Сервіси та додатки bmw x6

Із задоволенням за кермом

ДОТРИМУЙТЕСЯ СВОГО ШЛЯХУ. І НЕХАЙ СВІТ ПРЯМУЄ ЗА ВАМИ.

Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive на BMW X6.

Вирішальну перевагу: завдяки інноваційному пакету послуг BMW ConnectedDrive ви оптимально використовуєте мережеві ресурси. Сервіси та додатки BMW ConnectedDrive відкривають доступ прямо з автомобіля до інформації, розваг і послуг. Завдяки інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу ви заздалегідь будете знати про дорожню ситуацію по маршруту руху. З розважальної онлайн-системою ви отримуєте доступ до мільйонів музичних записів. А з інтелектуальним екстреним викликом перша допомога прибуде до вас в найкоротші терміни.

СЕРВІСИ CONNECTEDDRIVE.

З пакетом послуг BMW ConnectedDrive можна користуватися безліччю інформаційних, розважальних і сервісних пропозицій для тих, хто в дорозі.
Сюди відноситься також сервіс BMW Online, що надає доступ до свіжої інформації з прив'язкою до місця розташування (погода, новини), а також до онлайн-пошуку на основі служб GoogleTM і роботі з офісними додатками. Крім того, в меню «Додатки» є можливість індивідуального комбінування окремих сервісів, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники.
Передбачена також зручна, надійна і необмежена у часі можливість використання обраних додатків для смартфона. Пакет послуг BMW ConnectedDrive забезпечує доступ до магазину BMW ConnectedDrive, завдяки чому ви в будь-який час і в будь-якому місці можете управляти сервісами та додатками на свій розсуд. І це лише початок. Пакет послуг BMW ConnectedDrive включає в себе і багато іншого, що перетворює будь-яку поїздку на BMW в насолоду.

BMW ConnectedDrive Store

За допомогою BMW ConnectedDrive Store в будь-який час і в будь-якому місці існує можливість підбору послуг і додатків в повній відповідності з індивідуальними запитами. Послуги можна вибрати і зареєструвати також після покупки автомобіля. Це дозволяє в будь-який момент узгодити доступний обсяг функцій в сервісів і додатків BMW ConnectedDrive з індивідуальними запитами клієнта безпосередньо в автомобілі.
Доступ до BMW ConnectedDrive Store можливий як в дорозі безпосередньо з автомобіля, так і через інтернет-портал «Мій BMW ConnectedDrive». Користуватися новими послугами і додатками можна незабаром після їх вибору або реєстрації в автомобілі. Крім того, через BMW ConnectedDrive Store клієнт в будь-який час може отримати інформацію про доступне для нього в даний момент пропозиції послуг і додатків.
Зареєстровані в BMW ConnectedDrive Store послуги та програми розроблені спеціально з урахуванням потреб і запитів водіїв BMW. Передбачена можливість індивідуального вибору терміну дії деяких послуг. Це дозволяє реєструвати послуги тільки на певний час, наприклад, на час канікул.

Додатки BMW Apps

BMW Apps — це платформа, що дозволяє зручно використовувати в автомобілі вибрані додатки для смартфонів. BMW розробляє не тільки свої додатки, подібні «BMW Connected» або «M Laptimer», а й тісно співпрацює з такими партнерами, як Napster, Deezer, AUPEO! і Audible, щоб їх додатками можна було впевнено користуватися в автомобілях BMW.
Щоб користуватися програмами сумісний смартфон з'єднується з автомобілем за допомогою адаптера Snap-In або USB-кабелю смартфона (на Apple iPhone додаток потрібно запустити вручну). І ви можете керувати всіма функціями програми для вашого смартфона за допомогою контролера iDrive. Асортимент додатків, які можна використовувати в автомобілі, постійно розширюється при тісній співпраці BMW з різними партнерами. Більш детальну інформацію можна подивитися на сайті www.bmw.com/apps.

КОНСЬЄРЖ-СЕРВІС.

Бажаєте приміряти на себе роль людини, що має особистого секретаря? Тепер у вас є така можливість завдяки консьєрж-сервісу від BMW ConnectedDrive. Ця зручна служба з'єднує вас з співробітником контактного центру BMW, який на час вашої поїздки прийме на себе обов'язки вашого особистого помічника.
Що б ви не шукали — ресторан, найближчий банкомат або цілодобову аптеку, - співробітник контакт-центру BMW знайде адресу і по вашому запиту перешле відповідну інформацію безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Функція «Консьєрж-сервіс» не залежить від вашого мобільного телефону і доступна цілодобово як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати.

 

Консьєрж-сервіс.

Дивитися ролик

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНУ ОБСТАНОВКУ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ.

У потрібний момент система надання інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI) забезпечить вас актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. Ви отримуєте точні відомості про час і тривалості пробок фактично в режимі реального часу. Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, додатки для смартфонів і поліцейські звіти. Висока точність аналізу цих даних дозволяє визначити місце розташування пробки з точністю до 100 метрів. Завдяки цьому система RTTI надає інформацію практично в режимі реального часу про поточну ситуацію на автомагістралях, швидкісних і звичайних дорогах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому зручні альтернативні варіанти проїзду.
Для характеристики дорожньої обстановки дороги забарвлюються в зелений, жовтий, оранжевий або червоний кольори.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ.

Опція дистанційного керування автомобілем і безкоштовний додаток My BMW Remote (яке можна завантажити в магазинах Apple App Store і Google Play Store) дозволяють через Інтернет управляти на відстані різними функціями вашого BMW — наприклад, відмикати і замикати автомобіль.
Безпосередня передача обраних пунктів призначення також можлива за допомогою онлайн-пошуку від Google™. Крім того, можна відобразити місце розташування автомобіля в радіусі 1,5 км. Для доступу к функціям потрібна разова активація послуги через клієнтський портал в розділі «Мій BMW ConnectedDrive» на сайті www.bmw-connecteddrive.com.

РОЗВАЖАЛЬНА ОНЛАЙН-СИСТЕМА.

Музика для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою: з розважальною онлайн-системою в автомобілі BMW можна отримати прямий і необмежений доступ до більш ніж 22 мільйонів записів. І для цього не потрібні обхідні шляхи у вигляді інших пристроїв, наприклад — смартфонів. Тут знайдеться музика на будь-який смак. При відтворенні треку або альбому якогось виконавця в автомобілі відбувається автоматичне завантаження на жорсткий диск автомобіля.
З розважальної онлайн-системою ви маєте можливість створити на рік власний аккаунт у відповідного провайдера BMW, наприклад — у Napster або rara, і слухати музику абсолютно безкоштовно в шести європейських країнах: Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Нідерландах та Іспанії.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЕКСТРЕНИЙ ВИКЛИК.

Інтелектуальний екстрений виклик дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу в надзвичайних ситуаціях, а також допомогу спеціально підготовлених співробітників на вашій рідній мові, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном. У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає екстрений виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливі травми водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW за допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби і нададуть підтримку по телефону, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Екстрений виклик можна активувати і вручну, наприклад в разі, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.