Дизайн BMW M2

Із задоволенням за кермом

АКУЛА В ПОТОЦІ АВТОМОБІЛІВ.

Дизайн BMW M2 Купе.

BMW M2 Купе є єдиним автомобілем М в цьому сегменті. Він сповнений енергії, залишаючись вірним своєму перегоновому походженню. У вигляді BMW M2 Купе відчувається досконала міць та динаміка. Цей автомобіль створений, щоб дарувати максимальні відчуття. Конструкція враховує перегонові можливості, проте BMW M2 Купе впевнено тримається і на дорожніх покриттях різної якості.

 

ЕКСТЕР’ЄР.

BMW M2 Купе компактний та ідеально пасує для стрімкого прискорення та енергійного подолання віражів. Цей автомобіль – втілення потужності, швидкості реакції та точності в найдрібніших деталях. Повітря, яким охолоджується потужний двигун М, проходить через великі повітрозабірники в передній частині кузова. Контурами спортивного купе випромінюється непідробна динамічність. Враження мускулистості особливо сильне під час погляду на профіль.

Визначну аеродинаміку автомобіля оптимізували. Використавши спеціальні повітропроводи та задній спойлер М. Класичними подвійними гратами радіатора з подвійними ламелями та особливими елементами M спортивність вигляду BMW M2 Купе ще більш посилюється. За рахунок полегшеної задньої підвіски та широких шин забезпечено збільшення колії, що підвищило стійкість автомобіля. Завершальним штрихом динамічного вигляду слугує дифузор в задньому бампері, який отримав два вбудованих подвійних випускних патрубки.

BMW M2 КУПЕ: ВІДЕО.

Під час руху BMW M2 Купе демонструє безпомилково впізнавані спортивні гени.

ІНТЕР’ЄР.

Спортивні сидіння водія та переднього пасажира в салоні BMW M2 Купе оббиті натуральною шкірою Dakota чорного кольору. Під підголівником кожного сидіння – контрастна стрічка синього кольору Polar Blue, а на спинці під підголівником витиснутий логотип M. Орієнтованість органів управління на водія забезпечує швидкість та точність контролю важливих функцій.

Спортивність характеру автомобіля підкреслюється:

  • декоративними планками, виготовленими з карбону з відкритими порами;
  • обтягнутим натуральною шкірою рульовим колесом M;
  • двома круглими приладами з червоними стрілками.

Стелею BMW Individual в антрацитному кольорі та численними деталями посилюється враження, створене яскравим виглядом салону.

19-ДЮЙМОВІ ЛЕГКОСПЛАВНІ КОЛЕСА M DOUBLE SPOKE 437 M.

19-дюймові легкосплавні диски M Double-spoke 437 M мають різнорозмірні звичайні (не Run-Flat) шліфовані ковані шини чорного кольору. Розмір передніх коліс – 9J x 19 з шинами 245/35 R19, задніх – 10J x 19, з шинами 265/35 R19.

АКСЕСУАРИ BMW M PERFORMANCE.

BMW M асоціюється з динамікою, десятками років досвіду автогонок та інноваційними технологіями. Аксесуари BMW M Performance втілили в собі найкраще з того, що отримано безпосередньо на трасах перегонів. Встановлюючи аеродинамічні елементи, виконуючи технічне доведення приводу та удосконалюючи кокпіт, ви надаєте вашому BMW M2 Купе вигляд справжнього спортсмена.

Випускна система.

Завдяки випускний системі 6-циліндровий двигун автомобіля звучить більш виразно та хвилююче. Унікальність звукового супроводу забезпечена системою, для виготовлення якої використовували високоякісну нержавіючу сталь, виключно стійку до впливів атмосферних явищ.

Карбоновий випускний патрубок.

Індивідуальність вашого автомобіля підкреслюється карбоновим випускним патрубком BMW M Performance. Він термічно не пов’язаний із трубою, виготовлений з високою якістю. Гравіювання логотипу М покликане нагадати про спортивний характер автомобіля. Карбоновий патрубок не пропонується окремо від випускної системи BMW M Performance. Можна обрати титановий.

Карбоновий задній спойлер.

Динамічна елегантність автомобіля підтримується заднім спойлером, виготовленим з карбону. Його стильним та динамічним дизайном підкреслюється атлетична мужність форми задньої частини автомобіля.

Глянцева чорна подвійна решітка радіатора.

Перший погляд на автомобіль зупиняється на глянсовій чорній подвійній решітці радіатора і не може відірватися від неї. Вона посилює враження динамічності та спортивності вигляду передньої частини автомобіля. Передня частина візуально збільшується за рахунок глянцевого окантування решітки, що надає їй вражаючу яскравість.

Рульове колесо II з оздобленням обода алькантарою.

У серійного автомобіля рульове колесо – з перегонового. Його обід оздоблений високоякісною алькантарою, тому зручно лежить в руках, незважаючи на температуру повітря та ситуацію, що склалася. Справжня спортивна атмосфера в автомобілі створюється перегоновим дисплеєм з технологією OLED та двоколірними світлодіодними дисплеями. Кнопками, розташованими в області упорів для великих пальців, вмикаються режими Race, Sport, EfficientDynamics.

Таймером (точність показань у режимі Race – 0,01 секунди) й датчиком прискорень, що вимірює поздовжнє та бічне прискорення, забезпечується актуальність спортивних даних. Можливе також збереження:

  • результатів 50 кіл;
  • кращих показників швидкості, повздовжнього та бічного прискорень.

Унікальність спортивного вигляду підкреслюється оздобленням з карбону з відкритими порами.

Оздоблення важеля селектора, карбон.

Інноваційний дизайн впізнається безпомилково. Його створювали, використовуючи елементи з карбону з відкритими порами. Високотехнологічний матеріал надає водієві особливі відчуття. Вони посилюються логотипом BMW M, виконаним в чотирьох кольорах. Це той рідкісний випадок, коли до ексклюзивного спортивного стилю можна доторкнутися в буквальному сенсі.