Системи допомоги водієві BMW X6

Із задоволенням за кермом

ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи допомоги водієві BMW ConnectedDrive на BMW X6.

Відмінний партнер: За вашим бажанням BMW X6 багато бере на себе. За допомогою інтелектуальних систем, що надають вам всебічну підтримку. Так, наприклад, автоматичний паркувальний асистент з функцією кругового огляду допомагає маневрувати в ситуаціях, коли навколо автомобіля багато мертвих зон. Для максимального комфорту. Для найвищої безпеки. Для вашого задоволення за кермом.

АССИСТЕНТ ВОДІННЯ PLUS.

Асистент водіння Plus включає в себе не тільки попередження про вихід за межі смуги руху і системи попередження про небезпеку зіткнення і наїзду на пішохода з функцією автоматичної активації гальмівної системи, а й активний круїз-контроль з функцією Stop & Go і систему допомоги при русі в пробці.
Активний круїз-контроль підтримує задану швидкість до 210 км / год і дистанцію до наступного попереду транспортного засобу. Система управляє акселератором і гальмівною системою і підтримує задану дистанцію навіть в повільному транспортному потоці, при необхідності зупиняючи автомобіль. Крім того, система швидко зреагує, якщо автомобіль перед вами різко загальмує. Ця функція попередження - багатоступенева. Спочатку з'являється застережливий символ, потім цей символ починає блимати і подається звуковий сигнал, в крайньому випадку автомобіль реагує сильним гальмуванням.
Асистент зменшує стомлюваність водія при монотонному русі на загачених автомагістралях і шосе. Система дозволяє в щільному транспортному потоці, де швидкість руху не перевищує 60 км / год, «плисти за течією», що робить перебування в дорожньому заторі менш виснажливим. Вона автоматично підтримує потрібну дистанцію, регулює, аж до повної зупинки, швидкість і, якщо потрібно, активно підрулює автомобілем, поки водій тримає руку на кермі.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє повністю сконцентруватися на водінні. Відображатися можуть такі дані, як поточна швидкість, інформація навігаційної системи, обмеження швидкості (включаючи заборону обгону), дані телефону і розважальної системи (списки номерів або музичних композицій), а також інформація і попередження від різних систем допомоги водієві.
Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі. Проекція знаходиться на відстані 2,3 м перед автомобілем і розташована оптимально. Тому інформація зчитується легко, зручно і так, що водій майже зовсім не відволікається від дороги.
Яскравість зображення автоматично коригується залежно від умов зовнішнього освітлення. Крім того, в системі передбачені денний і нічний режими, а проекція регулюється по висоті. Також можна визначити види додаткових даних, які слід відображати на лобовому склі крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

ПАРКУВАЛЬНИЙ АССИСТЕНТ.

Автоматичний паркувальний асистент BMW робить парковку простий, як ніколи. Система сама включає передачі переднього і заднього ходу, підрулює, додає газ, гальмує. Водієві залишається тільки включити покажчики повороту і утримувати до завершення процесу клавішу PDC. А також спостерігати за навколишнім оточенням, в чому йому допомагає камера заднього виду. Після закінчення маневру система переводить коробку передач в положення парковки (P). При русі зі швидкістю до 35 км / год на відстані не більше 1,5 м від узбіччя система виявляє за допомогою ультразвукових датчиків відповідні паркувальні місця і показує їх на дисплеї управління.

СИСТЕМА НІЧНОГО БАЧЕННЯ BMW З ДИНАМІЧНИМ ПІДСВІЧУВАННЯМ.

Відмінна видимість в темний час доби: Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією динамічного підсвічування розпізнає людей і великих тварин на великій відстані і висвічує їх.
Теплова камера, розташована в радіаторних гратах, розпізнає людей і тварин, передаючи відповідне зображення на дисплей управління. Інтелектуальна система раннього попередження з яскравим «прожектором»: як тільки інфрачервона камера виявляє пішохода або велика тварина на шляху проходження, система направляє у відповідну точку два окремо керованих осліплюють динамічних джерела світла. Таким чином, водій і пішохід отримують високоефективне попередження про потенційну небезпеку.
При виведенні теплового зображення на багатофункціональний дисплей або на проекційний дисплей BMW подаються додаткові попередження. У разі високого ризику подається звуковий сигнал і гальмівна система приводиться в стан максимальної готовності. Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією динамічного підсвічування - інновація BMW ConnectedDrive.

КРУГОВИЙ ОГЛЯД.

Система кругового огляду включає в себе функції заднього виду, виду зверху і панорамного бокового огляду. Камери в дзеркалах заднього виду, а також ширококутні камери спереду і ззаду забезпечують 360-градусний огляд простору навколо автомобіля і панорамний огляд зон спереду і ззаду.
Для формування образу зверху (з висоти пташиного польоту) система використовує дані панорамного огляду, які піддаються комп'ютерній обробці. Ширококутова камера з функцією бічного огляду, встановлена ​​між двома частинами решітки радіатора в передній частині автомобіля, і камера заднього виду забезпечують панорамний огляд попереду і позаду автомобіля. Система виявлення транспорту, що рухається в поперечному напрямку, допомагає водієві, виводячи жовті значки по сторонам зображення і жовтий трикутник попередження при наявності автомобіля, що рухається в поперечному напрямку.
Відеокамери активуються в результаті вибору передачі «R», натискання кнопки PDC або кнопки бічного огляду. Зображення виводиться на дисплей управління. При цьому можна вибирати між трьома можливостями: задньою камерою, функцією верхнього огляду і панорамної функцією бічного огляду - і за бажанням активувати одну з них. Функція бокового огляду автоматично відключається при швидкості 15 км / год і вище.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL З СЕНСОРНИМ КОНТРОЛЕРОМ IDRIVE.

Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий набір функцій - до ваших послуг зручна у використанні і бездоганно інтегрована в автомобіль навігаційна система з дизайном iDrive і сенсорним контролером iDrive. Система включає в себе гарнітуру hands-free з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, радіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам'яті для звукових файлів. Крім того, існує можливість використання інформації про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI) (тільки з сервісами ConnectedDrive). Вбудований кольоровий РК-дисплей з діагоналлю 10,25 дюйма з функцією розподілу на основний і додатковий екрани забезпечує оптимальну ступінь читабельності і видимості.

Навігаційна система Professional.

Дивитися ролик

Сенсорний контролер iDrive

Сенсорний контролер iDrive з кнопками прямого управління меню робить систему інтуїтивно зрозумілою. Наприклад, ви можете задати адресу пункту призначення за допомогою рукописного введення. Управляти системою можна також клавішами прямого набору, вісьмома кнопками швидкого вибору і голосом. Завдяки функції тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток навігація миттєво перетворюється в надзвичайно видовищний процес.