Системи допомоги водієві

auto_main_photo

ШТУРМАН ДЛЯ ПІЛОТА BMW M2 КУПЕ.

Системи допомоги водієві BMW ConnectedDrive для BMW M2 Купе.

Автомобіль М створюється для того, щоб приносити чисте задоволення від водіння. Для всього іншого є спеціальні інтелектуальні системи:

 • асистент водіння та система стеження за розміткою виявлять потенційні небезпеки та попередять про них;
 • навігаційна система Professional без труднощів прокладе маршрут, і не тільки вздовж перегонового кільця;
 • BMW Selective Beam забезпечить відмінну освітленість, що істотно підвищить рівень безпеки руху;
 • камера заднього виду спростить виконання маневрування та паркування автомобіля.
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL.

Навігаційну систему Professional вирізняють елегантний дизайн та вражаюча функціональність. На неї покладається надання простих та зручних можливостей навігації, ідеально інтегрованих з концепцією управління iDrive, сенсорним контролером iDrive, іншими функціями BMW. У навігаційну систему входять:

 • модуль гучного зв’язку з інтерфейсом USB та голосовим управлінням;
 • аудіосистема BMW Professional з DVD-програвачем;
 • жорсткий диск об’ємом 20 Гб для зберігання аудіофайлів.

Наявність Professional значно спростила користування функцією інформування про дорожню ситуацію онлайн (RTTI). У вбудованого кольорового рідкокристалічного дисплея:

 • діагональ 8,8 дюймів;
 • розширення 1280 x 480 пікселів;
 • функція багатовіконного режиму (основний та допоміжний екрани).

Він зручний у використанні, надає оптимальну читаність.

Сенсорний контролер iDrive Touch
Оновлення карт

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

До складу пакету «Асистент водіння» включили групу систем на базі відеокамер: систему стеження за розміткою; систему попередження про зіткнення та наїзд на пішоходів з функцією гальмування на міських швидкостях.
Система спостереження за розміткою.

Система спостереження за розміткою.

Системою спостереження за розміткою, яка контролює дорожню розмітку, подається попередження водієві у вигляді легкої вібрації рульового колеса, якщо стався ненавмисний виїзд за межі смуги руху на швидкості понад 70 км/год. Система не буде посилати попереджувальний сигнал, коли смуга руху змінюється навмисно, про що свідчить включення відповідного покажчика повороту.

Система попередження про зіткнення.

Система попередження про зіткнення.

Системою попередження про зіткнення та наїзд на пішоходів з функцією гальмування на міських швидкостях відстежуються інші учасники дорожнього руху, включаючи пішоходів. Під час різкого гальмування автомобіля, що їде попереду, слідує миттєва реакція. Системою попередження про зіткнення здійснюються три послідовні етапи дій:

 • спочатку загориться попереджувальний індикатор;
 • далі миготіння індикатора супроводжується подачею звукового сигналу;
 • наостанок, якщо швидкість руху не перевищує 60 км/год, обережно спрацьовує гальмівна система автомобіля.
Система попередження про небезпеку наїзду на пішохода.

Система попередження про небезпеку наїзду на пішохода.

Дія системи попередження про наїзд на пішоходів відбувається за швидкості від 10 до 60 км/год. Про виникнення критично небезпечної ситуації подається попереджувальний сигнал. Одночасно автоматично відбувається приведення гальмівної системи в стан робочої готовності, щоб забезпечити мінімальну витрату часу для натискання педалі. Ефективність функції може обмежуватися з настанням темного часу доби або туману.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.
Камерою заднього виду виводиться на контрольний дисплей зображення простору позаду автомобіля. Водієві стає легшає маневрувати або паркуватися, адже оглядовість під час руху заднім ходом на швидкості до 15 км/год значно покращується. На контрольному дисплеї також з’являється відображення різними кольорами: підказок; габаритних ліній; перешкод. Це допоможе водієві визначитися, чи достатній розмір паркувального місця для автомобіля. Коли повертається рульове колесо, на дисплеї червоними лініями показується розворот, зеленими – напрямок руху. Передбачувана траєкторія руху автомобіля визначається за кутом повороту коліс. Камера заднього виду відключиться автоматично, варто лише проїхати вперед десять метрів або набрати швидкість понад 15 км/год.
photo_text_left_right6756
СИСТЕМА BMW SELECTIVE BEAM.
З системою управління дальнім світлом (BMW Selective Beam), що не осліплює, їздити комфортно та безпечно, навіть з настанням темного часу доби. Забезпечується прекрасна видимість і це не осліплює інших водіїв. Це досягається за рахунок розпізнавання системою інших учасників дорожнього руху та виконання відповідного регулювання дальнього світла.
photo_text_left_right6757