M Performance BMW X4

ВИКОНАННЯ В ДЕТАЛЯХ.

Рішуче новий BMW X4 M40i.

У тій ситуації, коли мається на увазі максимальна продуктивність, найчастіше незначні елементи утворюють серйозну різницю. Новий BMW X4 2019 показує це з керованістю і продуктивністю, що дозволяють легко брати під контроль будь-яку ситуацію під час водіння. За таку самовпевненість несе відповідальність шестициліндровий бензиновий мотор M Performance TwinPower Turbo із потужністю в 353 к.с. (260 кВт)/5000 Нм, а також підвіска Adaptive M і модернізована полегшена конструкція.

BMW X4 M40i(2)(3):
Витрати палива в л/100 км (в змішаному циклі): 9.2
Викиди CO2 в г / км (в змішаному цикліі): 210

СПОЙЛЕР COMPETITION.

6-циліндровий бензиновий двигун
M Performance TwinPower Turbo.

Суперникам ще ніколи не було так проблематично утримувати свою позицію. Це обумовлюється тим, що бензиновий мотор здатний тягнути порядку 354 к.с. (260 кВт) за рахунок турбо нагрівача із подвійною прокруткою, точного прямого впорскування на високому тиску, цілком регульованого клапана Valvetronic. Все це гарантує найбільший обертовий момент в 500Нм, набір прискорення 0-100 км/год всього за 4,8 секунди, що найбільше цінується під час гоночних змагань.

500 НМ

і 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport забезпечує виняткове прискорення.

PERFORMANCE ПЕРФЕКЦІОНІСТ.

Динамічні характеристики BMW X4 M40i.

Незадовго до нового рекорду необхідна ретельна підготовка. З цієї причини BMW X4 M40i надано в найкращому вигляді. За максимально плавну керованість відповідає надзвичайно точна підвіска M Sport в поєднанні з регульованим спортивним кермом. У базовій комплектації за збільшення бічних і поздовжніх динамічних характеристик авто відповідають гальмівна система і диференціал M Sport, а також механізм повного приводу BMW xDrive. Ця модель буквально створена для нових рекордів.

Підвіска AdaptiveM

Представлену підвіску можливо відрегулювати за допомогою електроніки в будь-який момент, підлаштовуючи її під дорожні умови. Також за рахунок технології контролю водіння водій здатний переналаштувати властивості підвіски, що дозволяє створити бажаний стиль їзди. Це може бути зручне водіння або вражаюча спортивна їзда з помітним динамічним зверненням.

Спортивна модель керма Variable

Подібне управління із Servotronic забезпечує гнучку і точну чутливість керма, тепер щоб повернути колесо буде потрібно значно менше фізичних зусиль. Ця система відгукується на кут повороту рульового колеса із різноманітними коефіцієнтами управління. Дана характеристика спрощує управління під час більш динамічної їзди і знижує зусилля, що прикладаються, які потрібні під час паркування або повороту.

BMWxDrive куди входить диференціал MSport

Інноваційна технологія повного приводу BMW X4 xdrive 20d відмінно і плавно проводить розподіл навантаження приводу по всім колесам, забезпечуючи найбільшу тягу, динамічність їзди і максимальну безпеку під час будь-якої подорожі. За рахунок гнучкого електронного управління такий розподіл приводить в норму зайвий проворот або недостатній поворот коліс під час маневру. Завдяки диференціалу M Sport поліпшується тяга і встановлюється кращий контроль їзди при динамічному пересуванні на будь-якій трасі. 

Ідеальний вигляд в ідеальній формі.

Відмінності стилю MPerformance дозволяють підкреслити ексклюзивність BMW g02 при першому враженні. Точним свідченням спортивного характеру є вдосконалені повітрязабірники, дзеркала для заднього огляду і радіаторна решітка в кольорі Cerium Grey. Також гарантують стильний вигляд легкосплавні 21-дюймові автодиски, а унікальні труби вихлопу довільного виду з Black Chrome вразять будь-якого автолюбителя. Для завершення загального вигляду також в кольорі Cerium Grey виготовлений значок для позначення модельного ряду і елементи на бокових стінках спереду.

Рухайтеся вперед, розслаблено відкинувшись назад.

Додати автомобілю динамічний стиль дозволяє набір M Sport, який виступає в ролі стандарту, та проглядається в усьому інтер’єрі. Цей пакет гарантує атлетичність у будь-яких дрібних елементах – шкіряне кермо М і спеціалізовані інструменти M Performance, а також внутрішнє оздоблення і підніжки М.
Вдосконалений в будь-якому аспекті.

Шкіряне кермо М, куди також входять функціональні клавіші, символ «М» та інтегрована подушка безпеки для водія продемонстровані у стилі із 3 спиць. Спортивне й пряме управління гарантується за рахунок обіду керма в шкіряній «Walknappa» Black, який має чорні рядки та виділені опіри для пальців.

Вражаючий дизайн і багатофункціональність.

Сидіння для водія та пасажира поруч з ним, які підлаштовуються під кожного, оснащуються різноманітними способами ручного регулювання, до якого входить налаштування ширини спинки, передня і задня позиція, кут нахилу й спинка. Прекрасна ергономіка і чудова бічна підтримка забезпечується за рахунок більш високого сидіння з його спинкою і точно розміщеним валикам з боків.

Харизматичні спортивні властивості.

Підкреслити спортивну атмосферу в салоні та продемонструвати динамічність руху автомобіля дозволяє центральна консоль, обладнана кольоровим символом «М» на заміну значка серії у фронтальній області.

ЗОБРАЖЕННЯ І ВІДЕО

Витрати палива та викиди CO2.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Значення показників, позначені індексом (2), є попередніми.

Значення показників, позначені індексом (3), отримані за методикою нового стандарту WLTP і переведені назад в значення по NEDC, для можливості порівняння автомобілів один з одним. [У довідкових матеріалах, що використовувалися для розрахунку податків на транспортні засоби або інших зборів, пов’язаних, зокрема, із рівнем викидів CO2, зазначені значення CO2 для цих автомобілів можуть відрізнятися від значень, наведених у цьому документі.]

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/ЄC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживанні електроенергії в циклі NEDC.
Більш детальна інформація про офіційний рівень витрат палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.