Дизайн BMW X3

ПОТУЖНА ЕСТЕТИКА.

ДИЗАЙН НОВОГО BMW X3.

Досить одного погляду. Ефектний дизайн автомобіля по-іншому демонструє впевненість та свободу на трасі. Правильні пропорції, стрімкі контури та гранична підкресленість ширини кузова ззаду та спереду – всі ці деталі представляють представницький та розкішний спосіб, що до того ж має продовження в удосконаленому дизайні салону. Крім того, за рахунок різноспрямованих ліній в обробці модель BMW X3 надає можливість зробити відповідний образ для споживачів з різноманітними запитами.

BMW X3 M40i:
Витрати палива в л/100 км в змішаному циклі): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 193-188

БЕЗДОГАННИЙ ВИГЛЯД БУДЬ-ЯКОЇ ТРАСИ НАВІТЬ ТАМ, ДЕ ЇЇ НЕМАЄ.

За рахунок адаптивних світлодіодних фар в одне ціле об’єднується неосліплююча система управління режимом дальнього світла BMW SelectiveBeam, система статичного освітлення на поворотах та головне світло з адаптивними фарами. За допомогою яскравого світла, за своїм спектром близького до денного, гарантується відмінне, розмірене освітлення траси, що знижує стомленість водія. Потік світла у автоматичному режимі розподіляється на відміну від швидкості пересування та кутів поворотів керма. Четвірка світлодіодних кілець виступає у якості виразної деталі оформлення, яка виділяє BMW на тлі інших машин навіть в темний час доби.

ЗБЕРІГАЄ СПОКІЙ
НАВІТЬ В БУРЮ.

Сучасний акустичний дизайн.

Атмосфера розслабленості та спокою: значно вдосконалений акустичний комфорт перетворює салон авто в ексклюзивну зону спокою навіть на високій швидкості їзди. Акустичне скління високої якості істотно зменшує шум, що утворюється повітряними потоками під час руху машини, а також інший шум.

ЛІНІЙКА BMW INDIVIDUAL.

Прояв індивідуальності. З унікальними способами обробки.

Фарбування кузова BMWIndividual.

Sunstone metallic
Створений спеціально для нової моделі BMW X3 відтінок BMW IndividualSunstone metallic є сріблястим кольором з золотистим відливом, яскравість якого варіюється в залежності від того як падає сонячне світло за рахунок спеціалізованих пігментів в складі фарби. Такий колір обробки додає автомобілю привабливість та вишуканість. 21-дюймові легкосплавні автодиски BMW Individual V-spoke 726 I, що відіграють роль додатку, відмінно акцентують увагу на спортивній елегантності авто.

Обробка BMW Individual повністю з дрібнозернистої шкіри Merino.

Повна обробка зі шкіри можлива в кольорі слонової кістки, «Тартуфо» або ж «Червоний Фіона/Чорний», яка вражає не тільки дивною якістю матеріалу, але й професійною обробкою всіх деталей. Таких, наприклад, як стрічки у яскравому відтінку та стрічка «Prisma», що застосовується вперше.

Декоративні планки BMW Individual.

Рояльний лак чорного кольору.
Планки для декорування у формі виконання «Чорний рояльний лак» характеризуються чудовим блиском. З їх допомогою в салоні BMW X3 утворюється атмосфера елегантності. У ролі ексклюзивної прикраси ці декоративні елементи вдало вписуються в різноманітні композиції салону.

Накладка для порогу BMW Individual.

Накладка на поріг з алюмінію високої якості: вже під час відкриття дверей машини частішає серцевий ритм в передчутті дивної насолоди від їзди. Також вказує на унікальне походження емблема «BMW Individual», розташована на накладках.

Легкосплавні автодиски BMW Individual.

Завдяки власному спортивно-елегантному дизайну у відтінку «Orbit Grey» з відшліфованою поверхнею 21-дюймові автодиски BMW Individual V-spoke 726 I встановлюють дивовижні акценти на зовнішньому вигляді нової моделі BMW X3. На одну зі спиць наноситься елегантне гравіювання лазером «BMW Individual».

ПІДГОТОВЛЕНИЙ ДО НОВИХ ПОДОРОЖЕЙ: SPECIALIZED ДЛЯ BMW E-BIKE.

У пошуку виклику BMW X3 відшукав свого однодумця – SPECIALIZED для BMW E-BIKE. Дивовижний та є-гірський спортивний велосипед, де мотор разом з акумулятором повністю встановлені в раму. Він оснащений 3-ма різноманітними режимами пересування для подолання найбільш екстремального підйому та нахилу, вражаюче проявляє себе на висоті. За рахунок спеціально створеної програми SPECIALIZED MissionControl ви можете в будь-який час скласти свій маршрут таким чином, щоб акумулятор витримав всю протяжність подорожі. До того ж, завжди можете зарядити його, використовуючи створений спеціально кабель для зарядження в BMW X3. Для веселого пересування на допустимому рівні – незалежно від типу рельєфу.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ РІЗНОМАНІТНИХ ЦІЛЕЙ.

Дивовижне розмаїття виділяє й аксесуари для нової моделі BMW X3. Не має значення, чи бажаєте акцентувати увагу на спортивному характері, розширити простір для розташування багажу або отримати задоволення від ще більшої кількості практичних опцій. З фірмовими аксесуарами BMW він прекрасно доповнить Ваш образ життя. Підбір продуктів високої якості простягається від практичних верхніх боксів для багажу, підлогового килимка та вражаючих автодисків до модних багажників для велосипеда.

Витрати палива та викиди CO2.

Дані щодо витрати палива та викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у редакції, що застосовувалася на момент схвалення типу. Цифри визначають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс та шин.

Специфікації з ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94/EC та Pkw-EnVKV та базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Додаткову інформацію про офіційне споживання палива та викиди СО2 нових легкових автомобілів можна дізнатися з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів та на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html