Дізнатися більше про BMW X3

Із задоволенням за кермом

НА МІСІЇ.

Абсолютно новий BMW X3.

Нова модель BMW X3 – це втілення безкрайніх можливостей та зразок дивовижної потужності та свободи. Вже з першого погляду він вражає власним атлетичним виглядом. За рахунок напівавтоматичного водіння та інтелектуального повнопривідного механізму BMW xDrive він забезпечує найвищу ступінь комфорту як на трасі, так і за її межами. Поряд з цим він знову ж встановлює стандарти у своїй сфері та чітко дозволяє усвідомити: існує значна відмінність в тому, як прибути в пункт призначення.

BMW X3 M40i:
Витрата палива в л/100 км, (в змішаному циклі): 8.4-8.2
Викиди CO2 в г/км, (в змішаному циклі): 193-188

Розгін від 0 до 100 км/год, сек (BMW X3 M40i)

4,8

Максимальна швидкість в км/год (BMW X3 M40i)

250

Витрати л/100 км, (в змішаному циклі) (BMW X3 M40i)

8,4-8,2

Викиди CO2 г/км, (в змішаному циклі) (BMW X3 M40i)

193-188

БЕЗКОМПРОМІСНА ДИНАМІКА –
НА БУДЬ-ЯКІЙ ПОВЕРХНІ.

Інтелектуальний повний привід BMW xDrive.

«Суверенний та рівномірний він намагається відкрити невідоме, тому що він знає свою внутрішню силу».

 

MARC MICHAEL MARKEFKA,
ГОЛОВА DESIGN MIDSIZE CLASS BMW AUTOMOBILES

Витрати палива та викиди CO2.

Дані щодо витрати палива та викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у редакції, що застосовувалася на момент схвалення типу. Цифри визначають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс та шин.

Специфікації з ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94/EC та Pkw-EnVKV та базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Додаткову інформацію про офіційне споживання палива та викиди СО2 нових легкових автомобілів можна дізнатися з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів та на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html