Сервіси та додатки bmw x6m

Із задоволенням за кермом

ДОТРИМУЙТЕСЯ СВОГО ШЛЯХУ. І НЕХАЙ СВІТ ПРЯМУЄ ЗА ВАМИ.

Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive в BMW X6 M.

Завжди на крок попереду з опціями пакета послуг BMW ConnectedDrive. Завдяки сервісів і додатків вашого BMW X6 M ви всюди зможете користуватися послугами мережі. Для доступу до інформації, розваг і послуг безпосередньо в автомобілі. Наприклад, використовуйте гоночні функції програми BMW M Laptimer. Заздалегідь ознайомтеся з актуальною дорожньою ситуацією за допомогою сервісу отримання інформації про дорожню ситуацію онлайн. Або за допомогою сервісу онлайн-розваг виберіть з мільйона пропонованих пісень свої улюблені.

СЕРВІСИ CONNECTEDDRIVE.

З пакетом послуг BMW ConnectedDrive можна користуватися безліччю інформаційних, розважальних і сервісних пропозицій для тих, хто в дорозі.
Сюди відноситься також сервіс BMW Online, що надає доступ до свіжої інформації з прив'язкою до місця розташування (погода, новини), а також до онлайн-пошуку на основі служб Google™ і роботі з офісними додатками. Крім того, в меню «Додатки» є можливість індивідуального комбінування окремих сервісів, таких як паркувальна інформація, туристичні та готельні путівники та ін.
Передбачена також зручна, надійна і необмежена у часі можливість використання обраних додатків для смартфона. Пакет послуг ConnectedDrive забезпечує також доступ до BMW ConnectedDrive Store, де в будь-який час і в будь-якому місці можна замовити або продовжити послуги та програми або підібрати їх відповідно до індивідуальних вимог. І це лише початок. Пакет послуг BMW ConnectedDrive включає в себе і багато іншого, що перетворює будь-яку поїздку на BMW в насолоду.

BMW ConnectedDrive Store

Все різноманіття наших сервісів і додатків тепер до ваших послуг онлайн в розділі «BMW ConnectedDrive Store» на клієнтському порталі «Мій BMW ConnectedDrive». Замовте індивідуально пропоновані для вашого автомобіля сервіси, такі як розважальна онлайн-система, практичний консьєрж-сервіс або інформація про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу. Крім того, вас чекає безліч інших сервісів і функцій, таких як BMW Online, Інтернет, дистанційне керування автомобілем, а також всі додатки BMW Apps Ready, такі як Napster, Audible або Deezer.
Втім, коли і як довго ви хочете використовувати сервіси і додатки BMW ConnectedDrive, вирішувати вам. Всі сервіси ви можете замовляти на різні терміни — від одного місяця до трьох років.

ДОДАТОК BMW M LAPTIMER.

За допомогою програми BMW M Laptimer можна записувати й аналізувати результати проходження траси, що дозволяє удосконалювати навички водіння. Додаток збирає точні дані з датчиків вашого BMW і відображає вибрані показники на дисплеї управління. Системою можна керувати за допомогою контролера iDrive.
В ході запису додаток BMW M Laptimer відображає положення автомобіля в координатах GPS, швидкість, поздовжнє прискорення, поперечне прискорення (величину перевантаження в g), час проходження кола і час розгону до певної швидкості (наприклад, з місця до 100 км/год). Залежно від встановленого обладнання, моделі і року випуску автомобіля система може також вимірювати такі параметри, як положення педалі акселератора, кут повороту, уповільнення, обороти двигуна, включена передача, витрата палива. Записані дані можна опублікувати в соціальних мережах у вигляді скріншотів, а також зберегти і відправити по електронній пошті.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Бажаєте приміряти на себе роль людини, що має особистого секретаря? Тепер у вас є така можливість завдяки консьєрж-сервісу від BMW ConnectedDrive. Досить одного натискання кнопки, щоб зв'язатися зі співробітником контактного центру BMW ConnectedDrive, який прийме на себе функції вашого особистого помічника в дорозі.
Що б ви не шукали — ресторан, найближчий банкомат або цілодобову аптеку, — співробітник контакт-центру BMW знайде адресу і по вашому запиту перешле відповідну інформацію безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Функція «Консьєрж-сервіс» не залежить від вашого мобільного телефону і доступна цілодобово як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати.

РОЗВАЖАЛЬНА ОНЛАЙН-СИСТЕМА.

Музика для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою: з розважальною онлайн-системою в автомобілі BMW можна отримати прямий і необмежений доступ більш ніж до 22 мільйонів записів. І для цього не потрібні обхідні шляхи у вигляді інших пристроїв, наприклад — смартфонів. Тут знайдеться музика на будь-який смак. При відтворенні треку або альбому якогось виконавця в автомобілі відбувається автоматичне завантаження на жорсткий диск автомобіля. Це дозволяє безперервно насолоджуватися музикою.
З розважальної онлайн-системою ви маєте можливість створити власний аккаунт у відповідного провайдера BMW, наприклад — у Napster, і слухати музику абсолютно безкоштовно в шести європейських країнах: Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Нідерландах та Іспанії.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

У потрібний момент система надання інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI) забезпечить вас актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. При цьому передається точна інформація про місце і тривалості труднощів, з тим щоб водій міг майже в реальному часі оцінити ситуацію на автомагістралях, шосе і численних ділянках в межах міста. Рекомендації по об'їзду допомагають знайти найбільш економічний шлях до мети. Джерелом даних служить, зокрема, анонімна інформація про переміщення з GPS-даних парків транспортних засобів, додатків для смартфонів і поліцейських звітів, а також повторювані дорожні ситуації, наприклад, в години пік.
Для характеристики дорожньої обстановки дороги забарвлюються в зелений, жовтий, оранжевий або червоний кольори.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ.

Опція дистанційного керування автомобілем і безкоштовний додаток My BMW Remote (яке можна завантажити в магазинах Apple App Store і Google Play Store) дозволяють через Інтернет управляти на відстані різними функціями вашого BMW — наприклад, відмикати і замикати автомобіль. Ви також можете передавати в навігаційну систему адреси, знайдені за допомогою «Online-search powered by Google™».
Крім того, можна відобразити місце розташування автомобіля в радіусі 1,5 км. Як переглянути опції потрібно разова активація послуги через клієнтський портал в розділі «Мій BMW ConnectedDrive» на сайті www.bmwconnecteddrive.com.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Інтелектуальний екстрений виклик дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу в надзвичайних ситуаціях, а також допомогу спеціально підготовлених співробітників на вашій рідній мові, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном. У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає екстрений виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW за допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру BMW повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби і нададуть підтримку по телефону, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Екстрений виклик можна активувати і вручну, наприклад в разі, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.

ІНТЕРНЕТ.

Опція «Інтернет» дозволяє виводити на дисплей управління з високою роздільною здатністю в автомобілі BMW сторінки інтернет-сайтів. Точно так же, як вдома біля комп'ютера, водій на свій розсуд має доступ до вмісту веб-сайтів з повною швидкістю UMTS. Введення адреси здійснюється простим і зручним чином через контролер iDrive або через список обраного.
Безлімітний тариф на передачу даних, що входить в опцію «Інтернет», діє на всій території країни (немає міжрегіонального роумінгу). Користуватися інтернетом з дисплея управління можна при швидкості руху до 4 км/год. Розважальна система для задніх пасажирів серії Professional дозволяє користуватися Інтернетом також пасажирам заднього сидіння за допомогою вмонтованих в спинки передніх сидінь дисплеїв.