Дизайн BMW X56

Із задоволенням за кермом

ПРИТЯГУЄ ПОГЛЯД.

Дизайн BMW X6.

Беріть кермо влади в свої руки: BMW X6 створений для руху. Стоячи на місці, він вже рветься вперед. Всім своїм зовнішнім виглядом він демонструє рішучість. Широким і грунтовним його роблять гени X. А купеобразного лінія даху надає впізнаваний характер. Це спортивне купе, яке у всьому унікально.

ДИЗАЙН КУЗОВА.

Широкий. М'язистий. Динамічний. BMW X6 об'єднує в собі ґрунтовність моделей X зі спортивними якостями купе. Всім своїм виглядом він демонструє рішучість. Великі повітрозабірники натякають на приховану під капотом міць. Велика подвійна решітка радіатора спортивної форми підкреслює атлетичного. Враження підсилюють фірмові подвійні фари BMW і широко розставлені протитуманні фари. При погляді збоку неможливо не помітити спортивний, нагадує купе силует і благородну хромовану окантовку вікон. Силует BMW X6 пізнаваний з першого погляду. Передня рельєфна лінія тягнеться від потужної передньої колісної арки до ручки задніх дверей. Задня рельєфна лінія починається біля задньої колісної арки і тягнеться до заднього ліхтаря. Горизонтальні лінії широкої і грунтовної задньої частини кузова підкреслюють динаміку автомобіля. Новий BMW X6 не визнає кордонів.

СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ.

Вся зовнішня світлотехніка BMW X6 - від передніх (в тому числі протитуманних) фар до задніх ліхтарів - може бути виконана на світлодіодах.

Адаптивні світлодіодні фари

До складу адаптивних світлодіодних фар входять: акцентні лампа, світлодіодні кільця, ближнє світло, не осліплюють система управління дальнім світлом BMW Selective Beam, світлодіодні протитуманні фари, додаткове освітлення поворотів, покажчики повороту, постійний ближнє світло, адаптивне освітлення поворотів з варіативним управлінням світлом. Всі без винятку функції - світлодіодні.
Розподіл світла автоматично підлаштовується під швидкість руху автомобіля і поворот керованих коліс. Близький до денного світло оптимально і рівномірно освітлює дорогу, покращуючи видимість і зменшуючи стомлюваність в темний час доби. Чотири світлодіодних кільця в фарах роблять автомобіль впізнаваним і вдень, і вночі.

Світлодіодні протитуманні фари

При тумані або опадах світлодіодні протитуманні фари покращують видимість в ближній зоні, підвищуючи безпеку водіння. Їх відрізняють великий кут випромінювання, близький до денного світло, довговічність і низьке енергоспоживання.
Крім того, протитуманні фари BMW є виразний елемент дизайну, що гармонійно поєднується з подвійними круглими передніми фарами BMW.

Світлодіодні задні ліхтарі

Задні ліхтарі, кожен з яких складається з двох потужних світлодіодних модулів, мають характерну для BMW L-подібну форму. Вони роблять автомобіль впізнаваним в будь-який час доби.
L-образна форма, як один з основних мотивів дизайну, повторюється і в розташуванні задніх стоп-сигналів.

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Ясність. Ексклюзивність. Спортивність. Найвища якість виконання. Салон BMW X6 продуманий до найменших деталей. У кращих традиціях BMW кокпіт автомобіля орієнтований на водія. Висока посадка сприяє кращому огляду. Спортивні сидіння забезпечують відмінну бічну підтримку навіть при екстремальному стилі водіння.

Купеподібний силует і обтічні контури салону створюють найкращі умови для пасажирів. Високий ступінь комфорту відчувається на всіх посадочних місцях. Світлі і темні поверхні чергуються, створюючи живі контрасти. Благородні матеріали і серійна шкіряна обробка не залишають сумнівів: творці автомобіля прагнули до ідеалу без компромісів.

МАТЕРІАЛИ.

Найвища якість відрізняє шкіряну обробку і декоративні планки BMW X6. Комбінації кольорів - численні і виразні. Одна з опцій - оббивка верхній частині приладової панелі чорною шкірою 'Walknappa'; при коньячно-чорній обробці Pure Extravagance вона має коричневі контрастні строчки. Нижня частина передньої панелі обтягається шкірою коньячного кольору. З М Спорт пакетом можна вибрати чорну оббивку зі сполучення шкіра / алькантара і алюмінієві декоративні планки 'Hexagon'. Пропонується також шкіряна оббивка 'Dakota' різних забарвлень. Ефектно виглядає коралово-червона оббивка з чорними контрастними рядками, яка комбінується з декоративними планками з алюмінію тонкої шліфовки.

ПАКЕТ ОСВІТЛЕННЯ З СВІТЛОВИМИ СЦЕНАРІЯМИ ФОНОВОГО ОСВІТЛЕННЯ.

Численні світлодіодні джерела світла створюють в салоні затишну та комфортну обстановку. Фонове освітлення з вітальним сигналом і дев'ятьма встановленими сценаріями з синього, білого і оранжевого розсіяного і точкового світла діє заспокійливо. Додаткові джерела світла перебувають на стелі, в декоративних планках, в просторі для ніг спереду і ззаду, на спинках передніх сидінь, в кишенях і обшивці дверей. У зовнішніх дверних ручках є світлодіодне підсвічування, яка запалюється при вході і виході. У задній частині салону передбачені практичні лампи для читання.