Подробиці

THE 8

THE 8

BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Розгляньте представлені в чималій кількості привабливі функції та технічні інновації BMW 8 серії Gran Coupé. Унікальний дизайн, інноваційні особливості динаміки, ультрасучасні системи допомоги водієві та цифрові послуги надихають. Тут перед Вами відкриється все важливе, що відноситься до цього розкішного спортивного автомобіля, незрівнянного у плані спортивності, застосування інновацій, місткості. Задоволення від його водіння зведене на якісно новий рівень.

ЕКСПРЕСИВНІ ПЕРСОНАЖІ

ВАРІАНТИ ОБЛАДНАННЯ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ

ЕКСТЕР’ЄР ТА ІНТЕР’ЄР BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Дизайн BMW 8 серії Gran Coupé унікальний в кожній з конфігурацій, він задає нові стандарти. Підготуйтеся до вибору, розглядаючи ексклюзивні варіанти обладнання. Кожна деталь у будь-якій з версій, яку б Ви не обрали, служить підтвердженням розкішності та спортивного характеру особливого автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ
Cтійка C з ребристим дизайном

Cтійка C з ребристим дизайном

У плавному силуеті автомобіля особливе місце відведене задній стійці С ребристого дизайну та по-сучасному інтерпретованому вигину Хофмайстера BMW у формі бічного вікна. У ребристому дизайні при переході від даху до задньої частини можна бачити посилання до виконаного вручну дизайну класичного автомобіля. Великою поверхнею стійки автомобілю надається вражаюча статусність.

Скляний панорамний дах

Скляний панорамний дах

Функції горизонтального та вертикального підйому електричного скляного даху Panorama дозволяють забезпечити приплив свіжого повітря. При закритому даху в салоні світло, він пропускає сонячне світло. Одне натискання кнопки або ключ автомобіля допомагають відкрити/закрити дах. У ньому є жалюзі на роликах та дефлектор. Відкритий для огляду простір обмежується переднім та заднім склом.

BMW Laserlight

BMW Laserlight

Режим дальнього світла BMW Laserlight надає освітлення на відстані до 600 м, практично вдвічі більше звичайних фар. Поліпшення видимості в темний час доби сприяє підвищенню безпеки руху. Рівень технологічних стандартів і спортивність автомобіля підкреслюються синіми акцентами та написом «BMW Laser» на фарах.

Решітка радіатора Active Air Stream

Решітка радіатора Active Air Stream

Охолодження двигуна та гальмівної системи, кондиціонування повітря підтримується відкриванням/закриванням вентиляційних отворів решітки радіатора Active Air Stream. Також під час перебування рухомих передкрилок в закритому вигляді знижується опір повітря, що сприяє поліпшенню аеродинаміки.

Спортивна передня частина М

Спортивна передня частина М

Переднім фартухом M Sport зі спойлером поліпшується аеродинаміка та підкреслюється загальне враження від спортивної динамічності автомобіля. У результаті напряму повітряного потоку до зовнішніх сторін передніх коліс через отвори виникає повітряна завіса. Вона дозволяє не допустити виникнення турбулентності в області кермових рубок за рахунок зниження опору повітря.

Випускні труби вільної форми

Випускні труби вільної форми

На двостороннє оздоблення випускної труби в кольорі Cerium Grey, ексклюзивну дизайнерську знахідку для заднього вигляду автомобіля, важко не звернути уваги. Як і на спортивність та розкішність її фірмового кольору.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТИВНОСТІ

ТЕХНОЛОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ПРИВОДУ ТА ШАСІ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Маневреність та нестримна динаміка BMW 8 серії Gran Coupé створюють враження, що зачаровує. Заслуговують захоплення потужні бензинові двигуни з двома турбонагнітачами, адаптивна підвіска М, вбудоване активне кермове управління, інтелектуальна система повного приводу xDrive. Численні інноваційні компоненти трансмісії та ходової частини взаємодіють оптимально скоординовано, що гарантує захоплюючі відчуття від водіння. Розкрити всю повноту потенціалу унікального спортивного автомобіля та можливості для отримання максимального задоволення від його водіння дозволяють звивисті траси.
8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo

8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo

У 8-циліндровому бензиновому двигуні M TwinPower Turbo – два турбонагнітачі, повністю регульоване клапанне управління Valvetronic, система безпосереднього впорскування бензину High-Precision Injection. Максимальна потужність – 390 кВт (530 к.с.), максимальний крутний момент – 750 Нм. Нагнітачі поміщені між рядами циліндрів.

BMW xDrive

BMW xDrive

Інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive виконується плавний розподіл потужності приводу на передні та задні колеса, що забезпечує максимальну тягу, динаміку руху та безпеку при будь-якій дорожній ситуації. Інноваційній розробці, що включає функції управління бічною динамікою автомобіля, доступні як тягово-орієнтований рух, так і максимально спортивна динаміка.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo нового покоління вирізняється потужністю, плавністю ходу та хвилюючим звуком. Турбонагнітачі Double-VANOS, Valvetronic, High-Precision Injection та TwinScroll дозволяють генерувати 250 кВт (340 к.с.) та досягти значного максимального крутного моменту в 500 Нм.

Адаптивна підвіска M Professional

Адаптивна підвіска M Professional

Адаптивною підвіскою M Professional додаються активна стабілізація крену та вбудоване активне кермове управління, що сприяє високій стабільності та динаміці руху.

Спортивний диференціал М

Спортивний диференціал М

Спортивним диференціалом М оптимізується тяга та стійкість, коли змінюється смуга руху, виконується прискорення після повороту, здійснюються повороти на високій швидкості, на різних дорожніх покриттях. Оптимізація тяги забезпечується електронним пристроєм, що зменшує різницю в швидкості обертання задніх коліс.

Інтегроване активне кермове управління.

Інтегроване активне кермове управління.

Характер підтримки, що здійснюється інтегральним активним кермовим управлінням, змінюється, що визначається кутом повороту на передній осі та задніх коліс, що також сприяють кермовому управлінню. Велика маневреність пропонується на низьких швидкостях, коли задні колеса повертаються перпендикулярно переднім. Більш високі швидкості передбачають паралельний поворот задніх коліс у відношенні до передніх для підвищення стійкості та комфорту.

Спортивна випускна система

Спортивна випускна система

Можлива адаптація потужного атлетичного звуку в рамках стандартної спортивної випускної системи. Враховуються ситуація водіння та побажання водія. Відчуття, яке приносить звук, особливо при по-спортивному динамічній їзді, неймовірне.

Трансмісія sDrive

Трансмісія sDrive

Порівняно з повним приводом задній не тільки дозволяє значно знизити вагу, але і домогтися незмінно точного відгуку кермового управління, особливо чутливого зворотного зв’язку. Автомобіль стає легшим та піддається маневруванню. При меншій, у порівнянні з повним приводом, вазі поліпшуються показники витрати палива та викидів CO2.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Спортивність BMW 8 серії Gran Coupé підтримується інноваційними рішеннями. Новаторські технології, що знайшли застосування в ньому, часто не мають аналогів в класі люкс. Ви отримуєте задоволення від ультрасучасних варіантів управління, користуючись iDrive, жестами, сенсорним екраном. Звертаєтеся, опинившись в складній дорожній ситуації, до підтримки, що надається частково автономними інтелектуальними системами допомоги водієві. У кожній подорожі Ви відчуваєте безпеку, комфорт та спокій.
ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

У складі BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації – високоякісна дисплейна мережа, що включає сенсорний 10,25-дюймовий дисплей управління з високою роздільною здатністю та повністю цифровий 12,3-дюймовий приладовий дисплей.

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional

Призначення Driving Assistant Professional полягає у забезпеченні оптимального комфорту та максимальної безпеки, коли складаються критичні або монотонні ситуації водіння. Для цього використовуються: кермове управління, асистент управління смугою руху вкл. підтримку у вузьких місцях, система екстреної зупинки, локальне попередження про небезпеку, помічник з утримання смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень, інші функції безпеки.

Parking Assistant Plus

Parking Assistant Plus

З Parking Assistant Plus паркуватися та маневрувати легше. У нього входять: система Surround View, в тому числі вигляд зверху, панорамний вигляд, дистанційний перегляд 3D, бічний асистент паркування, активний дистанційний контроль паркування, функція екстреного гальмування, паркувальний асистент з лінійним наведенням та асистент в русі заднім ходом.

Витрата палива та викиди СО2

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10,7
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля у базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/ЄC та чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведена в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html