Дізнатися більше

РОДОВІД М.

РОДОВІД М.

BMW M2 Купе.

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Дизайн і концепцію BMW M2 Купе заклали на самому початку історії BMW M GmbH. У цьому автомобілі – гармонійне поєднання чудових спортивних якостей, класичного приводу на задні колеса, точної та гострої керованості, властивої сучасній моделі М. Особливими формами передніх і задніх бамперів оптимізується повітряний потік і поліпшується обтічність. Завдяки спортивному налаштуванню підвіски та потужному рядному 6-циліндровому бензиновому двигуну M TwinPower Turbo створюються відмінні динамічні характеристики.

Максимальна потужність, кВт (к.с.) при об/хв 272 (370)/6500
Максимальний крутний момент, Нм при об/хв 465/1400-5560
Час розгону 0-100 км/год, с 4,5 (4,3 з опціональною 7-ступінчастою коробкою передач M з двома зчепленнями та функцією Drivelogic)
Максимальна швидкість, км/год 250 (270 з пакетом M Driver)

 

ДИНАМІЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ЕКОНОМІЧНІСТЬ.

Механічна 6-ступінчаста коробка передач або коробка передач M з двома зчепленнями і функцією Drivelogic, активний диференціал M та інтенсивне прискорення завдяки крутному моменту величиной до 500 Нм у широкому діапазоні обертів двигуна – це відмінні якості справжнього спортивного автомобіля в класичних традиціях BMW M GmbH.
Динамічні характеристики.

Динамічні характеристики.

Водіння BMW M2 Купе незмінно приносить яскраві відчуття. Це результат застосування високих технологій, які пройшли випробування екстремальними умовами. Настільки фантастичних відчуттів від керування автомобілем можна очікувати тільки від моделі М, яка має:

  • близьке до ідеалу розваження за осями (50:50);
  • визначну ходову частину;
  • оснащення, властиве перегоновим автомобілям.
7-ступінчаста коробка передач M.

7-ступінчаста коробка передач M.

Під час перемикання передач не відбувається розриву потоку потужності. Не потрібно витискати зчеплення або відпускати педаль акселератора. Це наслідок використання 7-ступінчастої коробки передач M з двома зчепленнями та функцією Drivelogic. Перемикання передач можливе автоматично або вручну, використовуючи перемикачі на рульовому колесі або важіль. Для максимального прискорення, рушаючи з місця, застосовується режим Launch Control.

Активний диференціал M.

Активний диференціал M.

Активним диференціалом M оптимізується зчеплення з дорожнім покриттям і курсова стійкість під час зміни смуги руху або прискорення, коли виконується вихід з повороту на високій швидкості, або на дорозі з нерівним покриттям. Електронний пристрій оптимізує силу тяги, зменшуючи різницю між швидкостями обертання задніх коліс.

Складені гальма M.

Складені гальма M.

У складених гальмах М використані різні матеріали. Це дозволило досягти приголомшливої інтенсивності уповільнення, визначної стабільності характеристик та довговічності експлуатації. Маса гальм М невелика, що позитивно позначається на гостроті реакції, динаміці та прискоренні. На високоефективних гальмівних механізмах нанесений логотип М, а їх супорти пофарбовані в колір «Синій металік».

500 НМ.

Завдяки функції Overboost BMW M2 Купе по-справжньому розкриває свої можливості при максимальному крутному моменті до 500 Нм.
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ДИЗАЙН.

У зовнішньому вигляді BMW M2 Купе відчувається бездоганна міць та динаміка. Атлетичність характеру автомобіля підкреслюється контурами спортивного купе, м’язистими формами та кокпітом з автентичними перегоновими елементами.

Витрати палива та викиди СО2 для BMW M2 Купе:

Витрати палива в л/100 км (змішаний цикл): 7,9-8,5
Викиди СО2 в г/км (змішаний цикл): 185-199

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрат палива та викиди СО2 нових автомобілів наведена в “Посібнику з витрат палива та рівню викидів СО2 нових легкових автомобілів”, який можна безкоштовно отримати у дилерських центрах або замовити в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, за адресою: Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany.