M Performance аксесуари для BMW X3

Із задоволенням за кермом

ВИЩИЙ РІВЕНЬ СВОБОДИ.

BMW X3 M40i.

Змусить Ваш пульс битися частіше – вражаюча потужність 360 л.с. та дивовижна спадщина покоління MPerformance надає можливість BMW X3 M40i збільшити межі дозволеного. Його маневреність, чіткість управління та дивовижна стабільність пересування на різноманітному рельєфі, що вражають уяву, перетворюють його в безперечного переможця у власному сегменті.

 

 

BMW X3 M40i:
Витрата палива л/100 км (змішаний цикл): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 193-188

РІВЕНЬ
АДРЕНАЛІНУ
НА МАКСИМУМ.

Неймовірна потужність та найчистіша швидкість. 6-циліндровий рядний мотор на бензині MPerformance TwinPowerTurbo BMW X3 M40i дозволяє катапультувати машину від 0 до 100 за 4,8-4,9 секунди, що вражає. Найбільший крутний момент на 500 Нм та дивовижна чуйність мотора утворюють повністю нове відчуття їзди. Збільшення концентрації адреналіну включено.

360 К.С.

Які його цілі? Максимум від усього. BMW X3 M40i комбінує в собі різні властивості, що визначають його унікальний високотехнологічний характер. Він чітко та бездоганно втілює на різноманітних дорогах вражаючу потужність власного мотора, яка становить 360 к.с. Цього вдається досягти за рахунок дивно злагодженого функціонування спеціального налаштованого рульового управління, спільно з підвіскою, та вдосконаленою повнопривідною системою BMW xDrive. Але одна властивість зберігає свою стабільність – там, де інші прийшли до своєї найвищої точки, BMW X3 M40i все ще стабільно рухається вперед.

ПІДГОТОВЛЕНИЙ ДО ВСІХ ВИКЛИКІВ.

Витривалий, динамічний та такий, що вражає своєю маневреністю. Перебуваючи за кермом BMW X3 M40i, будь-який водій відчуває найбільшу маневреність та дивовижне задоволення від керування цим авто. Воно завжди перебуває в готовності прийняти будь-який виклик. Кожен його компонент створений з урахуванням запитів найвищої динамічності. Бездоганні властивості рульового управління, параметри підвіски M Sport в спортивному стилі та неймовірний динамічний повний привід забезпечує у будь-якій ситуації реалізацію дивовижних властивостей мотора на трасі. У разі потреби спортивні гальма М моментально гальмують машину. Відчуйте на власному досвіді високу точність управління кермом та вражаючу тягу.

ВРАЖАЮЧИЙ ВИД.

BMW X3M40i моментально вражає за рахунок власного відтінку «Сірий Церій», що вирізняється, та доступний тільки для машин лінійки M Performance. Притягує до себе погляди представницька передня частина з помітною подвійною решіткою радіатора в тому ж самому характерному відтінку з розширеними повітрязабірниками. Задня частина має досить спортивний вигляд за рахунок обробки на вихлопних патрубках хромом чорного кольору. Імпозантний зовнішній вигляд доповнюється яскравими корпусами для зовнішніх дзеркал заднього огляду та унікальними легкосплавними автодисками М Double-spoke 718 M.

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН САЛОНУ BMW X3 M40і.

Вид салону BMW X3 M40i втілює відображення безперечної динамічності цього авто. Перед тим, як сядете на сидіння, Вашою увагою заволодіють оригінальні накладки на порозі, які мають позначення автомобіля MPerformance, що підтверджують спортивну спадковість в генах машини. Націлений на водія кокпіт приємно дивує практичним розміщенням всіх головних управлінських органів, що знаходяться весь час в безпосередній близькості від водія. Але в цей же час всі найбільш важливі дані при пересуванні виводяться на інноваційній комбінації пристосувань з цифровими значками моделі. Сидіння у спортивному стилі зі шкіряною оббивкою відтінку «Коньяк» високої якості дивують своєю бездоганною ергономікою та витонченим дизайном у спортивному стилі.

ІНТЕНСИВНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ
ВІД ВОДІННЯ.

За рахунок продуманих всіх аспектів дизайну, машини MPerformance демонструють дивовижний стиль у комбінації з вражаючим атлетизмом та неймовірним витривалим приводом, який вважається одним із найбільш потужних виконавців у будь-який лінійці машин. Також вони гарантують панівну динамічність, що перехоплює дух, в той же час не втрачаючи комфортність. Авто BMW MPerformance. А якщо говорити коротше – підвищена насолода від їзди.

Витрати палива та викиди CO2.

Дані щодо витрати палива та викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у редакції, що застосовувалася на момент схвалення типу. Цифри визначають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс та шин.

Специфікації з ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94/EC та Pkw-EnVKV та базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Додаткову інформацію про офіційне споживання палива та викиди СО2 нових легкових автомобілів можна дізнатися з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів та на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html