСУ

У новому BMW M5 об’єдналися елегантність седана бізнес-класу та приголомшливо безкомпромісний перегоновий потенціал. Динамічний потенціал проявляється в формах кожної деталі:
 • великих повітрозабірниках, поміщених в атлетичну передню частину кузова, щоб забезпечити повітряне охолодження потужного двигуна M V8;
 • лініях алюмінієвого капота, на якому виштампувані дві специфічні М;
 • контурах даху, що візуально продовжують капот. Для його виготовлення використаний найлегший та найміцніший вуглепластик (карбон);
 • стриманому задньому спойлері. Він не тільки підкреслює спортивну міць автомобіля, але і займає неабияке місце в забезпеченні загальної виключно збалансованої аеродинаміки.

BMW Individual: вибір кольору кузова

Морозний темно-червоний металік

Асоціації, що викликаються червоним кольором, пов’язані з пристрастю, динамікою та неабияким темпераментом. Це стало однією з причин вибору цього насиченого темно-червоного кольору у якості ексклюзивного для кузова BMW M5 First Edition. «Морозний Темно-Червоний металік», нанесений на оксамитову матову поверхню BMW Individual, виглядає приголомшливо. Він яскраво підкреслює харизматичність, властиву спортивному лідеру.

«Новий BMW M5 з М xDrive управляється як задньопривідний автомобіль, тільки з більшою тягою».

 

Франк ван Меел, керівник підрозділу BMW M Gmb.

Будь-які погодні умови, будь-яка дорога – буде продемонстрована максимальна динаміка руху. Нова система M xDrive з активним диференціалом M ефектно проявляє видатний динамічний потенціал BMW M5. Центральне інтелектуальне управління дозволило інноваційній системі досягти об’єднання динамічності та точності, властивої стандартному приводу, і переваг в зчепленні та тязі, які забезпечуються повним приводом.

Водії можуть конфігурувати M xDrive, пристосовуючи до своїх вподобань, хоч отримуючи в результаті чистий задній привід.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА НОВІ СТАНДАРТИ

Щоб перетворити колосальну міць нового BMW M5 з максимальною швидкістю та точністю в максимальну динаміку руху, успішно використані інноваційні технології, що застосовуються в автоспорті.

Перемикання передач з високою точністю

Неперевершена швидкість та плавність перемикання передач забезпечуються 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic М з функцією Drivelogic. Обирається режим водіння в діапазоні від спортивного та динамічного до економічного та комфортного. Перемикати передачі вручну дозволяють:

 • важіль коробки передач;
 • підрульові перемикачі.
Максимальне гальмування

Потужному автомобілю необхідне ідеально ефективне гальмування. Карбоново-керамічні гальма М легко впізнавані за їх матово-золотистими супортами з класичним логотипом М. Їх переваги:

 • несхильність до корозії;
 • надзвичайна зносостійкість;
 • легкість;
 • здатність до високих термічних навантажень.

Вони забезпечують автомобілю чудову маневреність, динаміку та прискорення.

Під впливом умов навколишнього середовища та використання особливості матеріалів гальмівної системи М може виникати специфічний шум, що передує зупинці автомобіля. Найчастіше це спостерігається при вологій погоді. Волога та дорожня сіль, потрапляючи в механізм гальмівної системи, можуть негативно вплинути на її роботу. Ефективність гальмування на нетривалий час може погіршитися. Щоб компенсувати порушення, потрібно сильніше натискати на педаль гальма, якщо в цьому є необхідність.

Досконала керованість

Умови руху змінюються, але з сервотроніком М можна не турбуватися про необхідне допоміжне зусилля на рульовому колесі. Регулювання зусилля на рульовому колесі здійснюється з урахуванням поточної швидкості, забезпечуючи отримання миттєвого та точного відгуку на високих швидкостях. В системі, розробленій спеціально для модельного ряду М, передбачені три режими налаштування. Для вибору досить натиснути кнопку.

Оптимальний перерозподіл потужності

Активним диференціалом М здійснюється оптимізація зчеплення коліс з дорогою та забезпечення курсової стійкості в умовах:

 • зміни смуги руху;
 • прискорення на виході з повороту;
 • швидкісного проходження поворотів;
 • руху по дорозі з різними покриттями.

Електронне управління диференціала поліпшує зчеплення коліс за рахунок скорочення різниці в швидкостях оборотів задніх коліс.

11.1 СЕК.

Поєднання системи повного приводу M xDrive, що забезпечує чудову тягу, та видатної потужності 8-циліндрового двигуна M TwinPower Turbo дозволяє новому BMW M5 демонструвати розгінну динаміку, раніше доступну тільки для спорткарів. Розгін від 0 до 100 км/год здійснюється за 3,4 секунди. Щоб розігнатися з 0 до 200 км/год, достатньо всього 11,1 секунди.

ЗМЕНШЕННЯ МАСИ, ПОЛІПШЕННЯ ЗВУЧАННЯ

Випускна система М Спорт

Динамічний звук, що генерується випускною системою М Спорт, задається режимом водіння. Звук можна змінювати, задіявши керуючий клапан, вбудований у випуск. Це відбувається під час вибору режиму водіння:

 • COMFORT супроводжується спокійним звуком роботи двигуна;
 • SPORT та SPORT+ забезпечують отримання більш інтенсивного звуку.

Активувати режим дозволяє перемикач режимів водіння. Для додаткового зниження рівня шуму використовується нова кнопка Sound Control.

КОМУНІКАЦІЇ ТА СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

BMW M5 встановлює нові стандарти в області мережевого зв'язку та систем допомоги водієві. Не важливо, чи це організація ділової зустрічі, перевірка електронної пошти або встановлення нових рекордів на гоночній трасі. Інноваційна концепція управління, багатофункціональна комбінація приладів і проекційний дисплей вражають інтуїтивним управлінням, цифровими сервісами і абсолютно новими специфічними для версії M індикаціями. Щоб ви менш ніж за секунду могли взяти до уваги інформацію, яка відноситься до водіння: від включеної в даний момент передачі, навігаційних інструкцій, поточної швидкості руху і режиму роботи системи повного приводу, до обраних вами персональних налаштувань автомобіля. При бажанні, в ролі Вашого штурмана виступають численні інтелектуальні системи допомоги.

BMW M5 FIRST EDITION НАТХНЕННИЙ BMW INDIVIDUAL.

BMW M5 FIRST EDITION НАТХНЕННИЙ BMW INDIVIDUAL.

Витрата палива та рівень викидів СО2

Показники витрати палива та рівня викидів СО2 залежать від розмірів колісних шин та дисків. Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116/ЄC).

Більш детальну інформацію щодо офіційних даних витрати палива та показників викидів СО2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з питань витрати палива та показників викидів СО2 для нових легкових автомобілів», яке знаходиться в безкоштовному доступі в усіх пунктах продажу від DAT Deutsche Automobil Treuhand Gmb, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, та за електронною адресою:

ttp://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.