BMW X3 M Подробиці

Із задоволенням за кермом

АВТОМОБІЛІ BMW X3 M.

Чотири потужні моделі BMW X3 для такої спортивної різниці.

BMW X3 M COMPETITION.

Show Less Show More

Максимальна динаміка водіння й ексклюзивність.

 • Високопродуктивний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinРower Turbo
 • M xDrive з активним диференціалом М и 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic з Drivelogic
 • Ексклюзивні елементи дизайну й обладнання
 • 375 кВт/510 к.с., 600 Нм, 0-100 км/год за 4,1 с

BMW X3 M.

Show Less Show More

Динаміка водіння на вищому рівні.

 • Високопродуктивний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinРower Turbo
 • M xDrive з активним диференціалом М
 • 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з Drivelogic
 • 353 кВт/480 к.с., 600 Нм, 0-100 км/год за 4,2 с

BMW X3 M40i.

Show Less Show More

Винятково збалансована продуктивність і щоденна відповідність.

 • 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinРower Turbo
 • BMW xDrive
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic
 • 260 кВт/354 к.с., 500 Нм, 0-100 км/год за 4,8 с

BMW X3 M40d.

Show Less Show More

Потужність і ефективність без жертв.

 • 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinРower Turbo
 • BMW xDrive
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic
 • 240 кВт/326 к.с., 680 Нм, 0-100 км/год за 4,9 с

BMW X3 M COMPETITION ТА BMW X3 M.

Показники потужності.

Двоє представників сімейства BMW, надвисокі параметри продуктивності – усі деталі шасі та трансмісії акцентують джерела автоспорту BMW М. У поєднанні з харизмою Х вони гарантують властиву для лінійки М насолоду від їзди по будь-яких дорогах.

BMW X3 M COMPETITION.

Характеристики оформлення.

Видатні пропорції та бездоганно узгоджені деталі оформлення М і глянцевому чорному відтінку додають BMW X3 M COMPETITION дух максимальної продуктивності. Усередині неповторні деталі поєднуються зі спортивністю для створення неймовірної атмосфери.

BMW X3 M.

Спортивна інтерпретація духу пригод – BMW X3 M. Видатні пропорції та дивовижні деталі дизайну М можна сміливо віднести до генів автомобільного спорту цієї моделі Х. Прекрасна основа машині забезпечується за рахунок полірованих 20-ти дюймових легкосплавних автодисків М у відтінку Orbit Grey. Підкреслити індивідуальну спортивну харизму вдається за допомогою хромованих вставок на рамі радіаторній решітці, а також хромованих вихлопних труб. Спортивний стиль виражений і в салоні. Передні водійське та пасажирське сидіння зі шкіри «Vernasca» у чорному кольорі гарантують максимальний комфорт – це відноситься до повсякденного життя та динамічної їзди по гоночному трекові. Оригінальний салон доповнюється якісними елементами – обшивка антрацитом BMW Individual, шкіряне кермо М і контрастна строчка М.

BMW X3 M40i ТА BMW X3 M40d.

Оформлення та динамічність їзди.

Видатне оформлення, спортивна динамічність їзди. Моделі BMW з унікальними функціями та технологічним пакетом, націленим на ефективність, показують справжню спортивну ДНК.

БЕНЗИНОВИЙ МОТОР TWINPOWER TURBO.

У комбінації з 8-ми ступінчастою трансмісією Steptronic Sport інтегрований 6-ти циліндровий бензиновий мотор М Twinpowerturbo у моделі BMW X3 M40i гарантує вражаючу динамічність за рахунок власних незрівнянних характеристик. Обладнаний турбонагрівачами Twinscroll клапанним керуванням, що абсолютно регулюється, Valvetronic, а також високоточним упорскуванням, він здатний видавати 354 к.с. (260 кВт) і розвинути найбільший крутний момент 500 Нм.

ДИЗЕЛЬНИЙ МОТОР М TWINPOWER TURBO.

6-ти циліндровий дизельний мотор М Twinpowerturbo на моделі BMW X3 M40d вражає великою потужністю та продуктивністю. Удосконалений за масою мотор з парою турбонагрівачів Twinscroll і мінливою геометрією турбіни, системою прямого упорскування Commonrail дозволяє досягти ефективності в 326 к.с. (240 кВт) і вражаючого крутного моменту в 680 Нм. За рахунок цього забезпечується дивовижна тяга та підвищена динамічність їзди.

АВТО BMW X3 M.

Допомога водієві.

Концентрація уваги на дійсно важливому. За рахунок інноваційних систем допомоги для водія та корисних функцій підключення в кабіні, машини BMW X3 M відносяться до найсучасніших – для ультрасучасної мобільності найвищого рівня.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ АВТОМОБІЛІВ BMW X3 M

Витрата палива та викиди СО2.

BMW X3 M(2):
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.5
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 239

BMW X3 M Competition(2):
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.5
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 239

BMW X3 M40i:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 8.9
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 204

BMW X3 M40d:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 6.8-6.7
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 179-176

Значення транспортних засобів, позначених(2), є попередніми.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованому на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливої установки додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄC і діючої редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівні викидів CO2 і споживанні електроенергії в циклі NEDC.

Докладніша інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна одержати в дилерських центрах, а також подивитися за посиланням:

 

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html