Із задоволенням за кермом

THE iX

АБСОЛЮТНО НОВИЙ BMW iX

АБСОЛЮТНО НОВИЙ BMW iX: ПЕРШОПРОХОДЕЦЬ НОВОЇ ЕРИ.

Концепт, який був втілений у реальність. Визначення електромобільності. Завдяки енергоефективній технології BMW eDrive та електричному повному приводу, BMW iX досягає виняткового запасу ходу та вражаючого прискорення з місця. Мінімалістична мова дизайну надає йому сучасний та виразний вигляд. Матеріали найвищої якості та надсучасні технології створюють преміальну атмосферу та забезпечують максимальний комфорт у салоні автомобіля — досить просторому для п'ятьох пасажирів. Дізнайтесь більше про свій улюблений мобільний простір — новий BMW iX.

01

МОНОЛІТНИЙ ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ.

01

МОНОЛІТНИЙ ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ.

Гладкі поверхні та мінімалістичний дизайн надають BMW iX сильний характер.

02

БІЛЬШЕ ПРОСТОРУ ДЛЯ ВИЩОЇ ЯКОСТІ ЖИТТЯ.

02

БІЛЬШЕ ПРОСТОРУ ДЛЯ ВИЩОЇ ЯКОСТІ ЖИТТЯ.

Стильний дизайн преміум-класу у поєднанні з найсучаснішими технологіями забезпечують приємне відчуття просторості у BMW iX — вашому улюбленому мобільному просторі.

03

ЗАПАС ХОДУ БІЛЬШЕ 600 КМ*.

03

ЗАПАС ХОДУ БІЛЬШЕ 600 КМ*.

Створений для подорожей на великі відстані та для електричної мобільності — BMW iX встановлює нові стандарти у щоденній практичності завдяки своєму електричному повному приводу та запасу ходу понад 600 км*.

04

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ЕЛЕКТРИЧНОГО ВОДІННЯ.

04

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ЕЛЕКТРИЧНОГО ВОДІННЯ.

Два надзвичайно енергоефективні електродвигуни BMW майже безшумно розганяють BMW iX від 0 до 100 км/год менш ніж за п’ять секунд, з плавним прискоренням і потужністю понад 500 к.с.

« BMW Group безперервно переосмислює себе. Це центральний елемент нашої корпоративної стратегії. А BMW iX є вражаюче яскравим і наочним вираженням такого підходу. »
Олівер Ціпсе, голова правління BMW AG
« Монолітний дизайн з чіткими лініями відрізняється виразністю та забезпечує автомобілю потужний зовнішній вигляд. BMW iX виглядає переконливо та в той же час зібрано й елегантно. »
Домагой Дукеч — шеф-дизайнер BMW
« Ми розробляли новий дизайн BMW iX з нуля. Разом із тим ми подбали про те, щоб створити сучасний мінімалістичний дизайн інтер'єру з дуже просторим дизайном. »
Домагой Дукеч — шеф-дизайнер BMW

БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА УВАГА ДО ДЕТАЛЕЙ.

Філософія Shy-Tech та найсучасніші технології нового BMW iX.

Дизайн, розкішна атмосфера салону та інноваційні функції стриманої високотехнологічності Shy-Tech у поєднанні з нульовим рівнем шкідливих викидів роблять BMW iX ідеальним рішенням для комфортного пересування як у щоденній експлуатації, так і у далеких подорожах. Згідно філософії Shy-Tech, ключова увага приділяється пасажирам автомобіля, у той час як високотехнологічні рішення відходять на другий план до того моменту, як у них виникає необхідність: свого роду прихований інтелект, що знаходить свій вияв у безлічі особливих і унікальних деталей BMW iX.

ПРО АБСОЛЮТНО НОВИЙ BMW iX.

01 Запас ходу понад 600 км*

02 Електричний повний привід з двома електродвигунами потужністю понад 500 к.с.*

03 Прискорення до 100 км/год менш ніж за 5 секунд*

04 Підзарядка для запасу ходу в 120 км всього за 10 хвилин*

05 Швидка зарядка на громадських зарядних станціях: з 10 до 80% менше ніж за 40 хвилин*

НОВИЙ ВИМІР ЩОДЕННОЇ ПРАКТИЧНОСТІ.

BMW iX здійснює справжню революцію у сегменті преміальних SAV. Із запасом ходу більше 600 км* він ідеально підходить як для щоденної експлуатації, так і для далеких поїздок — справжній автомобіль на кожен день. Його високі можливості пояснюються унікальною концепцією кузова, в основу якого було покладено наш багаторічний досвід створення раціонально полегшених конструкцій і використання інноваційних матеріалів — полегшеного алюмінію, сталі та карбону.

ВРАЖАЮЧА ДИНАМІКА.

Інноваційний привід.

На додаток до двох електродвигунів, п'яте покоління технології BMW eDrive включає у себе високовольтну батарею, силову електроніку та зарядну систему BMW iX. Два потужні електродвигуни забезпечують електричний повний привід і не тільки відрізняються високою ефективністю, але і наділяють BMW iX можливостями справжнього спорткара: потужність становить понад 500* к.с., а прискорення до 100 км/год займає менше 5 секунд.

Ефективна та комфортна мобільність.

Система рекуперації з індивідуальним регулюванням у поєднанні з адаптивною пневмопідвіскою на обох осях не тільки сприяє збільшенню запасу ходу, але і дозволяє водієві привести темперамент BMW iX до відповідності своїм побажанням. У будь-якому випадку забезпечується типовий рівний характер руху на електротязі — чи то спортивний, орієнтований на максимальний запас ходу або комфортабельний режим аж до режиму "однієї педалі", коли автомобіль гальмує за відпущеної педалі акселератора.

BMW CHARGING — ПРОСТЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ.

Завдяки різноманітним можливостям заряджання у домашніх умовах і на загальнодоступних станціях сервіс BMW Charging відкриває перед власниками BMW iX найширші перспективи. Даний сервіс включає в себе всі найважливіші продукти та послуги, серед яких доступ до громадської мережі зарядних станцій BMW Charging з більш ніж 450 тисячами зарядних пунктів у всьому світі, а також необхідне для домашнього заряджання обладнання. Зарядна спроможність BMW iX становить до 200 кВт. Це означає, що заряджання для запасу ходу у 120 км займає всього 10 хвилин, а для заряджання з 10 до 80% ємності батареї потрібно менше 40 хвилин. У себе вдома ви можете зручно зарядити свій BMW iX від пристрою BMW Wallbox потужністю до 11 кВт менш ніж за 11 годин, забезпечивши 100-відсоткий заряд батареї, наприклад, упродовж ночі. У рамках сервісу BMW Charging компанія BMW пропонує нову тарифну структуру для загальнодоступних зарядних мереж, щоб зробити процес заряджання таким простим і зручним, як і заряджання вдома — наприклад, без оплати абонемента впродовж першого року для покупців нових електромобілів. Велика мережа станцій BMW Charging дозволяє користуватися послугами різних операторів, використовуючи карту BMW Charging або відповідний застосунок.

ІНОВАЦІЙНА АЕРОДИНАМІКА BMW iX.

BMW iX створений за принципом "форма слідує за змістом", що відбивається у кожній деталі його динамічного дизайну. В першу чергу це проявляється у рівних поверхнях кузова з віднесеним назад салоном і зведеними до мінімуму стиками, а також у плоскому днищі. Завдяки закритим передній частині та задньому дифузору, а також таким незвичайним деталям, як втоплені дверні ручки або дзеркала заднього виду, інтегровані в окантовки стекол, BMW iX володіє винятковим коефіцієнтом аеродинамічного опору, який дорівнює 0,25. У підсумку він поєднує в собі високий запас ходу та енергоефективність з інноваційним дизайном SAV.

ВИТРАТА ПАЛЬНОГО ТА ВИКИДИ СО2.

*Значення є попередніми, і можуть бути змінені. Швидкість зарядки розрахована при застосуванні зарядних станцій 150 кВт/год.

Виміряно відповідно до випробувального циклу WLTP

BMW iX(1):
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): менше 21
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 0
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0

Значення для автомобілів, відмічених (1), є попередніми.

Інформація про витрату пального, викиди CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EC) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для даної моделі.

Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням https://www.dat.de/co2

Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувального циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.