Запас ходу BMW i3s

Із задоволенням за кермом
ЇДЬТЕ ДАЛІ, ШВИДШЕ. З ПОТУЖНІСТЮ ТА ДРАЙВОМ.

ЇДЬТЕ ДАЛІ, ШВИДШЕ.
З ПОТУЖНІСТЮ ТА ДРАЙВОМ.

Запас ходу, зарядка та ефективність нового BMW i3.

BMW i3 містить все необхідне, що потрібно для прийняття викликів прогресивної мобільності та готує це в абсолютній тиші. Заряджає власну батарею на станції постійного струму в цілому за 38 хвилин, для досягнення щоденного ходового запасу до двохсот кілометрів. Інтелектуальне управління споживання енергії дає високу ефективність під час руху у межах міста та під час тривалих поїздок.

ПЕРШОДЖЕРЕЛА ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ЇЗДИ.

«Розумна» комбінація керуючих компонентів забезпечує небувалу динамічність BMW i3 від рами автомобіля до пасажирського місця. Маючи електропривод повністю від BMW eDrive, автомобіль надає розгін у проміжку від нуля до 100 км на годину всього за 7,2-7,4 секунд, без будь-яких інтервалів. А BMW i3s робить це ще стрімкіше – лише за 6,8 сек. Електродвигун загальною потужністю у 170 кінських сил, а також крутним моментом 250 Нм приносить величезне задоволення у процесі водіння на швидкості до двохсот кілометрів. Допоміжний спектр (RANGE).

Наповнювач EXTENDER активізується у момент розрядження батареї, дозволяючи збільшити ходовий запас до 340 км. Установка LIFE описує трендовий вуглепластиковий відсік для пасажирів. Цей матеріал набагато легший, міцніший, а також більш стабільний, ніж сталевий сплав. Невелика вага та малий центр ваги збільшує одночасно запас ходу та маневрування.

ДИНАМІЧНІСТЬ БЕЗ ПАУЗ ТА ЗУПИНОК.

Висока потужність. Тихий хід. Стрімкість. Завдяки абсолютному електроприводу eDrive, BMW i3 створює за 7,3 секунди прискорення від нуля до 100 кілометрів на годину без перерв. Автомобіль i3s ще швидше – за 6,9 сек. Звичайного натискання педалі газу досить для розкриття неповторної динаміки відразу ж на перших метрах старту.

ІННОВАЦІЇ ПЕРЕРОДЖУЄТЬСЯ В ПОСТУПАЛЬНИЙ РУХ.

Електродвигун BMW i3, виробляючи 170 кінських сил з обертовим моментом 250 Нм, надає колосальне задоволення від їзди на відстань до двохсот кілометрів, без викидів шкідливих відходів. Додатковий Range Extender підвищує ще більше задану відстань. Range Extender – двоциліндровий бензиновий двигун, який підключається у момент зниження акумуляторної зарядки, надаючи можливість автомобілю долати відстані до 340 км.

ВАГА НЕСЕ У СОБІ ЛЕГКІСТЬ.

Механізм життя – термінологія, яка використовується BMW для трендового корпусу машини, який виготовлений з вуглепластика, який часто називають – карбон. Цей матеріал дуже легкий та, в той же час, він міцніший та більш стабільний, аніж листова сталь. Невелика маса та низький центр ваги збільшує у рази дальність поїздок та ступінь маневрування.

ЯК МОЖНА ШВИДКО ПІДЗАРЯДИТИ BMW i3?

Не має різниці де відбувається зарядка машини – вдома чи, безпосередньо в дорозі – її інтелектуальний потенціал гарантує гнучкість та відчутну користь від коротких періодів підзарядки для щоденних поїздок.

Специфіка сформована на середніх показаннях та може змінюватися в ряді різних факторів – температурного режиму, манери водіння автомобіля, а також джерела електроживлення.

ЗАРЯДЖАЙТЕ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ ШВИДКО ТА ЛЕГКО.

Жодного разу ще не існувало подібної інтелектуальної зарядки: варіації підзарядки BMW i3 надають легкість та зручність найвищого рівня. Завдяки цифровим можливостям можна спланувати весь процес більш чітко, незалежно від місця знаходження.

Домашня підзарядка

З i-Wallbox, i-WallboxPlus, а також i-WallboxConnect безпечно, досить швидко та зручно зарядити автомобіль BMW i3 прямо вдома. Менше 3-х годин знадобиться, щоб батарея зарядилася на 75-80% її загального обсягу. Це цілком досяжне для BMW i3 3.0 завдяки 3-х фазній потужності зарядного i-Wallbox (на 11 кіловат). Зі службою сервісу BMW установка пристрою i-Wallbox проводиться фахівцями високої кваліфікації.

Для більшої стабільності можна застосовувати сонячну, а також зелену енергетику, вироблену самостійно. Зарядка i-Wallbox має ємність до 22 кіловат.

Служба цифрової зарядки (DCS): інтелектуальна підзарядка

Завдяки службі DigitalChargingService можна заряджати авто за невелику вартість на базі вашого тарифного коефіцієнта електроенергії. Це знижує витрати, та надає можливість сприяти впровадженню відновлювальної енергетики. Служба DCS автономно тримає під контролем процес підзарядки та надає гарантію того, що машина стане цілком заряджена у необхідний час відправлення. А також гарантує стабільність, тому що є можливість заряджати енергією, виробленою на персональних сонячних батареях і-Wallbox. Служба цифрової зарядки сприяє стабільному застосуванню відновлюваних енергоресурсів при абсолютній прозорості. На вході зарядки можна дізнатися про власні тарифи енергії, що використовується вами особисто та завантажити у зручному форматі історію підзарядки.

Соціальна зарядка

Існує чимало причин, у зв’язку з якими ви можете перебувати далеко від вашого автомобіля та стільки ж ймовірностей заряджати свій BMW під час відсутності. Для початку, практичність: щодо BMW i3 можна скористатися зарядними станціями загального доступу з перемінним, а також постійним струмом, що надає можливість зарядити машину якомога швидше. Пояснюється це тим, що на підстанції загального доступу зарядки електроенергія подається прямо в акумулятор машини – сховище дуже великої напруги. Це надає можливість зарядити свій BMW за 40 хвилин на 75-80%.

ПІДКЛЮЧЕННЯ І ДОПОМОГА ВОДІЯМ.

Витрата палива та викиди CO2.

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год):
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0
Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 13,6-13,1
Електричний запас ходу в км (комбінований): 300-290
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 200

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год) з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14-13
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 11,9-11,5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.6
Електричний запас ходу в км (комбінований): 235-225
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 330

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s (94 А•год):
Витрата палива на л/100 км (комбінована): 0
Викиди СО2 в г/км (комбіновані): 0
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 14,3
Електричний запас ходу в км (комбінований): 280
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 200

Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s (94 А•год) з Range Extender:
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 14
Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (комбіноване): 12,5
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 0.7
Електричний запас ходу в км (комбінований): 220
Орієнтований на клієнта електричний запас ходу в км: до 330

Ці значення є умовними цифрами та ще не підтверджені.

Показники витрати палива, викидів CO2 та споживання енергії залежать від обраного колеса та шин. Дані про споживання визначаються відповідно до циклу їзди ЄЕК.

Запас ходу залежить від безлічі факторів, зокрема: особистої поведінки водіння, обраного маршруту, погодних умов, використання опалення/охолодження та попередньої підготовки.

Більш детальну інформацію про офіційну витрату палива та офіційні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві зі споживанню палива та викидів CO2 у новому пасажирському транспортному засобі», які доступні безкоштовно в усіх торгових точках та від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина.