Системи допомоги водієві в BMW X3

Із задоволенням за кермом

БЕЗДОГАННИЙ ЗВ'ЯЗОК.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ У НОВОМУ BMW X3.

У будь-якій подорожі підтримуйте весь час на зв’язок зі своїми близькими, використовуючи унікальні сервіси з корисними додатками, отримуйте та надсилайте повідомлення через електронну пошту. BMW X3 гарантує ексклюзивну ступінь комунікації та зручності у власному сегменті. Новітня концепція для управління в будь-який час забезпечує прекрасний зв’язок машини та водія. У результаті Ви, перебуваючи за кермом, можете отримати тільки насолоду – адже всі параметри націлені тільки на Ваші потреби та створені для втілення майбутніх правил автономної їзди. В цей же час інноваційні допоміжні системи для водія гарантують новий найвищий рівень захисту та суттєво зменшують навантаження для водія. Це надає можливість повністю сконцентрувати увагу на важливій меті – задоволення від їзди.

РОЗГЛЯНЕМО НАЙВАЖЛИВІШЕ.

Модернізований спосіб пересування.

Новітня управлінська концепція авто здобуває повагу завдяки власній дивовижній інтелектуальності. Комфортно розміщені управлінські органи та незначна дистанція до них переносять насолоду від поїздок на повністю новий щабель. Певними опціями можливо управляти за допомогою спеціального механізму голосових команд BMW, принципу управління за допомогою жестів BMW, а також за рахунок дисплея з сенсорним екраном. Вам буде потрібно всього пару помахів рукою перед центральною консоллю, для того щоб змінити налаштування системи навігації, прийняти або відхилити виклик.

Проекційний екран BMW.

За відображення всіх важливих даних в полі видимості водія відповідає проекційний повноколірний монітор BMW, що надає можливість повністю зосередити свою увагу на тому, що відбувається на дорозі. Тут, до того ж, виводиться швидкісний режим на поточний момент, команди від системи навігації, обмеження швидкості пересування, куди входять повідомлення про неможливість обгону, перелік телефонних номерів та інформації від системи розваг.

12-дюймовий контрольний екран.

За допомогою багатофункціонального екрану, розміщеного на приладовій панелі, з системою BlackPanel та розміром діагоналі в 12 дюймів гарантується якісне виведення характеристик їзди машини. Різноманітні режими та їх опції виводяться на приладову панель в різних кольорах та графіках, окремо для кожного з трійки режимів – SPORT/ECO PRO/COMFORT.

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ.

BMW Connected Drive.

BMW ConnectedDrive – це особистий помічник, створений для допомоги водієві у будь-який час та без будь-якого напруження доїхати до місця призначення, крім того він гарантує відмінний та чіткий зв’язок з машиною – незалежно від пункту, де Ви перебуваєте.

Витрати палива та викиди CO2.

Дані щодо витрати палива та викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у редакції, що застосовувалася на момент схвалення типу. Цифри визначають транспортний засіб з базовою конфігурацією в Німеччині, а зазначені діапазони враховують різний розмір обраних коліс та шин.

Специфікації з ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94/EC та Pkw-EnVKV та базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

Додаткову інформацію про офіційне споживання палива та викиди СО2 нових легкових автомобілів можна дізнатися з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів та на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html