Весняний піт-стоп

auto_main_photo

Весняний піт-стоп

Прийшов час змінити колеса або шини? Ми з радістю Вам у цьому допоможемо!

А для того, щоб заміна коліс і шин була не тільки корисною а й приємною ми розробили для Вас кілька вигідних пакетів послуг.

Наші сервісні пакети пропонують оптимальне поєднання послуг з привабливою вартістю і розділені на два типи - заміну шин і заміну коліс в зборі.

Пропонуємо Вам ознайомитися з пакетами і вибрати найбільш підходящий для Вашого автомобіля.

Пакети по заміні шин

Tires Basic

Tires Standart

Tires Premium

 

Пакети по заміні колес

Wheels Basic

Wheels Standart

Wheels Premium

Сезонне зберігання коліс і гуми

Tires & Wheels Hotel

 

Запис на сервіс

Всі ціни наведено в грн з урахуванням ПДВ. Спеціальною пропозицією можуть скористатися власники автомобілів BMW та MINI з 01.04.2022 р. по 30.06.2022 р.

* Вартість акційних пакетних пропозицій не включає в себе балансувальні тягарці, пакувальні пакети, очисні і мастильні матеріали тощо.

** У разі неможливості виконання регулювання кутів установки коліс через технічний стан елементів рульового управління і елементів ходової частини - таку роботу (регулювання кутів установки коліс) буде виключено з пакетною пропозиції і акту виконаних робіт.

*** З 01.04.2022 р. по 01.11.2022 р.

**** Акційна вартість зберігання гуми/коліс діє за умови використання клієнтом одного з запропонованих пакетів робіт при шиномонтажу або заміні коліс у зборі та повної передоплати послуги в рамках пакетної пропозиції.