Динамічні характеристики і економічність в BMW X3

Із задоволенням за кермом

БЕЗМЕЖНИЙ –
АЖ ДО ФІНІШУ.

Динаміка руху та ефективність BMW X3

Характер BMW X3 досить легко описується – безперечна комбінація динамічності та високого рівня безпеки. Саме завдяки цьому він гарантує найбільший комфорт пересування та максимальний захист навіть в екстремальних ситуаціях на слизькій трасі. Дивовижну насолоду від їзди цього авто забезпечують також великий крутний момент у комбінації з вражаючою маневреністю та тягою. Або іншими словами – для BMW X3 шлях закінчується там, де тільки побажаєте.

BMW X3 M40i:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 193-188

ВРАЖАЮЧА
ПОТУЖНІСТЬ.

Нова генерація 6-ти циліндрових дизельних моторів BMW TwinPowerTurbo відрізняється чудовою віддачою у комбінації з ідеальними даними витрати пального, які були досягнуті в ході використання інноваційних технологій, наприклад, системи прямого впорскування CommonRail та турбо нагрівача зі змінною геометрією. Мотор здатний розвинути 183 кВт (249 л.с.) та вражаючий максимальний крутний момент – 560 Нм.

АЕРОДИНАМІКА.

За рахунок розумно полегшеної конструкції авто стало значно легше, а грамотно підібрані способи для вдосконалення аеродинамічної надали можливість досягти оптимізації значення аеродинамічного опору. Ці показники сприятливо позначаються на динаміці їзди, витраті пального та економності. Окремої уваги вимагає дизайн задньої області потоку, зовнішні дзеркала для заднього огляду, вдосконалені за аеродинамічністю, та AirCurtain на передньому бампері. Вражаючою пропозицією можна назвати активні радіаторні повітряні заслінки – якщо потреба в охолодженні невелика, то заслінки закриті, що підвищує характеристики аеродинаміки.

BMW Efficient Dynamics дає можливість максимально ефективно використовувати кожен літр пального – найбільша міць, підвищена економність пального і більш виражене задоволення від будь-якої поїздки. Використання технічних удосконалень, що зменшують споживання пального, дає можливість, що будь-яке авто BMW втілює динамічність в чистій формі.

Витрати палива та викиди CO2.

Дані щодо витрати палива та викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у редакції, що застосовувалася на момент схвалення типу. Цифри визначають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс та шин.

Специфікації з ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94/EC та Pkw-EnVKV та базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Додаткову інформацію про офіційне споживання палива та викиди СО2 нових легкових автомобілів можна дізнатися з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів та на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html