Дізнатися більше BMW M2

BMW M2 Купе.

РОДОВІД M.

BMW M2 Купе.

Дизайн і концепцію BMW M2 Купе заклали на самому початку історії BMW M GmbH. У цьому автомобілі – гармонійне поєднання чудових спортивних якостей, класичного приводу на задні колеса, точної та гострої керованості, властивої сучасній моделі М. Особливими формами передніх і задніх бамперів оптимізується повітряний потік і поліпшується обтічність. Завдяки спортивному налаштуванню підвіски та потужному рядному 6-циліндровому бензиновому двигуну M TwinPower Turbo створюються відмінні динамічні характеристики.

Технічні характеристики

Максимальна потужність, кВт (к.с.)
при об/хв

272 (370)/6,500

Максимальний крутний момент, Нм при
об/хв

465/1,400-5,560

Час розгону 0-100 км/год, с

4,5 (4,3 с опціональною 7-ступінчастою коробкою передач M з двома зчепленнями та функцією Drivelogic)

Максимальна швидкість, км/год

250 (270 з пакетом M Driver)

Динамічні характеристики. 

Водіння BMW M2 Купе незмінно приносить яскраві відчуття. Це результат застосування високих технологій, які пройшли випробування екстремальними умовами. Настільки фантастичних відчуттів від керування автомобілем можна очікувати тільки від моделі М, яка має:

  • близьке до ідеалу розваження за осями (50:50);
  • визначну ходову частину;
  • оснащення, властиве перегоновим автомобілям.

Дізнатися більше

7-ступінчаста коробка передач M з двома зчепленнями та функцією Drivelogic. 

Під час перемикання передач не відбувається розриву потоку потужності. Не потрібно витискати зчеплення або відпускати педаль акселератора. Це наслідок використання 7-ступінчастої коробки передач M з двома зчепленнями та функцією Drivelogic. Перемикання передач можливе автоматично або вручну, використовуючи перемикачі на рульовому колесі або важіль. Для максимального прискорення, рушаючи з місця, застосовується режим Launch Control.

Дізнатися більше

Активний диференціал M. 

Активним диференціалом M оптимізується зчеплення з дорожнім покриттям і курсова стійкість під час зміни смуги руху або прискорення, коли виконується вихід з повороту на високій швидкості, або на дорозі з нерівним покриттям. Електронний пристрій оптимізує силу тяги, зменшуючи різницю між швидкостями обертання задніх коліс.

Дізнатися більше

Складені гальма M.

У складених гальмах М використані різні матеріали. Це дозволило досягти приголомшливої інтенсивності уповільнення, визначної стабільності характеристик та довговічності експлуатації. Маса гальм М невелика, що позитивно позначається на гостроті реакції, динаміці та прискоренні. На високоефективних гальмівних механізмах нанесений логотип М, а їх супорти пофарбовані в колір «Синій металік».

Дізнайтеся більше

500 НМ.

Завдяки функції Overboost BMW M2 Купе по-справжньому розкриває свої можливості при максимальному крутному моменті до 500 Нм. 

Дізнайтеся більше

ДИЗАЙН.

У зовнішньому вигляді BMW M2 Купе відчувається бездоганна міць та динаміка. Атлетичність характеру автомобіля підкреслюється контурами спортивного купе, м’язистими формами та кокпітом з автентичними перегоновими елементами.

Витрата палива та викиди CO2 для BMW M2 Купе:

Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 7,9-8,5
Викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 185-199

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрат палива та викидів CO2 нових автомобілів наведена в «Керівництві з витрати палива та рівня викидів CO2 нових легкових автомобілів», яке можна безкоштовно отримати в дилерських центрах або замовити в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, що розташована за адресою: Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany.