Комфорт і функціональність BMW X6

Із задоволенням за кермом

ПЕРЕТВОРЮЄ КОКПІТІ У VIP-ЛОЖУ.

Комфорт і функціональність на BMW X6.

Розташовуйтеся зручніше. У BMW X6 все підпорядковано головній меті - вашому комфорту. Він починається з системи комфортного доступу в просторий і дивно функціональний салон. І підхоплюється акустичною системою Bang & Olufsen High End Surround Sound або розважальною системою Professional для задніх пасажирів. Тому для ваших супутників поїздка теж не буде стомлюючої.

СИСТЕМА ОБ'ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ BANG & OLUFSEN HIGH END SURROUND SOUND.

Акустична система Bang & Olufsen High End Surround Sound оснащена новою системою обробки сигналу Dirac Dimensions, що створює об'ємне звучання. Система має 16 динаміків сумарною потужністю 1200 Вт, в тому числі автоматично висувається центральний динамік на приладовій панелі. Цей середньочастотний динамік грає роль акустичної лінзи. Він забезпечує високу якість звучання на всіх посадочних місцях автомобіля. Система передбачає два варіанти настройки: Studio (максимально автентичне звучання) або Expanded (суб'єктивне розширення обсягу). Підсвічування динаміків сприяє аудіовізуального враженню.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

Салон BMW X6 вражає не тільки ексклюзивними матеріалами, стильним дизайном, але і великим запасом місця, що дозволяє комфортно розміститися водієві і чотирьом пасажирам. На перший погляд заднє сидіння здається двомісним, але насправді тут можуть легко розміститися три пасажири. Всюди в автомобілі передбачені місця для зберігання речей - це і великі кишені у всіх дверях, і відділення в задньому центральному підлокітнику, і простір під підлогою багажного відділення, і багато іншого. У передній центральній консолі розташовані два тримачі для ємностей з напоями, які при бажанні можна закрити шторкою одним рухом руки. Крім того, в відсіках на дверях можна покласти пляшки ємністю до 1,5 л. Заднім пасажирам доступні два тримачі для ємностей з напоями в центральному підлокітнику.

Задня спинка 40:20:40

При піднятою спинці заднього сидіння об'єм багажного відділення BMW X6 становить 580 л. Спинка складається в співвідношенні 40:20:40, що значно розширює можливості перевезення багажу. При повністю складеній спинці обсяг багажного відділення досягає +1525 л.

Пакет місць зберігання

BMW X6 готовий виконати будь-яке ваше бажання. І без того видатну функціональність автомобіля можна додатково розширити за допомогою опціонального пакету місць зберігання. У нього входять відділення для окулярів в стелі і вкладиші для всіх дверних кишень. Додаткове обладнання для зберігання речей включає в себе сітку в бардачку, що фіксує ремінь в відділенні центральної консолі, багажні сітки, багатофункціональні гачки і чотири кріпильних напрямних з регульованими точками кріплення в багажному відділенні.
Ідеальне доповнення до цього - сумка Pro для лиж та сноуборду, що фіксується прямо в кріпильної петлі. У ній можна перевозити чотири пари лиж або три сноуборду, не боячись забруднити або травмувати двох пасажирів, зручно розташувалися на задньому сидінні. Сумка легко виймається, і завдяки вбудованим коліщаткам будь-хто може відвезти її на потрібне місце. У складеному стані сумка займає зовсім небагато місця і може зберігатися на підлозі багажного відділення.

Тягово-зчіпний пристрій

Тягово-зчіпний пристрій має електричне регулювання і цілком забирається під задній фартух. Залежно від встановленого двигуна максимальна маса буксируваного вантажу може досягати 3500 кг.

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО ДОСТУПУ.

Інноваційна і зручна у використанні система комфортного доступу дозволяє відкривати двері автомобіля і запускати двигун без безпосереднього використання ключа. Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може при цьому перебувати в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей (включаючи двері багажника) двигун можна завести кнопкою START-STOP.
До складу даного додаткового обладнання входить функція безконтактного відкривання і закривання дверей багажника. Досить простого руху ногою в просторі під заднім бампером, щоб двері багажного відділення автоматично відкрилася або закрилася. Команду на відкривання багажника розпізнають спеціальні датчики, розташовані в задньому бампері на декількох рівнях. Однак фактичне відмикання і відкриття проводиться тільки в тому випадку, якщо при вас є ключ. Це надійно перешкоджає відкриванню / закривання багажника хибним сигналом, викликаному тваринами або будь-якими предметами.
У комплект оснащення входить також підсвічування простору перед дверима, вбудована в передні і задні зовнішні ручки дверей.

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДРИВАННЯ І ЗАКРИВАННЯ ДВЕРІ БАГАЖНИКА.

Багато хто стикався з ситуацією, коли після вдалого шопінгу потрібно відкрити двері багажника, але руки зайняті покупками, а ключ ще потрібно відшукати. Завдяки інноваційній системі комфортного доступу
в поєднанні з функцією безконтактного відкривання дверей багажника в цьому немає більше необхідності: Досить простого руху ногою в просторі під заднім бампером, щоб датчик зреагував і розблокував кришку багажного відділення.
Після цього двері багажника відкривається і піднімається автоматично. Команду на відкривання багажника розпізнають спеціальні датчики, розташовані в задньому бампері на декількох рівнях. Ця інноваційна функція BMW ConnectedDrive робить відкривання багажного відділення і навантаження в нього зручніше. Доступ надається, тільки якщо система одночасно зафіксує наявність відповідного ключа від автомобіля.

РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА PROFESSIONAL В ЗАДНІЙ ЧАСТИНІ САЛОНУ.

Розважальна система для задніх пасажирів Professional, в яку входять два окремих кольорових екрану високої чіткості, не дасть пасажирам нудьгувати. Розташований позаду DVD-привід дозволяє переглядати фільми на кожному з двох екраном з діагоналлю 9,2 дюйма.
Пасажири можуть також дивитися телевізійні програми, виходити в Інтернет, користуватися доступними онлайн-сервісами (в залежності від з'єднання з мобільним телефоном), слухати музику на MP3-плеєрі, а також підключати до екранів ігрову консоль. Для відтворення звуку використовуються динаміки або навушники (в тому числі бездротові). Для розважальної системи Professional передбачено також дистанційне керування. Крім того, задні пасажири можуть користуватися навігаційними функціями автомобіля.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ.

Багатофункціональний дисплей з діагоналлю 10,25 дюйма, виконаний за технологією Black Panel, забезпечує ефектний показ характерних для BMW круглих інструментів. Завдяки відображенню взаємозалежної інформації він допомагає водієві сконцентруватися на головному - на водінні.
Різні режими і їх функції відображаються на приладовій панелі в різному кольорі і графіку для кожного з трьох режимів - Comfort, ECO PRO і Sport. На відміну від режиму Comfort в режимі ECO PRO домінують блакитні кольори, а нова індикація Efficient-Dynamics і бонусних кілометрів допомагає вибрати водієві найменш витратний стиль водіння. У режимі Sport індикація витримана в червоних тонах.
На багатофункціональний дисплей виводяться також навігаційні дані, вказівки прогнозує асистента, телефонні списки і плейлисти.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Послуга BMW Service Inclusive дозволяє на період дії договору забути про витрати на запропоноване регламентом технічне обслуговування автомобіля. Одноразовий внесок покриває численні сервісні послуги BMW, включаючи необхідні оригінальні запасні частини BMW. І так по всьому світу, у всіх що беруть участь в програмі дилерів BMW. У разі продажу автомобіля права по пакету послуг BMW Service Inclusive автоматично переходять до нового власника, що підвищує залишкову вартість продаваного автомобіля. Відповідний пакет послуг BMW Service Inclusive можна вибрати з урахуванням індивідуальних побажань. Пакет BMW Service Inclusive покриває регулярну заміну і долівку масла в двигуні, заміну масляного фільтра, мікрофільтра, паливного фільтра, повітряного фільтра, свічок запалювання, гальмівної рідини, регулярні огляди автомобіля і інші роботи по регламентам BMW.

BMW Service Inclusive Plus

У пакет BMW Service Inclusive Plus додатково входять такі види обслуговування і ремонту: заміна передніх і задніх гальмівних колодок і дисків, заміна зчеплення (при необхідності), заміна щіток склоочисників (в міру необхідності в рамках сервісу по заміні масла в двигуні). Термін дії пакета Service Inclusive можна вибрати за часом від трьох до десяти років і по пробігу від 40 до 200 тис. Км.